Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimiqa
20. nov 2017

@jania023 ahojjj...dnesna krv hcg len 1,31 asi biochemicke ...nevyslo to ...idem dalej nevzdam to 🤗

jania023
20. nov 2017

@hbabb tak ako u mna tiez nalavo. Ty si dnes ktory dpt?

jania023
20. nov 2017

@mimiqa mrzi ma to.. ale je to pozitivne lebo vies ze to ide
U mna ani len biochemicke nebolo

mimiqa
20. nov 2017

@jania023 nevzdam sa..ciarky boli a vidis..krv je krv.....za chvilocku aj ty budes uvidis uuzz chvilocka..ubehne to rychlo 😚

hbabb
20. nov 2017

@jania023 ja tiez druhy ak den vkladu neratame..

jania023
20. nov 2017

@hbabb super tak sme v tom spolu. Som s toho dost nezvozna. Najradsej by som zaspala a zobudila sa az v pondelok na test😜

hbabb
20. nov 2017

@jania023 haha veru aj ja..to sa neda na to nemysliet..

pravdoluba
20. nov 2017

@jania023
@hbabb ahojte baby, ja zatiaľ tiež veru nič zvláštne necítim. Sem tam nejaký tlak, alebo minimálne pichnutie. Ale popravde sa až tak nesledujem, lebo by som sa zbláznila.

jania023
20. nov 2017

@pravdoluba ani ja sa nesledujem lebo po pravde ani neviem ako by som sa mala citit keby to vyslo nehovoriac o tom ze kazde tehu je ine.
Nic nam neostava len trpezlivo cakat

pravdoluba
20. nov 2017

@jania023 presne ako píšeš, ja som už sivé tehotná bola a to dvakrát, ale zakaždým to bolo iné. No ani raz sme to nedotiahli do šťastného konca, ale tak verím, že raz sa to musí podariť.

hbabb
20. nov 2017

@pravdoluba @jania23 ved práve ja som na tom úplne inak ako po prvom vklade..to som sa pozorovala non stop..testy som mala nakúpené😀 teraz uz viem ze to bolo k nicomu a proste bud to vyjde alebo nie no..ale veríme a držím všetkým palce 🙂

jarika22
20. nov 2017

@jania023 Ahoj netestovala som. Ani nemam kupene testy. Pred chvilou som zacala spinit,tak sa bojim co z toho bude. Dnes 7 dpt. Bola som v praci dnes 1 x po ketku a citila som., ze ma to vycerpalo. Bojim sa aj postavit,ked to bude pokracovat zajtra zostanem doma.

jania023
21. nov 2017

@jarika22
@hbabb
@pravdoluba baby ako dnes? Mna dnes boli brucho ale iba ked sedim ci stojim ak lezim tak v pohode. Ako vy dnes?

pravdoluba
21. nov 2017

@jania023
@jarika22
@hbabb tak ja dnes asi tak ako včera. Tiež sem tam cítim bruško, ale inak nič. Ja vlastne ani neviem, či by bolo normálne v tomto čase niečo cítiť. Po et to bolo úplne iné po tých hormonoch ako teraz. Dúfam a verím, že to bude tak ako chceme aby to bolo. 😘

hbabb
21. nov 2017

@jania023 mna dnes trochu ako keby tak ťahalo dole, nie bolesť ani ako na menzes,ale take daco ine 😀

hbabb
21. nov 2017

@pravdoluba hej presne po ET to ma vkuse bolelo od začiatku a celkom dosť ale presne to bolo tymi hormonami..

jania023
21. nov 2017

@hbabb
@pravdoluba vy ste po ET ci KET?
Mna nema co boliet z hormonov lebo som cista ako lalia haha

jarika22
21. nov 2017

@jania023
@hbabb
@pravdoluba Tak u mna to špinenie včera prestalo, od vtedy sa držìm,hoci ma pobolieva podbrušie a cítim aj prsia. Ešte som netesovala. Dnes 8 dpt. V pràci som bola ale snažila som sa šetriť.

hbabb
21. nov 2017

@jania023 my sme s @pravdoluba po KET..ja mam len ten progesteron..

jania023
21. nov 2017

@hbabb drzim palce.. budete testovat ci cakas na krv? Ja rano vyskusam jeden. Raz denne urobim test. Som zvedava😊 dufam ze mi to teraz uz vyjde

hbabb
21. nov 2017

@jania023 tak ja určite nevydrzim do krvi tak na 8 dpt uz určite budem s testom,aj ked to mi akurat vychadza den menzesu takže uvidím co sa bude diať..minule som dostala menzes 4-dni pred krvou..teraz pevne verim ze to tak nebude..ráno píš drzime palce 🙂

jania023
21. nov 2017

@hbabb jasne rano pisem ale cakam negativ lebo je to este skoro na test. Mozno motyka vystreli a budu //

pravdoluba
21. nov 2017

@hbabb ja tiež chcem tak na ten 8 deň testovať. Uvidím ako vydržím.
@jania023 tak pekne hlas či nebudú dve. Ja som mala Et v máji a teraz Keď. Len som písala, že sa to pocitovo nedá porovnávať, lebo vtedy sme boli naštopané hormónmi. Uvidíme.
@jarika22 jarika, tak držím palčeky a daj vedieť keď budeš testovať.
Musíme veriť baby a nevzdávať sa do konca.

jania023
21. nov 2017

@pravdoluba jasne dam vediet i ked ma chyta panika. Som ako schyzofrenik raz placem a raz dufam. Keby to bol moj prvy vklad tak som plna optimiznu ale takto ma skor chyta panika ze co bude az nebude. Myslim ze ak ani teraz nic tak som skoncila lebo moje telo uz nieje najmladsie. Som strasne precitlivela😢
Treba verit. Snazim sa nevyleziet vysoko do nebies lebo o to tvrdsi bude pad

pravdoluba
21. nov 2017

@jania023 áno tomu rozumiem. Ja mám len druhý vklad, ale za sebou už dve MA a teraz to horšie prežívam. Aké naše sny a túžby sú veľké. Ja mám už dosť vysoký vek, ale nemám ani jedného drobčeka, tak sa s mužom nevzdávame. Raz to musí vyjsť. Tiež však prežívam tie pocity. Raz obavy, potom zase nádej a stále tak dookola. Uvidíme. Ale čakáme do poslednej chvíle. 😘

jarika22
21. nov 2017

@pravdoluba Urcite napisem. Teraz este cakam co bude dalej.

jania023
21. nov 2017

@pravdoluba ja mam teraz uz 11ty
Utesujem sa ze som mala biopsiu, era test, blasty, dobre hormony aj sliznicu cize vsetko tip top tak dufam ze to vsetko pomohlo. Ak ani to nepomoze tak uz na to kaslem. Najhorsie je to ze kazdy pokus u mna bol nivy cyklus ivf kedze nikdy som nemala mrazaky
12ivf uz nedam. Je to financne narocne a hlavne psychicky.
Musime verit ze to bude ok. Manzel je pozitivny tak aspon niekto haha. Aj to ze som sama na SR a o to je to tahsie ze rodina tu somnou nieje

pravdoluba
22. nov 2017

@jania023 no veru psychika je jedna vec a veru aj tie peniaze sú druhá vec. Ale verím, že to malo význam . 😘

jania023
22. nov 2017

@pravdoluba
@jarika22
@hbabb dobre ranko. Prvy den tesovacieho maratonu a zatial bielo. Uvidime zajtra 😊

pravdoluba
22. nov 2017

@jania023 no veď podľa mňa je to naozaj veľmi skoro. Ale tak si si odštartovala svoj maratón. Hlavné nech cieľ je taký ako má byť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre