Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ufko
8. okt 2008

misik.. tak fajn, je dobre vediet, ze niekde tu v BA je taka ista kocka ako ja a ma presne take iste pocity ako ja 🙂
Ty si strasne nabita infoskami z lekars.prostredia..ja ani neviem ake imunolog. testy sa robia a v com sa lisia a pod. a Ty tu vymenujes tolko veci co sa da este vysetrit 😉

v robotke prides na ine myslienky, ja som cele dva tyzdne len sedela na prdeli v kanc. aby som sa nenamahala a dnes som uz aj bola vonku s ludmi a vtedy nemas cas mysliet na svoj stav..trosku to pomohlo a teda robotka ta zase posilni..

ddici Ty sa s nami nebudes delit..aspon teraz nie 🙂 🙂 ty si uz tehu a tak nam sem len pis ako sa ti zlepsuje stav ake tehu priznaky mas a pod..ziadne negativne myslienky.. presne viem co mas v hlave, ci to rastie ako ma, ci to bude zdrave, ci bude at vsetko tak ako ma mat.. ale ver, ze toto ma kazda mamina, ktora caka 🙂))
takze mas normalne tehu priznaky aj v tejto oblasti 🙂))

dicinka1
8. okt 2008

ufko dakujem ti...vsetkym vam prajem bru nocku ..cmuuuukyyyyyyyyy.drzte sa..nebudte smutne..a hlavne optimizmus..papa

ufko
8. okt 2008

dobru dicinka a aj babatku v brusko nech sa mu dobre haja🙂

misik ja som vobec neni zbehla ze aky je rozdiel medzi IVF a ICSI, aky je rozdiel ? dakujem 😉

misik1
autor
8. okt 2008

no mam este 1 mrazacika snehulienku, tak najprv to...ale predtym chcem to imuno, no a ak by nevyslo, tak pojdem na 2.ivf, ale predtym chcem este vysetrenia....

misik1
autor
8. okt 2008

pri ivf sa daju vajicko a spermia spolu a nechaju sa,\ nech sa oplodnia...no a pri ICSI sa napichne jedna spermia do vajicka, teda oni jej pomozu prejst cez stenu, robia to, ak su blbe spermie, ale vidis, ze nase su velmi dobre a aj tak nic, tak preto to bude asi tym, ze si tvorime protilatky, povedane celkom obycajne a smew ako dva magnety, mozno je hruba stne vajicka, alebo ma spermia obalenu hlavicku a neprejde a tak, to je na dlho a je toho vela.....no a da sa to zistit krvnym testom, tato tvorba pritilatok....
ufko ked ja robim s detmi a su z rodin, kde ich je vela, kde sa rodia jak na pase, tak neviem, neviem.....

misik1
autor
8. okt 2008

dici sladke sny...

ufko
8. okt 2008

a tebe robili ten test na protilatky ?tak toto ja som takto az nad tym nepremyslala--ja v podstate o tom ako sa to deje ani nic neviem..

viem pisala si ze si ucitelka a ze deti mas okolo seba ako smeti..nezavidim ti takuto robotku, ked mas deti stale na ociach a teba sa to nedari.. ale vidim, ze si na spravnej ceste a ides tvrdo za svojim cielom 🙂 snehulienku snad budes moct pouzit uz co najskor a ze Ona bude ta prva !!! budem s Tebou 🙂

misik1
autor
8. okt 2008

dik, budeme si pomahat, aspon takto, pytaj sa co chces...mne nerobili zatial na ziadne protilatky, ani proti spermiam a ich priechodnosti cez hlien...ved to, teraz musim otestovat vsetko....a az tak tam dam dopravit snehulienku a pripadne dalsie ine embryjka....skoda ze to nejde rychlejsie a za menej penazi.......

janula13
8. okt 2008

Misik prosim nemas ten link na Prahu, pripadne Brno?

ufko
8. okt 2008

toto vsetko Ti mozu testovat a zistit kde je mozna pricina ? to som nevedela ale vobec.. a tie testy sa hradia ? nejde to na poistovnu, ze ? no ja som zvedava co mi povie lekar v pondelok co sa bude so mnou diat teraz, ci nejake testy, alebo idem hned na 2IVF..neviem..
drz sa pekne a zajtra to nejako vydrz v praci 😉

misik1
autor
8. okt 2008

hej vsetko mozu zistit z krvi, kedze je to v cechach, tak platis.....ja idem v piatok konzultovat, tak snad sa nieco dozviem....urcite chcem aspon to otestovat, nez zas cakat a stroskota to na imunologickej reakcii mojho tela...vazne nechcem ist do dalsieho bez jasnych zisteni, a na tvojom mieste, ked pises o vlastne druhom odidenom babu, tak by som to dala testnut...a nie cas a peniaze davat centru ked nevies jasnu pricinu....

ufko
8. okt 2008

v piatok ides do ciech ? a kam ? a kolko to stoji, vies ? a kedy budes vediet vysledky z tej krvi, kolko to trva ?
som zvedeva s akymi informaciami v piatok prides.. dufam, ze ti to pomoze a posunie ta to dalej..

misik1
autor
8. okt 2008

jaaj ufko, to idem v piatok len k mojej doki do car... ale do ciech sa musim potom cim skor objednat, lebo to aj chvilu trva, kym daju termin, takze este nejdem.....

ufko
8. okt 2008

skoda, uz som sa tesila, ze uz po piatku budes o krok dalej.. no tak nech je cim skor piatok a ty sa uz objednavas 🙂
ja sa nato tiez spytam dokiho v pondelok ze co sa da so mnou dalej robit..ci ma posle na nejake vysetrenia, alebo mi odporuci ist na nieco niekam inam..

misik idem dakt sprchu a idem snivat..sme v kontakte..dobru noc 😉

misik1
autor
8. okt 2008

dobru, ja tiez uz zaspavam.....

dicinka1
9. okt 2008

bre ranko 😉

vladimira1
9. okt 2008

ahojte........zial nemam dobre spravy, na teste i v 11 den je len 1 ciarka, mam dnes dostat menstruaciu a sucasne mam vsetky priiznaky ze ju i dostanem..........takto sa skoncilo moje prve a posledne IVF

katy2
9. okt 2008

ahojte
vladimira, este nestracaj nadej..... dolezita je krv..... zajtra ides na krv? drzim palce...... silno..... 🤐

vladimira1
9. okt 2008

ano katy zajtra idem na krv..........velmi ti dakujem za poporu, tesim sa s tebou z tvojej dialnice 🙂

katy2
9. okt 2008

myslim na teba a drzim palce....
a hlavne v ziadnom pripade neprestavaj bojovat......
toto je nase 2.IVF....

zulka29
9. okt 2008

Ahojte 😅

Katy, tak si predsa testla? Nevydržala si a oplatilo sa 😵 silnie dialnička 😵

katy2
9. okt 2008

zulka, ahoj 🙂
no nevydrzala.... chcem vidiet ako silneju.....

zulka29
9. okt 2008

Tak sa s tebou teším 🙂

katy2
9. okt 2008

dakujem...
vidim nove foto.... a pekne motto 😉

zulka29
9. okt 2008

ano, moje slniečko mi neprinášalo šťastie aj ked sa mi veľmi páčilo, chcelo to zmenu. 🙂

ufko
9. okt 2008

ahoj zulka.

ako sa citis ??? krvacanie uz nie prestalo ? drzkaj sa pls 🙂

zulka29
9. okt 2008

Ufko, prestalo, mrcha trvala presne 5 dni...zo vším všudy, som z toho magor... 😔 Ja nemôžem byťnikdy klasický prípad...vždy niečo špeciálne 😠

ufko
9. okt 2008

no a mozno preto ze si speci 🙂 to uz teraz bude OK 🙂))) podavaj pekne spravicky..
ja som krvacala iba v ten pondelok, utorok spinenie a vcera uz len male spinenie..mrcha neprisla..

kocky neviete, ze teraz ked som vcera rano zobrala posledny utros a estrofem, tak ci teraz mi normalne pride mrcha, alebo az o mesiac ?? ja som mala mat mrchu od stvrtka cca do dnes...tak teraz neviem ci mi pride, alebo nie 😒

ikuska
9. okt 2008

Ahojte, tak uz som tu.

Sliznica je 10mm vysoka, maternica ohnuta dopredu a vysledok z krvi o tretej hodine.
Podla slov dr. som na dobrej ceste byt tehotna.

ufko
9. okt 2008

ikuska...drzim velmo-prevelmo palce !!! to je fajn, ze ta doki ukludnil a dodal vieru na tychto par hodin..verim, ze sa to podari, napis hned ako budes vediet 🙂 lebo my tu cakame 🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre