Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
2. júl 2009

kde stemi zas utiekli?

mircalla
2. júl 2009

jak sonikah dikes
ja testujem zajtra, dam vam rano vediet

idem radsej makat, nech na to nemyslim

papa vsetky a ybyt ti daj vediet...neviem co je s kelly, dneska tu nebola...

mirinda10
2. júl 2009

ybyta - normalne sa bazalna teplota meria rano skor ako vstanes z postele nakolko pohyb moze ovplyvnit teplotu a mala by sa merat asi v rovnakom case napr. rano 7,00 nakolko teplota sa zvysuje kazdu hodku

teraz by som sa na bazalnu teplotu nespoliehala nakolko a ja som ju mala zvysenu teplotu 37,2 ale nebola som tehu ten utogeston co si vkladas ma vplyv aj na bazalnu teplotu, tak to nie je ten najslepsi ukazovatel, najlepsia je len a len krv ta povie presne ci si alebo nie si tehu ci rastie klesa HCG

ybyta
2. júl 2009

Miri ako som pisala ja myslim noemalnu pod pazuchom pravidelnu hodinu 17.30,-18.30 ---37.1 ato citim ostane mi tak horko adivno napiš prosim ak vieš mi odpovedať 😎 😉

ybyta
2. júl 2009

Mahul halo si tu? nebola si včera natej krvi ? 🙄

maahuliena
2. júl 2009

ybyt, dnes som bola 😅 ale vysledok je taký istý ako pondelok 😝 ☹
nedávno som prišla, mám vybavovačky, zajtra do roboty...fu 😲

ybyta
2. júl 2009

a kolko si mala moja napiš HCG

ybyta
2. júl 2009

Nikto mi nepomože?????????????????????????stu normalnu teplotu???????????????????? podotykam nie nie Bazalnu
😉 lebo ako som pisala presne je 17.40 citila som to azas mam37.2 pod pazuchom dakujem za odpovedtoje každy den otejto to hod .byva to v tehotenstve????????????????????????????????????? 😲

sonikah
2. júl 2009

ahoj ybytka, ani netuším ako je to s tou teplotou. Ja si veľmi nemeriam teplotu ani keď som chorá a nie to ešte len tak. veľmi na to nie som tak neviem. ešte si sa ma pýtala na to hcg tak to som mala 390. Neboj sa len sa nesmieš stresovať, veľa oddychuj a nechaj sa rozmaznávať. Určite budeš tehulka, ja chodím do Košíc do Gyncare.

lulockka
2. júl 2009

ahoj tinkywinky je mi to ľúto ale treba počkať ešte na krvičku.Tak to vyzerá že ako sme spolu začali ta tak aj spolu končíme len škoda že nie s dvoma čiarkami.

kukulik30
2. júl 2009

ybytka, v tehotenstve byva zvysena teplota, mala ju moja svagrina, ale bola uz v nejakom 8- 10 tt...tak neviem.....myslim, ze sa velmi velmi sledujes...uvolni sa a nechaj to tak, naco to je dobre....ved si sama pisaal, ze si tehulka a hotovo...tak sa nestresuj uz tolko, skodi to tebe a mimi tiez 😉

ybyta
2. júl 2009

ano kukulik moj ale aj sa sledujem ale ked mi vždy rovnaku h.tak ostane tak zato meram takže mohlo byto biť jajajajaj 😝 nech je ako na trojičky....hcg 😀

tinkywinky
2. júl 2009

ahoj lulocka,zajtra idem na krv,tak uvidime.Ale ty si na najlepsej ceste k tehu!!Ten test,co si robila bol este skoro,uvidis,ze ti to vyjde 😉

lulockka
2. júl 2009

a nemala si isť až v pondelok.Budem ti silno držať prsty.A daj vedieť čo a ako.Ja som si test robila aj dnes ale bol bieli ako sneh ani náznak druhej čiarky.Ja som sa zmierila s tým že budem musieť ísť dalej a skúšať šťastie lebo to všetko je len o šťastí.

ybyta
2. júl 2009

kuku dakujem ešte viac sa citim tehotna 😀 😀 😝 😀 tam fakt pišu jak žena ostane je teda tehotna každa by mala mať aspoň37. podotykam nie bazalnu 😕 😉 normalnu takže Miri aostatne dievky ihned šup šup po teplomery aradim prečitať Kukulikovu stranku čomi poradila pozri hore a pekne merame merame 😀 😀 😉 😉

miska212
2. júl 2009

lulockka ja som mala v piatok test biely ako sneh a v pondelok ze tehotna... bojim sa zajtrajska... idem na krv, ci hcg rastie tak, ako ma...

tinkywinky
2. júl 2009

Lulocka,hlavu hore,kazda sme individualny pripad,treba pockat na krv.Ja idem zajtra,kedze som dostala mrchu a nenechaju ma trapit az do pondelka 🙂 Samozrejme dam,vediet.Ja uz som sa s tym zmierila.Teraz zbieram sily do dalsieho boja 😎

Miska,drzim silno palce na zajtra!!!!!

miska212
2. júl 2009

dakujem tinkywinky 🙂 aj ja tebe!!!! uz nech je poobede....

ybyta
2. júl 2009

no Miska sme vtom spolu ja tiež idem na kontrolnu krv čisa dviha atiež som už nedočkava už mi 😔 😔 😝 😝 nule čosom preživala do 15.00 čo povedia do telefonu toje sila ale zajra sa vyneseie rosudok merate tu teplotu MIRI aj ti Luločka meraj ....pod pazuchami 😉

maahuliena
2. júl 2009

baby , zajtra vysoké HCG 😵 😵 kedže budem už makať v práci, tak vás prídem len skontrolovať 😉 držte sa 🙂 😉

ybyta
2. júl 2009

br už robiš? asi psy.ok?ja neviem ak ee ako to budem zvladať ☹ ale verim že tak skoro do roboty nepojdem 😀 😀 😝 že budem doma s rastucim bruškom 🙂

ybyta
2. júl 2009

zajtra sa ozvem myslite prosim na mňa 😝 😔 😉 😵

lulockka
2. júl 2009

ybyta zajtra ti držím prsty aj všetkým čo idú na krv aby mali len a len dobré správy 🙂

ybyta
2. júl 2009

dakujem moc a dobru noc

mircalla
3. júl 2009

ahojte baby🙂))

ja som dneska testovala - druha ciarka vybehla asi po 5 sukundach uz a je taka ista silna ako testovacia

takze som tehu. pred par dnami som mala asi 2 krat taky tmavozlty vytok, ale odvtedy nic

takze idem este na krv, ale vypada to, ze moje 4. IVF sa podarilo a embryo prezilo aj hrozny zazitok so susedom, o ktorom som uz pisala

konecne..... po 1 potrate, jeden stopke kvoli nedostatocne reakcii na lieky a 2 dalsim neuspesnym pokusom

som stastna, ale na druhej strane nechcem byt este moc nadsena, pockam aj na krv (ta by mala byt ok), ale sono hlavne

treba byt trpezlivy, ak sa to niekomu nepodari na 1. ci 2. raz, ak je par dostatocne trpezlivy, raz sa to podari kazdej

janula18
3. júl 2009

Mircalla gratulujeeeeeeeeeeeeem. Super teším sa s tebou.
Koľko si si dala vlastne vložiť?
Ja som dnes 7 den po transfere. Aspon myslím, neviem či mám rátať den transferu alebo nie, robili mi ho takto pred týždnom

mircalla
3. júl 2009

ahoj janula
ja som den transferu neratala, mala som ho 20.6., brala som ako prvy den 21.6.

mala som 2 blastocysty vkladane na 5. den

drzim palceky, pozeram ze uz jedno babo mas, tak aj psychicky by si mala byt na to urcite ovela lepsie pri IVF

janula18
3. júl 2009

Mne prvé ivf nevišlo, toto je ket, dala som si vložiť obe embrijká.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre