Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nivejka
11. feb 2010

lusi..ked má niekto v sebe helikobaktera(či ako sa to píše)..je to prenosné???

lusinkaj
11. feb 2010

juuuj nivejka ano sa mi zda ze slinami sa prenasa...alebo sa mylim...ale nieco sa mi mari ze ano

nivejka
11. feb 2010

toho sa aj ja obávam---jáááj taká som vytočená!!!!

lusinkaj
11. feb 2010

ta co sa stalo?kto ma helikobaktera??? 😒

nivejka
11. feb 2010

suseda mala..ale teraz má pravdepodobne tiež...lebo stále vracia a preháňaju...a volala ma nech ju ratujem 😠 😠
to som ešte nevedela,čo je s ňou...o pol 11..som sa konečne trošku naraňajkovala,lebo mi bolo z toho špatne..

lusinkaj
11. feb 2010

jaaaaaaj tak to je neprijemne 😒 ale neboj bude dobre....ale ja by som tiez mala nervy

nivejka
11. feb 2010

tam ju napínalo a vracala...a mne je z toho špatne doteraz 😠 😠

lusinkaj
11. feb 2010

tak toto ti verim..tak aj by som sa asi aj... ☹

nivejka
11. feb 2010

inak máš pravdu--pýtala som sa mami..a helikobakter sa prenáša aj slinami...

lusinkaj
11. feb 2010

no dobre som si myslela...ale nechaj tak to uz nerozmyslaj nad tym...
ako sa inak citis??? 🙂

nivejka
11. feb 2010

no bola som ráno úplne v pohode--ešte som si hovorila,že ako mi je super...teraz ten žalúdok mám nejaký nakrivo a začína ma pobolievať hlava--tak si robím aspoň kavičku

lusinkaj
11. feb 2010

tak ja som sa fajne napapala,ale aj fajne pospala juuuj ale zase ma zobudil tel.ale sa citim tak fajne vyspata 🙂
nivejka tak daj si kavicku...ale nie vela... 😝

zuzana36
11. feb 2010

ahojte tehulky,
ako pekne sa mi mate.
myslite, ze mam zajtra skusit testik? budem 12 den po ET!
Bojim sa toho tak ako si moc prajem, aby to vyslo

lusinkaj
11. feb 2010

zuzana ahooj,jasne skus testik ja som prvy urobila na 10 den a uz tam pekny tienik ciarky 🙂

zuzana36
11. feb 2010

ahoj lusi, no skusim, ale neviem ako predycham sklamanie

lusinkaj
11. feb 2010

zuzi na take nemysli...bude dobre 🙂

zuzana36
11. feb 2010

dam rano vediet, myslis, ze ak to bude negat, ze to v pondelok moze ukazat krvicka?asi uz nie, ze
neznasam toto neprijemne cakanie

lusinkaj
11. feb 2010

praveze moze...krv je najistejsia....ak by nahodou bol neg.nevzdavaj na krv chod 😉

zuzana36
11. feb 2010

ja urcite na krv pojdem mam taku moc dobru doktorku, ze ak by som neprisla, tak by mi urcite volala 🙂
kedy mas dany termin?

lusinkaj
11. feb 2010

termin este netusim,to uvidim ako povie dr.podla utz vies este nad tym si hlavu nelamem ....bojim sa este ved vies 🙂 ale musim verit ze je dobre vsetko 🙂

zuzana36
11. feb 2010

mozem sa opytat kolko mas rokov?

lusinkaj
11. feb 2010

ja 23r.a ty?

zuzana36
11. feb 2010

v marci 36, preto si moooc zelam, aby sa to podarilo

lusinkaj
11. feb 2010

jasne verim ti...kto si to nepraje ci je mlady,alebo starsi ak ma clovek problem tak si praje babo co najskor 😉

zuzana36
11. feb 2010

vobec neviem preco to nejde, muz ma uplne ukazkovy spermiogram, ja som tiez o.k. akurat nam hovoria, ze sa nedokaze uhniezdit. pripustaju vek.smola 😒

lusinkaj
11. feb 2010

tak to je fakt skoda...mas nejake deti uz?

zuzana36
11. feb 2010

mam dve dievcata, kiku a adelku. 14,5 ma prva a druha 7,5. no a ziada sa mi tulkat male vonavucke teplucke mimco 🙂 a moc! aj by som sa dala mozno na 2 ivf, ale uz sme doma dohodli ze nie ☹ ten oder vajok ma tak strasne bolel , ze mi az slzicky tiekli a chodila som taka nafuknuta, ze sa ma spoluziacka spytala ci idem o chvilu rodit 😒 keby vedela ako rada by som

lusinkaj
11. feb 2010

jasne uz si spominam ty mas dve dievcatka 🙂 tak ja nevidim ziaden problem,ak sa nepodari uz mas pre koho zit a z coho sa tesit...ale ak si prajes tretie tak ti drzim prsty nech to ivf vyjde... 🙂

nivejka
11. feb 2010

ahojky....babuľky... 🙂 🙂
zuzi...jasne,že skús už testík ja som skúšala už na 8.deň a už bola slabučká čiaročka 🙂
zajtra si kúpim ešte jeden posledný testík nech to vidím na vlastné oči--aká je čiaročka.

lusinkaj
11. feb 2010

nivejka to si ktory den uz?uz sa tiez nevies dockat utz?lebo ja saliem..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre