Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
24. feb 2010

presne tak,ja som za 🙂 😉 😀

bakosko
24. feb 2010

dneska mam 10 a je negativny už aj špinim+ krv tak po kapkach len sa to nechce rozbehnut

lusinkaj
24. feb 2010

bakosko uz mas ja krv...tak to nieje dobre,jooj sakra ale aj tak drzim prsty...

strelka11
24. feb 2010

a doteraz si nespinila?ziadne bolesti vpodbrusku?

insolka
24. feb 2010

No skus vydržat do krvy ... to je najlepsie 😉

bakosko
24. feb 2010

ak sa to rozbehne nemusim ist na krv

strelka11
24. feb 2010

bakosko,tebe doktor nepovedal,ze mas dalej pokracovat v uzivani utrogestanu aj ked zacnes krvacat az do krvneho testu?ja to mam dokonca pisomne napisane v sprave co mi dali v sanatoriu a este mi to aj doktorka vravela,nez som odchadzala po ET

insolka
24. feb 2010

aha tak s tymto nemam skusenost 😅

bakosko
24. feb 2010

aha tak to musim ist na krv nevedela som myslela som že ked začnem kramovat nemusim ist na krv

insolka
24. feb 2010

...alebo si pripadne zavolaj do caru a ony ti povedia presne ..... 😉

strelka11
24. feb 2010

ja neviem ako tebe povedali v sanatoriu,ale ja mam v liste ktory mi dali pri odchode po ET doslovne napisane: Aj v pripade spinenia alebo krvacania neprerusujte uzivanie Utrogestanu.
tak neviem mozno to krvacanie moze znacit ze mas oslabenu maternicu a prave ten utrogestan by ju posilnil,ale to je len moja uvaha,nechcem tu mudrovat,ale ja by som na tvojom mieste neprestavala ho brat,neviem ci si ho vkladas alebo ho papas?

strelka11
24. feb 2010

alebo presne ako napisala insolka zavolaj si zajtra do caru a oni ti povedia co mas robit 😒

lusinkaj
24. feb 2010

strelka mas pravdu ja by som nikdy neprestala s liekmi,ak by som spinila...az do krvi by som pockala ta je najistejsia... 😉

strelka11
24. feb 2010

nevzdavaj to predcasne,nikdy nevies ci sa to neda este zachranit bakosko,ved nadej umiera posledna 😵

insolka
24. feb 2010

treba veriť až do konca..ale volaj zajtra do caru a budes si ista
😉

nivejka
25. feb 2010

ahojte babuľe 😀 😀 --vidím,že je tu veľa nových čakateliek--samozrejme vám všetkým držím moc palce 🙂
lusinka.........mne je stále tak zle,že to nieje normálne--už je úplne jedno,či som najedená,alebo hladná.....
chodím celý deň ako spiaca princezná.... 😒

insolka
25. feb 2010

Ahoj nivejka vidim že ty už pržívas pekne tehulkovanie so vsetkym co k tomu patry 😀

krivka5
25. feb 2010

ahojte 🙂
nivejka...tak teba&som uz dlho necitala.aj mne je stale strasne zle,ale rano mi uz byva lepsie a okolo obeda to znova zacne.musim stale jest a mam taky dojem ze mi je potom este horsie.nic mi nejde na chut,zo vsetkeho ma napina 😝

insolka
25. feb 2010

Ahoj krivka som sa ta chcela spytat v pese mas pisane datum porodu 30 september a a pod tym že 6.10. tak ako to je ? 🙂

krivka5
25. feb 2010

insolka...no doki v CAR mi podla OPU povedal 6.10. a podla poslednej mns mi to tu vyratalo 30.9. tak neviem.a este ani tehu knizku nemam,moja dokina mi ju zabudla vypisat od radosti ☹

insolka
25. feb 2010

😀 😀 he he to je dobre že zabudla ........No som zvedava ako to dopadne somnou zatial to vyzera slubne ale som na zaciatku este len .... 😅

nivejka
25. feb 2010

insolka áno prežívam tehulkovanie doslova...som stále ako na kolotoči -žalúdok hore nohamy--som úplne neschopná..bojím sa aj dýchať,aby to zo mňa nevyletelo 😒 --a to mi je stále zle len ,čo ráno otvorím oči a potom úplne celý deň.........
krivka ajoj moje..... 🙂 --presne sa tak cítim,že mi je zle ked sa nenajem a to poriadne a zase ked sa najem je to stále to isté,či možno aj horšie 🤐

insolka
25. feb 2010

Kočky to prejde držím vam palce už aby bolo to pekne obdobie a aby ste si aj vy to tehju uživali
😉

krivka5
25. feb 2010

nivejka...my sme ale tehulky trpitelky 😀 vraj to po prvom trimestri prejde,tak uvidime...
insolka...ja som sa tu este pred casom stazovala ze nemam tehu priznaky a hla asi som sa preriekla.no ale tebe sa to cakanie tiez uz krati,aj budes testikovat?

insolka
25. feb 2010

No krivka ja tetsikovat nebudem počkam až na krv .....zbytočne sa nebudem stresovať 😅

krivka5
25. feb 2010

insolka...tak to musis mat pevne nervy a urcite je to lepsie.ale dufam ze ti to vyjde ako mne,nivejke a lusinke 😉

insolka
25. feb 2010

aj ja v to verím ........a dufam
😅

strelka11
25. feb 2010

ahoj insolka,tak mame dalsi den za sebou,ale do tehu testu este dlha cesta 😉

savana3
25. feb 2010

Zdravim Vas, citam prave tuto vasu diskusiu o krvacani a spineni. Baby ja som dnes 14. den po tranfere (IVF) a na 10. den som mala HCG 1 a dnes na 14. den 8,6 ale uz 3 dni spinim a trosicku aj cervenej krvi. Sestra v CAR mi povedala, ze mam davat dalej utorgestan...a ist zase na krv v utorok, lebo oni nevedia teraz nic urobit, nevedia ci som tehu alebo nie. To je uplne na nervy. Uz som sa aj vyplakala, ze nie som tehu a sup 8,6....co sa to deje?

strelka11
25. feb 2010

ahoj savani,no ja som zatial len 5den po ET a dufam,ze ani spinit a ani krvacat nebudem pokial budem brat Utrogestan,ale ja byt tebou este nerobim paniku,len si dalej davaj utrogestan ako ti kazali,ale chapem tvoje zmiesane pocity,najma ked ti povedali,ze nevedia ci si tehu,drzim palce nech je vsetko O.K. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre