Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rikuska21
5. dec 2009

mne to vravel doki, ale mozno si to zle pamätam, ja idem na krv az v paitok 😠

soni1
5. dec 2009

K akému dokimu chodíš?

rikuska21
5. dec 2009

Do FC v bA, a ty,???

andysok
5. dec 2009

to bolo dobre s tou riaditelkou? inak aj mnesa zda ze budu volat na obed ...... 🙂

soni1
5. dec 2009

Ja chodím do Iscare

mib
5. dec 2009

andysok, soni, vysledky v iscare su bohuzial az na druhy den. este pred nejakym pol rokom ich mali uz popolduni v den krvicky. nepytala som sa na to sestriciek, ale kocky tu na konikovi pisali, ze je to vraj preto, ze tie vysledky musi najprv vidiet a odsuhlasit lekar. je mozne, ze bol nejaky problem a preto to takto zmenili. v pondelok vam zoberu krvicku a na druhy den okolo desiatej volaju. ja som mala ist na krvicku v piatok. ked som sa toto dozvedela, tak som sa objednala na stvrtok. ved nebudem cakat cely vikend.

andysok, mame rovnaku doktorku. 😉

soni, rikuska, co je to s tym skolstvom? je tu na koniku tolko kociek, ktore ucia a maju problemy otehotniet ... ako je to mozne? zeby ten stres v prostredi skoly posobil negativne na tehotenstvo? 😨

kocky, skuste vydrzat bez testiku. ja som si ho robila az na 14. den po transfere, ked som mala vysledky potvrdene. druha ciarocka bola uplne slabucka. testiky mozu klamat. ak to nevydrzite, testnite ... ale stale myslite na to, ze definitivna je az krvicka. 😉

rikuska21
5. dec 2009

Mibik ,pisala som ti velmi dlhy liebesbriefe na inej teme a prave mi vyprsala platnost, tak som sa musela znova prihlasit ale aspon v skratke

Ja som bola tiez v podoli a zistili mi ze si vytvaram protilatky na spermose a trofoblasty, tak ako vsetky to iste davkonavie, prednisonu, mne je divne uz len to ze kazda ma nieco ine zistene a kazda berie presne to iste davkovanie, lae aby osm to dokoncila,
lieky som nezacala brat, rozpravala som sa s dokim z caru aj mojim gyndosom a tvrdili to iste ze to nema ziaden vplyvc, ak je to cez IVF, lebo to sa dava priamo do maternice, dokonca som nepodstupúila ani hormonalnu liecbu na endometriozu,
neviem ci robim spravne ale, zatial je to takto a hotovo,
nikoho nechcem, od nicoho odhovarat, mozno iba iny pohlad na danu vec,
ja si ani neviempredstavit, ze by som mala brat este nieco ine k tomu utrogestanu a estrofemu, to by som asi ...fuj 😝 😝

drzim palce akokolvek sa rozhodnes

iank to skolstvo, ma fakt dost negatinvy dopad, nielen na penazenkz ale hlavne na stres,

soni1
6. dec 2009

Ahojte, dnes som 14 deň po transfere, zajtra idem na krv a v utorok sa dozviem výsledky.
Včera večer som si myslela, že je všetkému koniec, strašne, ale strašne ma bolelo v podbrušku ako na menzes. Do dnes ráno to ustúpilo, teraz je to O.K., akurát len miestami nejaké to pichnutie. Začínam sa báť, doteraz som bola v pokoji, ale teraz...
Test som si nerobila a ani doma nemám žiadny, takže to budem musieť vydržať.
Baby, vy tu píšete o výške HCG, to ako zistíte?

mib
6. dec 2009

rikuska, my sme s MM vela stavili na vysetrenia. ked nam zistili tie problemy na imunologii, velmi sem sa "potesili". ani na chvilu som nezavahala nad tym, ci brat alebo nebrat. velmi som sa na to spoliehala. ci to vyslo vdaka tomu, alebo to bola iba nahoda, to uz dnes nezistim. ... mozno mi to pomohlo iba psychicky, ale dolezite je, ze to vyslo. 🙂 ... ked mas pochybnosti, skus sa spojit s viacerymi lekarmi a poziadat ich o konzultaciu. ja som to spravila raz so zubarom. neverila som tomu, co mi povedal a troch dalsich som poziadala o ich nazor. boli velmi ustretovi. myslim, ze by si to mohla skusit aj s touto imunologiou aj s tou endometriozou. co je to vlastne endometrioza? vela kociek to tu spomina, ale zatial som nezistila, o co vlastne ide. 🙂

soni, bolesti v podbrusku nemusia byt zlym znamenim. ja som ich mala prvy tyzden po potvrdeni tehu a vsetky kocky, ktorych som sa pytala mi povedali, ze ich mali tiez. takze zatial nie je dovod na paniku. 😉

rikuska21
6. dec 2009

vsetky kocky, KRASNEHO MIKULASA 😀

mibik, a ty este stale beries prednison???ak sa mi teraz nezadari,urcite podniknem kroky a mozno aj ja budem hltat prednison , ja som bola na laparke pred vyse rokom a tam mi zistili endometrioyu, v skratke: ked sa pocas menzes nevyplavy vsetka menstrucna krv aj s vystelkou maternice ale casti sa niekde ukladaju napr na vajecnikoch , maternici a vobec vsade , aj na crevach, znaky::bolestiva menzes, bolesti krizov a obcas pocas cyklu aj krce v bruchu, tot vsjo

baby, ja zase spinim, take hnede volaco a mrchu mam dostat az vo stvrtok, mam strach 😔

mib
6. dec 2009

rikuska, ano - beriem prednison este aj teraz. uvidim do kedy vlastne. vo stvrtok idem na kontrolu, tak sa spytam doki. dakujem za vysvetlenie k tej endometrioze. svoje si si uz asi uzila. 😒 ... k tomu spineniu ... pozri tehotenstvo.akademy.sk - precitaj si treti a stvrty tyzden. 😉

rikuska21
6. dec 2009

ano citala som a ze je to prirodzene, ale to ale tam stale je, neviete, ake lieky je mozne brat od bolesti???

soni1
6. dec 2009

Baby, mala by som mať naliate prsia, lebo ja také vôbec nepociťujem.
Pociťovala som to, ale teraz už vôbec nie. Je to chyba?

aida.h
7. dec 2009

Ahojte, mib tak som uz po 🙂 2 chrobacikova 5 a 8 bunkove. No ta sliznica bola že vraj hraničná neviem prečo mi nechcela rást takže už len čakat. Krvička je 21.12 len mrchy sa bojim lebo ta by mala dorazit v piatok 😖 a pevne
dúfam, že uz nepride.

matelko1
7. dec 2009

soni predpokladam,ze si po ET,alebo KET.pocitovat nemusis vobec nic,len sa nestresuj,ani prsia nemusia byt naliate.

aida.h drzim palce aby to vyslo.to cakanie je hrozne,ale zamestnaj sa niecim nech na to nemyslis.

andysok
7. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Soni, tak ahoj takze mozeme dnes pekne 24 hod cakat na krv..... ja mam podozrenie ze nic, ale som na to psychicky pripravena ( aspon si to hrdinsky hovorim ) ved co sa ma stat stane sa .......tak ti drzim placeky, ja mam hnedy vytok , hnedu krv , nemam ani pozitivny test, aj prdsia su uz normalne, takze ocakaam aj negat krvicku ....... drziiim plce

soni1
7. dec 2009

Ahoj, aj ja ti prajem nech ti to vyjde. Ja som dnes tiež robila test a vyšiel negatívny, menzes zatiaľ nedošiel. Stále ma však bolí v podbrušku ako na menzes, žiadne iné príznaky nemám.
Aj som sa chcela spýtať, či nemáte podobnú skúsenosť, že test na 14 deň po ET neg., ale krvička mohla potvrdiť opak. Nemáte takú skúsenosť?

andysok
7. dec 2009

no no to by zaujimalo aj mna, len bohuzial ja mam aj ten hnedy vytok ..... ☹

soni1
7. dec 2009

Ahojko andysok, ty si bola dnes na Šulekovej? Cca o koľkej? Možno sme sa aj videli.

andysok
7. dec 2009

este pred Osmov som prisla.....bola som aj smuzom, tak na sportovo oblecena, urcite som bola zamracena, a mala som dlhu ciernu paperovu budnu..... ty si kedy bola? 🙂

soni1
7. dec 2009

Aj ja som tam bola vtedy. Asi viem. A ešte mi povedz kto vám otváral dvere? Niekto ich otvoril, alebo vám ich otvorili zvončekom.

andysok
7. dec 2009

niekto mi ich otvoril a mbola si to ty, potom si sla k recepci a zda sa mi ze si pila vodu, po transfere si lezala v izve s WC ja som bola na tej prvej ...... ci? 🙂

andysok
7. dec 2009

ale ver.....myslim ze vam to vyslo....citala som pribeh o jednej tehotnej babe co mala pozitivny test az v 7 tyzdni 🙂 takze cakaj pekne na krv zajtra 🙂 verim ze vam to vyslo, bohuzial u mna musime zacat novy proces niekedy na jar.....ach jaj....urcite to vsetko prekazila ta manzelova chripka......... 😔

soni1
7. dec 2009

Ano, máš pravdu, tak teda viem kto si, som rada, že viem s kým si píšem. Je to milé.
Uvidíme..., ale strašne by som to priala každému. To bolo tvoje prvé?
U mňa hej. Máme ešte troch mrazáčikov. Mne vkladali len jedno 5bunkové.

andysok
7. dec 2009

hm vidis, to znie dobre u teba...pamatam si ta velmi dobre, lebo som videl na tebe ze si taka trosku vylakana, ked sme boli na odbere aj transfere a pamatam si ze som sa na teba usmaiala ked som sla na wc, 🙂 si velka symposka 😉 a je super ze mas este mrazacikov, my nemame nic a vkladali mi jedno dvoj a jedno troj...... hrozen duuufam ze sa to podari, ja som bola jeden krat na odbere , ale zobrali mi len dve vajicka a neboli vhodne na oplodnenie, potom som bola na laparo ( jedne neprechodny druhy prechodnejsi, plus mi dr, vypalovala dake body ci co to ) no a potom odber s tebou.....cely proces ms ezacali v aprili 09........ Sonuli.....ja fakt verim, ze ti zajtra zavolaju ze paniiiiii HCG mate ukazkove 🙂 mam tusaka, 🙂 vazne 😅

soni1
7. dec 2009

Ja som bola tiež na laparke, potom som mala cystu, aj tú mi odsávali, no a potom IVF a výsledky budú známe zajtra.
Ano ešte aj to si pamätám, že si sa na mňa usmiala. Aj ty si veľmi sympatická.

andysok
7. dec 2009

a nehovorili ti kedy budu volat? 🙂

soni1
8. dec 2009

Volať mi majú až okolo 13-tej, 14-tej, tak mi povedala sestrička. To bude čakanie, ešteže som v práci a dúfam, že mi to bude rýchlo ubiehať.

andysok
8. dec 2009

fuuuuuuu 13-14 tak to sa mozeme zblaznit ☹ ale ja uz som zblaznena dost 😅 držim ti palce 😉

andysok
8. dec 2009

Soni a tebe kolko meska menzes ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre