Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mircalla
10. júl 2009

katkapoivf, ono prsia nebola kazdy den, raz ano, raz nie.

baby dlho som sa neozvala, ale fakt nestiham

v utorok som bola na HCG 7740 na 17. den po ET, dneska som bola na krvi znova, pre vlastnu potrebu, ci to pekne stupa

bittka13 - je to hrozne, ze po vsetkomtom trapeni musime mat este aj taketo neprijmen skusenosti s nasim zdravotnictvom.

ja az do akcie srdca chcem chodit do CAR do brna na UZV, tak ma poznaju, aj maju skvely pristup.

v blave asi k Dr. cunderlikova, ma tam sice milion zien v cakarni, ale radsej si pockam

katkapoivf
10. júl 2009

Mircalla, dakujem. Ja som dnes 5. den po ET. Skus mi napisat, kedy si mala ake priznaky, kedya Ti vysiel pozitivny test ( aj ked som si vcera povedala ze sa netestujem a nepozorujem, akosi sa mi to nedari dodrzat)...
Asi vela cakam a preto som taka nervozna zo vsetkeho...

katkapoivf
10. júl 2009

Melisska, ja viem, snazim sa, ale nedari sa mi... Tebe to slo?

nika232
10. júl 2009

caute baby ako sa dnes mate? katka nestresuj vopred,aj ja som bola zufala z toho ze ma nebolia prsia a vidis,vyzera to tak ze by z toho cosi mohlo byt.
bittka este stale beres utrogestan?a mas stale take velke nafuknute brusko? 😉

janula18
10. júl 2009

Baby tak mi volali z Heliosu, tak na 14 den po KETe hcg 295.
Myslíte že je to dosť? Mali sme vklad dvoch embrií

ixi
10. júl 2009

janula 18 je to dost vyzera to na jedno babulko blahozelam 😵 😵 😵

bittka13
10. júl 2009

nika232 - ja som od zaciatku brala Crinone je to obdoba Utrogestanu len od ineho vyrobcu a berie sa to 1xdenne nie 3x ako Utrogestan... ale inak ano mala som nafuknute brucho az do momentu kedy zacalo byt tak trochu nadute z tehu... takze od zaciatku stimulky vyzeram stale ako keby som uz bola v 4 mesiaci .... 😀 😀 😀 😉

mircalla
10. júl 2009

ahoj katkapouvf...no na 5. den som priznaky veru nemala ziadne....to je straaaaannneee skoro
neskor asi tak od 10. dna som stasne casto chodila na WC

teraz ma trosku bolia prsia, ale nie stale, mam zvysenu teplotu a dost som unavena, inak nic

no baby ja mam brucho uplne priserne a to som ani nemala stimulku (darcovske vajicka). som v 5tt a brucho este horsie ako pred menzesom, okrem utrogestanu beriem aj estrofem...uz si nemam pomaly co obliect.... 😉

katkapoivf
10. júl 2009

Mirrcalla, dakujem, tak som kludnejsia, budem cakat do 10. dna... 🙂 Ked pises, ze si mala darcovske vajicka, ako to prebiehalo?
Pytam sa, lebo ja som tiez zvazovala darovanie vajicok. Mala som ich 14 a baba oproti mne len jedno... Strasne mi jej bolo luto, rozmyslala som ako sa citi... Ked prisla embryologicka a povedala mi ze 11 je zrelych, tak som sa jej omamena narkozou a sucitiaca s tou babou opytala ci ich mozem darovat...
Esteze aspon ona bola pri zmysloch a povedala mi, ze ak vsetko dobre dopadne darujem embryko...
Mali sme predlzenu kultivaciu aj ICSI a zostalo nam len 1 embryko, ktore mi vlozili. Vsetky ostatne sa po 3 dni zliali, zdegenerovali a neviem co este... Genetiku mame O.K., tak to nechapem...
Ale stale nad tym rozmyslam, ze ak sa mi nepodari mat vlastne dieta, tak aspon niekomu darujem vajicka a budem mat pocit, ze som nezila nadarmo...

nika232
10. júl 2009

no ved ja som stretla kamaratku s ktorou sme sa dlhsie nevideli a ona ,,jej ty si tehotna?!,, no a vtedy som vysledok ani len netusila, radosti kopec s tymi nasimi brusiskami ...ja chcem znovu zapnut nohavice 😒

mircalla
10. júl 2009

no prebiehalo to tak, ze skratka anonymna darkyna mala stimulku miesto mna a ja som zatial brale lieky na rast sliznice maternice. ja som prve 3 IVF absolvovala so svojimi, ale prve bol potrat a pri dalsich 2 som mala len 2 vajicka. ta preto sme sa takto rozhodli, ale musim povedat, ze to bol o dost mensi stres.

o darkyni viem len farbu oci a vlasov, rok narodenia, krvnu skupinu a to je vsetko. samozrejme sme si predtym davali do dotaznika nejake poziadavky

mna sa uz viacere kolegyne pytali, ci som pribrala

katkapoivf
10. júl 2009

mircalla - s tym stresom Ti verim, ja som po tych injekciach bola paradne unavena a po pregnyle som prevracala celu noc...
... A pribrala si uz.. Nech viem co ma caka, ked to vyjde... 🙂

mircalla
10. júl 2009

no nemyslim, ze by som pribrala, mam skor z tych liekoch nafucane brucho....

katkapoivf
10. júl 2009

mircalla -
Aha, tak to mam asi dost casu kym priberiem... 😉 Inak som pozerala na bublinke su taaaaak krasne tehotenske saty, ze uz by som chcela byt teraz v 6. mesiaci 🙂 ... aj ked to asi aj bez toho oblecenia 😉
No nic, idem si pozriet spravy, majte sa...

nika232
11. júl 2009

ahojte.teda kde ste vsetky? viete co dnes som si kupila calibrum babyplan a je tam napisane ze obsahuje jod. a doktorka mi povedale ze nemozem nic co obsahuje jod.mate s tym niektora skusenost?

majkabb
11. júl 2009

ahoj kocky ,,velmi vam drzim palceky ,,nebojte aj vy budete aj v 4 aj v 6 mesiaci ,,ja som sa ani nestacila divit a uz som v 6 mesiaci ,,este si pamatam ako som bola v tejto temicke a prezivala som to co 😵 vy!!!!!!drzte sa cas leti ako blaznivy,,,ja sa uz teraz neviem dockat ,,uz chcem drzat mojho chlapceka v naruci!!!!

ybyta
12. júl 2009

Meliska moja chodim momentalne na st. Sanatorium Helios vseptembry sa sem vratim idem zas už nech toje 😝 😔 moja držim ti silno palčoky aj vam dievčence Katka ti nepanikuj prsia moc bolia s hormonov brucho ako v 5 m,esiaci ma každa že splaslo aprsa nebolia je nič pravetoje dobre znamenie ver mi kolkaty deň si po????????????????????? 😉

rosienka
12. júl 2009

caute kocky, dobre vediet, ze v tom "steresovani" nie som sama.. 🙂

mircala, janula gratulujem k tehu! 😵 drzte sa a pekne tehulkujte

katka- zlate od teba, ze si chcela svoje vajicka darovat, tak ma to dojalo...ja som tiez nemala bohvie ako vela vajicok, ale aspon 6-8 mi napichali cez ICSI, ale tiez sme mali nakoniec len jedno embrijko. Ked mi po OPU oznamili, ze mi zobrali 8 a tej babe vedla mna 13, tak som bola tiez taka smutna a rozcarovana...

ybyta
12. júl 2009

haloooooooooooooooooooooooooo to od včera tu nikto od Majkabby nikto nebol????????? no teda ženy nonono 🙄 😝 😝 ak aj ničo najdete ma na stranke Sanatorium Helios papa apolepšite sa v pisani 😉 dobru nocku

rosienka
12. júl 2009

heeej, yby a ja som cooo???? Asi si si ma navsimla, lebo si pisala prispevok...nuz, ja este do utorka cakam a cakam a furt nic zvlastne necitim 😖

ybyta
12. júl 2009

ale ved moja vela tehotnic nič neciti 😉 nič atie čo maju priznaky su neni aty prečo nejdeš na IVF???????????, NEBOLO BY TO LAHšIE? 😉

ybyta
12. júl 2009

no vydim kto nespi jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄 😀 Kalinichta 😔 😔

nika232
13. júl 2009

ahojte,vazne to tu niako posmutnelo...vsetky ste asi na dovolenkach 😵
ybyt tu to neni ako v heliose...tam to zije naplno. a ako sa mas?
rosienka a ty sa mas ako?uz sa nam to krati nech je uz zajtra podvecer a mi vysmiate s vysledkami,ok? potom daj isto vediet ze si dobre dopadla...ine neberem 😉 anech nam to dobre dopadne tfuj,tfuj,tfuj...to pre stastie 😀 🙂 😉 😀 😵

matelko1
13. júl 2009

ahojte baby.davno so tu nebola,ale lezala som v nemocke,zacala som spinit,tak si ma nechali na pozorovani a tam mi zistili,ze cakam trojcata.no neuverite,ale bola som v soku.v piatok idem do ke do gyncare na ultrazvuk,tak som zvedava co mi povie doki.

ybyta
13. júl 2009

halo Nikuš si vtom???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ak som spravne pochopila?ak ano som šťastna stebou babulka 😀 😀 😅 noMatelko a pri tebe neni očom stratila som reč ! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

nika232
13. júl 2009

jejeeee matelko,no pekne...aj ja som ostala v nemom uzase 😉
ybyt ja idem zajtra na krvicku,ale uz som si robila 2 testiky a bola tam 1x slbucka ale ten dalsi uz bola silnejsia 😵 tak ja si idem pre pozityvnne spravicky teda aspon dufam 🙂

kiara15
13. júl 2009

matelko no krasa ze trojicky 😉 😉 gratulujem nech sa vam dari 😀

mircalla
13. júl 2009

matelko - no ja odpadnem, ze trojcata🙂

tak toto sa len tak lahko nepodari

ybyta
13. júl 2009

Mircalla aty moja ako?????????????????????????????????????????????????????????????? nezabudla si namňa moja stale myslim na teba vydiš ako som vravela že určite budeš len sa opatruj a ešte Zbiňka keby sa ozvala ako sa ma myslim naňu aj Mahulienka ☹ 😝

rosienka
13. júl 2009

nika- jaaj, bodaj by si mala pravdu!!! 😀 😀 😵 veruze na pozitivnu spravicku cakam aj ja, tak dufam, ze sa budeme vytesovat obe. Ja som netestovala, po Pregnyle nema vyznam, uz to musim do zajtra nejako pretrpiet... aj sa toho zase trochu obavam. Idem rano na krv a vysledky si dam zavolat tak okolo obeda, aby som vypadla z kanclu a nenatahovali vsetci usi. 🙂 Ty sa kedy dozvies vysledok?

ybyta - no, mne sa to IVF vôbec nezda lahsie, skôr to bol pre mna ovela väcsi stres a zataz, nielen fyzicka, ale aj psychicka...a aj financna. U nas sa totiz nepreplaca ani fuka za IVF, jedine 3 cykly IUI za cely zivot... to je proste paradicka v "prorodinnom" Svajciarsku ☹ Takze znova IVF bude len krajne vychodisko, ked 5-6 IUI zlyha...k comu difam nepride, lebo zajtra budem potvrdena tehula a ne ze ne! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre