Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krivka5
4. mar 2010

ahojte dievcata!
tak ako sa drzite? este ste netestovali? tesim sa na vase dve // 🙂

zuzana36
4. mar 2010

pekny den krivka,
ty sa mas ako?

maryah
4. mar 2010

caute baby, ako sa mi mate?
strelka, kedy ides na krv a utz? dnes si tusim 13 den po ET, ze? a ako sa citis? mas nejake priznaky?
krivka ahoj, dufam, ze mas pravdu a budu tam dve... ty si mala nejake priznaky?

strelka11
4. mar 2010

ahoj cakatelky... maryah ja mam dneska len 12den po ET sekla som o jeden den,lebo stale zabudam,ze to mam ratat az od dalsieho dna po ET a ja som bola v sobotu 20.2.,na utz a krv idem 9.3. v utorok len neviem ci sa mam tesit alebo bat,lebo priznaky nemam ziadne,citim sa ako normalne stale pred menzesom,aj ked ten mal byt uz davno,ale kedze vkladam utros tak by nemal prist,takze zatial v pohode,uzivam si pekne plne a pevne prsia 😀 😀

maryah
4. mar 2010

no, tie prsia sa aj mne pacia... 😀 . normalne, ked som doma tak nenosim podprdu, ale teraz ano lebo ma aj bolia a nechcem aby mi skakali zo strany na stranu 😀 😀 (nooo, zase az tak velke niesu) 😅
ja som dnes este len 3 den od ET takze nic asi neocakavam, vcera ma vsak boleli krize ako pred mrchou a poviem ti, ze som sa trosku zlakla 😒 ... ale nastastie to preslo 🙂

insolka
4. mar 2010

Ahojte kočky no krivka ako sa nam to bliži 😀 😀

strelka11
4. mar 2010

no tak taketo pociti budes mat asi teraz stale,lebo ja som sa tiez uz parkrat zlakla,ze som dostala ms,tak ma bolelo v podbrusku,ze som si myslela,ze uz mrcha prisla,ale chvalabohu 😉 zatial ziadne spinenia a ani naznak krvi,tak dufam,ze je to dobre znamenie ze sa embryku dari a pekne sa uhniezdil 🙂

insolka
4. mar 2010

..Juj mužiček ma vyrušil chcela som napisat strelka 😀 😀 😀 😀

strelka11
4. mar 2010

ahooooj insolka,tak ako hrdielko stale trapi??? ja teraz dobre uvidime,ci sa to k veceru nezhorsi...
inak mam zasebou zase dalsiu super noc,vecer zase nie a nie zaspat,brusko som mala nafuknute ako balon tak som si ho vyhladkala 😀 a este som sa zo dva razy v noci zobudila 😒 😒

maryah
4. mar 2010

no strelka, v to dufam aj ja 🙂 ja mavam kraty cyklus, tak 25-27 dnovy... dnes som 26 DC, ale kedze je ten utrogestan tak je to uplne ine, ale v hlave mam tento cyklus tak ma to trosku myli a trosku po mne prebehnu mravci ked mi to prejde myslou... vcera som bola strasne navecer unavena, to asi z tolkeho odpocivania 😀 😀 😀
insolka ahoj, aj ty sa uz blizis k 14. dnu, e? ty sa ako citis? je vlastne ten KET zdlhavy? my mame troch mrazacikov, ale ten jeden bol taky medzi 2-3, ale embryologicka povedala, ze sa este moze, ale aj nemusi prebrat, ale ti dvaja su celkom dobre no dufam, ze ich nebudeme tentokrat potrebovat 🙂

maryah
4. mar 2010

ja tiez mam akysi blby spanok... vecer sa modlim aby som si aspon panelak dopozerala a potom sa v noci zobudim raz a rano o siedmej uz pozeram telku

krivka5
4. mar 2010

zuzana...mne je od 5tt strasne zle co je v pohode aspon viem ze som tehu 🙂
maryah...ja som si dala transferovat tiez dve ale len jeden bubak sa uchytil. aj ked som mala uz na 7 den pozit.testik stale som necitila ziadne priznaky az do toho 5tt.
strelka...tak ked si nedostala mm to je super a mozes sa urcite tesit na tehu. 🙂
vsetkym cakatelkam prajem pevne nervy,pozitivne myslenie a samozrejme pozitivny vysledocek 🙂

maryah
4. mar 2010

no, takze zda sa, ze nam to naisto povie az test z krvi, este sa nacakam, ale dufam, ze to bude stat za to 😵
krivka, my sme si dali vlozit len jedno, bolo nam odpoucane len jedno, ale boli sme od zaciatku rozhodnuti, ze len jedno zatial...

insolka
4. mar 2010

Heh e no ja som zaspala o 3h prehadzovala som sa ako palacinka v posteli.Hrdlo je už o moc lepsie.maryah ja som bola na transfere dva dni po strelke ale vysledok budeme mat rovnako 😀 😀 😀 No myslim že KET nieje tak zdlhavy hlavne aspon pre mna nebol tak naročny ako stimulka.A mne robili predlženu kultivaciu takže mi už davali zrelšie embrijka dve blastocity 😅 😅

maryah
4. mar 2010

krivka, ak sa smiem spytat,v com bol problem u vas?

maryah
4. mar 2010

ja som tiez mala predlzenu kultivaciu teraz, davali mi tiez nejaku hatchujucu blastocitu... zevraj je krasna taaaak velmi dufame 🙂 vy ste boli so strelkou spolu v centre?

insolka
4. mar 2010

Nie neboli len tu sme sa stretli 🙂 🙂

insolka
4. mar 2010

krivka no ja nemam niake priznaky okrem prs a tak ...........tak uvidime 😉 😉

strelka11
4. mar 2010

krivka5 ani si nemala nejake zvlastne chute do prveho testu?a prsia a brusko ta bolievali ako ms?
maryah a ty sa budes testovat este pred krvkou?

maryah
4. mar 2010

stralka, velmi sa toho bojim takze sa asi testovat nebudem. manzel povedal, ze to nevydrzima, ale asi to vydrzim a pockam az na tu krv 🙂 . ja som taky strachoprd 😀 😀 😀

insolka
4. mar 2010

maryah no to niesi sama 😀 😀 😀

strelka11
4. mar 2010

chvalabohu mna moj muz v tomto len podporuje,nechce aby som sa testovala a mna zase drzi dovod aby som sa netestovala ten ze ak by som sa testla uz teraz a test vysiel negativny tak zvysne dni ktore mam este pred sebou do krvi by som mala pokazene a bola by som urcite vstrese a sklamana,takze viac sa bojim testnut ako som zvedava,radcej si to pekne uzivam aj ked za den mi velakrat prebehne hlavou,ze to mozno nevyslo 😖

insolka
4. mar 2010

tehulka strelka nemysliet negatívne 😀 😀

maryah
4. mar 2010

strelka, presne toto je ten dovod preco nechcem testovat... bojim sa vysledku a keby bol zly tak by som sa stresovala a trapila... takto si to "tiche tehotenstvo" trosicku uzivam 🙂

janula18
4. mar 2010

maryah, toto bolo tvoje prvé IVF?
Lebo ja mám druhé a mne už odporučili vložiť 2 embrijká, však uvidím čo ostane v sobotu, ale obávam sa aby mi mrcha neprišla hned po vklade, lebo brucho ma na nu bolí už teraz

strelka11
4. mar 2010

dobre robis maryah,presne tak aj mi s insolkou si to presne takto uzivame 😉 🙂 🙂 🙂

maryah
4. mar 2010

janula ahoj, hej toto je moje 1. IVF a mam 27 rokov tak mi odporucili len jedno... inac, v inej teme com sitala o tvojich embryjkach, presne som mala na treti den take iste znamky ako mas aj ty...
mna inac brucho po OPU bolelo peknych par dni, ale nastastie to preslo, obavala som sa toho strasiaka OHSS...

maryah
4. mar 2010

strelka 🙂 🙂 🙂

janula18
4. mar 2010

ja sa OHSS nebojím, ja som mala málo vajok.
Ja sa neviem rozhodnúť koľko vložiť, lebo vklad budem mať na 23DC a to bude len 3 dni pred mrchou, tak sa obávam či to teraz tie lieky udržia, lebo pri prvom IVF aj pri plánovaných cykloch mi prišla načas aj napriek liekom.
Či teda nenechať viacej na KET, vtedy je vklad skorej na 19DC. Ale zas Krajko vravel, že pri ket je väčší výskyt potratov, čo sa aj mne po ket stalo.
Tak neviem.

strelka11
4. mar 2010

akurat mi to janula zobrala z mysle 🙂 tiez som sa ta chcela opytat ci je to tvoje prve...a ostali vam nejake nanuciky maryah?lebo mi mame nakoniec z 5 oplodnenych len jedneho nanucika a to dvojkoveho 😒
janula ale uz si vkladas utros,nie?tak ten by ti mal napomoct aby si nedostala ms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre