Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lyndus
30. jún 2009

mno to uz zbytocne rozpravat, co si mala a nemala, teraz sa len pekne setri... ja som sice bola doma, ale mam kamosku, co chodila normalne do prace, akurat vikend po transfere bola doma a dokonca 2 dni pred krvou kopala zemiaky na zahrade, a ma teraz zdrave dietatko doma, takze podla mna ked sa drobec ma udrzat, udrzi sa, nech robime cokolvek 😉

bittka13
30. jún 2009

kellynka - drz sa este to nemusi byt uplne stratene.... este by som tie lieky nevysadila... mozno drobca presvecis aby sa rozhybal 😉

mircalla
30. jún 2009

suhlasom s bittkou

miska212
30. jún 2009

ahojte!
pripajam sa k tomu, ze testom moc verit netreba... v piatok som nemala ani tienik po druhej ciarke a v pondelok hcg 97 😉 neviem, ci je to dost alebo malo... v piatok idem na krv znova, no verim, ze to stupne...

maahuliena
30. jún 2009

miskaaaaaaaaaa no vidíííííííííííííííííííííííííííííííš 😵 😵 supr 😉 97 je krásne číslo 😵

miska212
30. jún 2009

maahuliena dakujem, je pravda, ze je to lepsie, ako nic... mrzi ma vsak, ze to nevyslo u teba... nepojdes teda este raz na krv?

lulockka
30. jún 2009

miska a to vážne tak to je super.97 superrrrr čísielko 😉

maahuliena
30. jún 2009

misi.. ja to zvládnem... 😉 idem cinknuť teraz sestričke ohladom toho HCG že koľko a podla toho sa zariadím. Ket asi august/september(10.8 idem na konzultaciu)...a podla toho ako to výjde 😉
a je to krásne číslo... a bude krásne rásť a v piatok bude úplne magické 😵 😉

kelly, ozvi sa, čo doktor? 😕 😕

miska212
30. jún 2009

lulockka dakujem 😉 uz len cakam na piatok, ci to stupne...

maahuliena moc silno budem na teba mysliet, aby ti to uz vyslo!!!! tfuj tfuj tfju

inak v piatok po neg. teste som vysledok oplakala, na krv som sla len pre istotu a zazrak 🙂 vobec som v to neverila... no do konca este daleko.. moze sa toho este vela zmenit... ale snazim sa verit... uvedomujem si vsak, ze este nemam vyhrate... 😔

lulockka
30. jún 2009

miska budem ti silno držať prsty aby všetko dobre dopadlo.V daka tvojmu príspevku aj mne svitla nádej že ešte všetko nie je stratene ja som mala na 9.deň ET výsledok negatívny.Stále dúfam že sa všetko možne môže stať a ako tu čítam tak sa aj stáva. 🙂

maahuliena
30. jún 2009

baby tak som volala. sestrička mi povedala, že HCG 0.18 a presviädča ma, aby som išla na ten jeden odber ešte 😖 😖 aj ked neviem načo, ale že chcu mať 2negatívne výsledky.... aby si boli istý... a že na KET môžem hned 😀 len teda musím mať lieky(ale tie mi predpíšu aju v centre a pýtala som sa aj na ten prednison a povedali mi, že to sa musí brať mesiac pred stimuláciou... a potom včase stimulácia sa znižuje na polku 😒 takže si to premyslíme s manželom a rozhodneme sa 😉

ybyta
30. jún 2009

no Miši vidiš testy su blbosť niekomu ukažu aniekomu nie maš 97 aani tieň? toje fakt sila fakt 😉 tak mi davaš za pravdu? testy stresuju ja vravim okrem vinimiek že ukažu2 č. anič alebo nič asi vtom 😝 😀 nech sa ti dari amoja na kolky deň ti test neukazal nič????????????????????, doma???????????

miska212
30. jún 2009

ybytka test som robila 12 den od ET... a nebol na nom ani tien... s manzelom sme nan cumeli a nikde nic... a to bol mamatest, ktory tu vsetci chvalia... tak som si poplakala a zmierila sa s tym, ze to nevyslo...ked som bola na krvi, tak mi aj sestricky povedala, ze uz z toho asi nic nebude, ale preventivne "poplula" skumavku...a vidite..v pondelok som skoro dostala infarkt, ked mi oznamili, ze som tehu... 🙂 ale viac sa budem tesit az v piatok... ak budem mat dovod...

mahu chod na krv, vidis, vsetko je mozne! aspon si budes naisto...

lulockka nic este nie je stratene, treba verit!

kellynka7
30. jún 2009

baby tak volala som tomu dokimu a hcg je 249

kellynka7
30. jún 2009

ale v piatok idem este na dalsiu krv ze ci to rastie
Akoze sestricku by som zabila tolke soky mi narobila
sice este nemam nic vyhrane myslim to ze trochu spinim ale verim mojim bambulkam

lulockka
30. jún 2009

Tak to je super. 🙂 A to ako že ti sestrička povedala zlí výsledok

miska212
30. jún 2009

kellynka supeeeer... drzim palce!

maahuliena
30. jún 2009

kelly. no dakujem pekne, ja by som sa tej sestričke podakovala 😠 😠 to je sila
ale ved je to náááádhernéé čiloooooooooooo 😵 😵 😵 jedna bambulka je tam 100% a zjavne sa jej pááči 😵 😵

miska212
30. jún 2009

a ako to, ze ti predtym povedali taku nizku hladinu?

kellynka7
30. jún 2009

baby dakujem
a to je dost vysoke na 13 den?neviem sa v tom dako zorientovat
este som sa pytala dokiho 2x ci dobre pocujem
sestricka povedala 42,9

miska212
30. jún 2009

kellynka isto to je v pohode... ja mam len 97.. v piatok idem na krv znova.. a tiez sa bojim, ci je to OK

maahuliena
30. jún 2009

kelly: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

ešte budu aj nakoniec dvojky 😵 😵

ybyta
30. jún 2009

tak tomu fakt už človek nerozumie neni normalna ta sestrička? ja som ti vravela že musiš byt vtom 😉 🙂 to špinenie je uplne normalne 😉 amala si Miši PK?

bittka13
30. jún 2009

kellynka, miska - no vidite 😀 ziaden stres, ste krasne tehulky a verte tomu a tak sa aj spravajte !!! urcite to bude ok, dalsi test len potvrdi tento uuuuuuzasny vysledok 😉 😀 !!!! z celej sily drziiiiiiiiiiim palce !!!

miska212
30. jún 2009

no, u mna to podla tabulky moc ruzovo nevyzera... 😒 ale niektore baby ,ali vraj aj 60, a neskor to stuplo a uz maju babo

bittka13
30. jún 2009

babenky ved spinenie tu mali skoro vsetci, to fakt VOBEC nic neznamena !!!

lulockka
30. jún 2009

je to naozaj superrr len sa šetrite a dávajte na seba pozor 😉

maahuliena
30. jún 2009

misi tie tabulky su orientačné 😝 ved koľké boli mimo a podobne a už su maminami 😉 😅

bittka13
30. jún 2009

miska - podla mna to mono niektorym babatkam len dlhsie rva kym sa rozbehnu 😉

lyndus
30. jún 2009

kelly no to je supeeeeeeeeeeeeeeeeer, nechapem, ako ti mohla take odveci cislo povedat...ja som mala na 13 ned 340, ale kamoska mala na 13 den 200 a ma nadhernu bambulku doma, takze super cisielko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre