Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
2. feb 2010

christy ako nechraneny ako pouzivat kondom alebo nestriekat dnu...??? 😀 😉

nivejka
2. feb 2010

christy....ja idem ako lusinka 5.2. ja tiež to nikomu nehovorím,lebo v tomto neverím ľudom
a pre mňa je to dosť chulostivá téma...aj keby som chcela tak nemám s kým o tom pokecať--veľa ľudí to nepochopí a neskôr budu šuškať za chrbtom,že je zo skúmavky....tak mne veľmi pomáhajú tieto babuľky,lebo presne vedia pocity a čom je to všetko 🙂

krivka5
2. feb 2010

baby s tym keksikom,mne doki povedal po et zdrzanlivost 3 dni a ja som od tej doby nechcela keksovat bo sa bojkam.moj muz sa dnes dokiho zase pytal a on ze to mozme kludne ,ale ja sa stale nejak bojim a aj ten blby utros neni nic prijemne...(ked to vyteka fujky).
nivejka...mas pravdu,ale neviem ci mam ist k mojej gynekologicke a povedat ze chcem PN ci co mam robit.

lusinkaj
2. feb 2010

aha,tak mame objasnene ako so sexikom... 🙂
krivka ano musis ist k svojej gyn.a povedat ze chces na pn,lebo mas taku pracu a hotovo...ona ta da na pn 😉

nivejka
2. feb 2010

ja sa tiež obávam teraz sexu,lebo môj rozum mi hovorí,aby som niečo tým nepokazila 😝 😝
ale poviem vám,ked som čakala dcéru,tak na moje veľke prekvapenie som potrebovala každú chviľu ako zajko 😀 :-

krivka no neviem,ako to chodí presne,ale pokiaľ máš dobru gyn..,tak sa určite nejako dohodnete...

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka,no mozno aj teraz tak to bude...neboj pockaj v piatok dr.oznami vysoke hcg a sup sexik... 🙂 kolky si dnes den???

krivka5
2. feb 2010

lusi...asi ano,mam perfektnu gynekologicku.
no baby ja si idem uvarit papo(este som sa ani neprezliekla co som prisla z centra),lebo moj maly gombicek je hladny a potom si pomaly zavolam na vysledky z krvicky...

lusinkaj
2. feb 2010

krivka,tak chod papat...a poobede sa ozvi aky je vysledok 🙂

lusinkaj
2. feb 2010

baby idem si podriemat...neskor pridem 😉

nivejka
2. feb 2010

lusi....tak ja dnes som 7.deň
inak ,ža máme byť v pohode a moja malá my teraz dovliekla malú čiernu mačku do bytu...tak mám nervy a hned
som ju vyhodila aj s mačkou nech ju ide vrátiť..na porazenie!!! ja som alergická aj mužo na mačky ako tak,že sú
nositeľky všelijakých chorôb a malá ma aj vdaka tomu okuliarky,lebo ked bola malá dostala nejakú hnusnú
pliagu od mačky a nevidí dobre na očičká--má ich dosť silné
normálne chcem byť kľudná,ale to vo mne vrie... 😠

lusinkaj
2. feb 2010

tak som tu,trosku som pospala,ale dlho sa neda stale na wc mi treba ... 😝
joooj,fuj macky nie...tie prinasaju fakt vselijake choroby a este tebe teraz pocas tehu...take netreba 😒
neurazila sa dcera? 😒

nivejka
2. feb 2010

lusi......ja jej dám,že uraziť--ved ma musí poslúchať! 😀 a dobre vie ako mačky neznášam...
stačí,že mi rybičky dovliekla domov...a stále niečo okolo nich treba--vitamíny atd.už do nich dosť vrazila a aj tak
každú chviľu nejaka skape 😠

nivejka
2. feb 2010

krivka...kde si??? už som nedočkavá,ako si dopadla 🙂
inak baby....ako ste na tom s papaním???-ja strašne už sa za to neznášam,lebo každú chvíľku som hladná 😠 😠

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka,jasne nema zaco sa urazit 😉 ale tie deti su take zlate ked take veci robia.... 😉 viem,ci ta predstavit ako si musela zurit 😀

nivejka
2. feb 2010

to teda ano bola som ako pitbul 😀 😀 😀

krivka5
2. feb 2010

nivejka,lusinka...tak uz viem aj vysledky z krvicky.moje hcg je 2 900 co je nadherne,takze sa babo krasne vyvyja a je 100% v mojom brusku 😉 no len teraz ci jedno,alebo dve...uvidime 🙂

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka... 😀 😀 tak to si musela vyzerat 😀
krivka,kde si???pod aj nam napisat ako si dopadla... 🙂

nivejka
2. feb 2010

krivka....super a opäť gratulujem 🙂 🙂 inak ja sa v tom hcg vôbec nevyznám ☹ ,koľko teda musím mať,aby
zistili,že som tehu ?

lusinkaj
2. feb 2010

krivka uzasne... 😉 tak nech sa babo vyvija tak ako ma,ci bude jedno,ci dve... 😉

tak nivejka uz len mi dve v piatok sa dozvieme ake mame hcg.... 😵

nivejka
2. feb 2010

lusi....ešte je tu mariana! nie? sme 3.
som nervozna s toho čakania--a rozmýšľam,že si kúpim zajtra testík a vo štvrtok urobím to budem mať 9.deň

lusinkaj
2. feb 2010

aha,vazne mariana...joj prepac zabudla som... 😉
jasne mi tri... 😉
ale ja som v pohode,ja som urobila jeden testik a uplne staci....len necahpem preco ides na krv na 10 den.ved som citala,ze skor ako na 14 a viac sa neda zistit....skor je to falosne 😒

nivejka
2. feb 2010

tak to neviem ani ja....povedali budúci piatok a to je tento...či si to môžem sama preložiť??
práve som čitala v protokole,že u nás sa ide na krv od 10.-14.dňa

lusinkaj
2. feb 2010

no tak neviem preco tak skoro ides ...ale snad oni asi vedia... 😉 no som zvedava ake bude hcg tvoje 🙂

nivejka
2. feb 2010

lusi...pjosim vysvetli mi koľko by som mala mať hcg,aby zistili,že som tehu???
ja sa v tom totiž vôbec nevyznám ☹

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka mne raz povedala sestricka,ze musi byt vysoke ale kolko to je presne neviem...ale musia to byt stovky,tisicky...tak nejak 😉

nivejka
2. feb 2010

no niesom o nič múdrejšia,ale nevadí 🙂 no ako si na tom s papaním??ja stále niečo jem --fuj už sa neznášam
za to 😠 😠 --pohyb žiaden,tak budem ako knedľa 😒

lusinkaj
2. feb 2010

no prepac,ale neviem kolko presne ...ved ak pojdes na krv tak ti povedia,ci si tehu ci nie...ci je dostacujuce hcg
ja tiez stale jem,pohyb ziaden....ja mam take nafuknute brucho po tej stimulke...tie hormony su humus... 😒

nivejka
2. feb 2010

bože to aj ja som ako melon ☹ ☹ a len priberám---takže na krv teda nalačno že??

lusinkaj
2. feb 2010

ano radsej nalacno... 😉 uz nech je piatok...vsak? manzela mas kde??

nivejka
2. feb 2010

ten teraz zaspal ako bábo..došiel unavený z robotky a drichme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre