Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
8. mar 2010

ano to mas pravdu,tiez sme snimi spokojny 🙂 mne doktorka Gatova povedala ked som odchadzala po ET,ze nech sa neopavazim prist netehotna 🙂 samozrejme ze to vravela s velkym usmevom 😀

maryah
8. mar 2010

presneeeeee, bola strasne mila... na pohovry sme chodili ku krajkovicovi a odber a aj transfer mi robila gatova a strasne som sa jej potesila, strasne sirila pozitivnu energiu... ked dokoncila transfer tak ma pohladkala po brusku a povedala, tfuj, tfuj nech sa to podari... bola strasne mila... 😵

strelka11
8. mar 2010

aj mne to urobila,este sa smiala,ze pojdem domov opluta,no velmi mile ziena,fakt to vela robi,ked takto predavaju dalej taku pozitivnu energiu 🙂 a vies ze aj ona ma dieta z umeleho oplodnenia?

maryah
8. mar 2010

to vaaazne? to som nevedela... este sa ma pytala, ze ako sa citim, povedala som jej, ze dobre az na to, ze ma bolia prsia a ona sa usmiala a povedala, ze na to si budem musiet zvyknut... 🙂 . bola uzasna 🙂 kolko ma rokov?

strelka11
8. mar 2010

no teda neviem,asi tak do 40 alebo okolo,fakt neviem,alej aj krajkovic je v pohode,ten vzdy pri prichode poda ruku

strelka11
8. mar 2010

no maryah ty si ma to dneska normalne s tymifotkami naucila,uz som si tam konecne aj foto sibla aby som nebola len silueta 😀 😀 😀 😀

maryah
8. mar 2010

jeeeeeeeeej, ty mas foto... hned sa mi lepsie pise... no a aj krajkovic je super, tiez sa nam paci ako pekne, sebavedome podava ruku, hned som si pomyslela, ze sme v tych spravnych rukach... pekne sa tam s nimi jedna, od sestriciek az po neviem koho 😀 😀 😀
ozaj, a co drahy, uz si ho informovala o teste?

brmbolcek
8. mar 2010

Strelka- srdecne gratulujem mamina 🙂 🙂 🙂 spravne si urobila ze si dnes testla, 🙂 🙂 🙂 hned mas krajsi a iny dnik to mas taky sviatocny darcek k dnesnemu MDŽ 🙂 🙂 🙂 tak stastlivo potiahni az do 40tt,zajtra to uz uvidis aj z nutra ked ti budu robit vaginalne sono a hladaj taku bodecku urcite tam bude, drazkaj sa 🙂 🙂 🙂

strelka11
8. mar 2010

ahoj brbolcek,tak som sa nakoniec nechala nahovorit a urobila som ho aj tak by som uz nezaspala a ono to vyslo 😀 😀 😀 😀 😀 tak dakujem za gratulaciu
manzel este o tom neviem,aj ked mi uz volal a mala som nutkaniu mu to povedat,ale on nechcel aby som sa testovala,takze to bude mat vecer prekvapenia a plus este darcek k vcerajsim meninam 🙂 🙂 😵 😵

brmbolcek
8. mar 2010

strelka- tak nic lepsie ako dnesok to nemohlo vyst 😉 😉 😉 sparvne si urobila, tesim sa s tebou este zmen pas , hod si tam posledny datum ms a ono ti to vyrata porod maleho stuplika 🙂 🙂 🙂 cca teraz by si mala byt v ktorom tyzdni ? 3-4tt ???

maryah
8. mar 2010

strelka, kukni aj tuto stranku, mam ju rada, zadas si tam den poslednej menstruacie a ukaze sa ti tam co sa ti ptave robi s tvojim telom... skus to... 😉
http://www.tehotenstvo.academy.sk/

zuzana36
8. mar 2010

ahojte dievcata

strelka mooooc gratulujeeeeem a tesim sa a tiez mi je uprimne povedane trosinka smutno, ale snad sa aj na nas stasie posadi 🙂
teraz pekne tehulkuj a uzivaj si to 🙂 nadherny pocit
insolka a ty ako? uz si zdrava? robila si si ten obklad?

insolka
8. mar 2010

Ahoj zuzi no u mna je to take divne nemyslim že je to niaka choroba 😕 Neviem ale momentalne mi nič nieje chvalabohu 😀

zuzana36
8. mar 2010

tak to sa tesim insolka a urcite sa zacnes citit super ked sa otepli. uz aby to bolo, ze?

insolka
8. mar 2010

No a ked mi potvrdia to čo si myslim tak to bude najlepsie 😀 😀 klop klop nech nezakriknem

insolka
8. mar 2010

.No ale mohlo by sa už oteplit aby som sa nemusela tak naobliekat 😝

zuzana36
8. mar 2010

no jasne 😀 😀 tehulka

insolka
8. mar 2010

.no radsej o tom nerozprávam aby som nezakríkla ale nemusela som si ani test robit 😀 😀 dneska rano to bolo uplne jasne .Teraz ide o to aby to vydržalo

zuzana36
8. mar 2010

co si zvracala? a neboj vydrzi, je mu u maminy mooooc dobre 🙂

insolka
8. mar 2010

.nooooooo to je slabe slovo najprv som nevedela opustit jednu miestnost aby sme mohli ist na krv potom som v aute predychavala a nakoniec som sa pred budovou prechadzala ako tiger a predychvala aby som to nehodila na chodnik.Ako som dola domov jedna miestnost patrila mne.To som fakt necakala nič mi nebolo a zrazu 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

maryah
8. mar 2010

insolka, co bolo jasneeeeeeeeee??? 😵 😵 😵 dnes rano... 😵 😵 😵 hovoooor, nenapinaj

ajush
8. mar 2010

Strelka odkiaľ presne z Mt si?Lebo ja som tiež Mt.čanka ale 3 roky už žijem v Za

maryah
8. mar 2010

insolka, ja cakaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

maryah
8. mar 2010

jaaaaaaaj, neprecitla som si odkaz predtym... a netestnes si??? kedy bude vediet vysledky???

maryah
8. mar 2010

piiiiiiiiiiiiiiiiiiis, ja som nedockava 😀

zuzana36
8. mar 2010

no insolka klobuk dolu, ze si netestla, ale ako uvadzas, tak uz ozaj nemusis 😀 😀 😀
takze sa s mm uz tesulkujete- tehulkujete

insolka
8. mar 2010

maryah som napísala akurat že som ta predbehla 😀 😀
zuzi no mm isiel do prace ale jasne že sa tešilkuje strááášne moc som zvedava aku hodnotu mam .horsie je že zajtra budem musiet ist k lekrke a ked zase pojdem hiocijakym dopravdnym prostriedkom bude mi zase zle tak sa toho trošku obavam 😒 😒

insolka
8. mar 2010

maryah nebudem testovat zajtra okolo 10 h budu volat

ajush
8. mar 2010

Insolka ty si bola na Kete,že?Ja sa chystám v apríli,ale zaujíma ma Tvoj režim po transfere + aké vitamíny si dávaš,už chcem nech sa nám to do tretice podarí...
Vééééľmi

insolka
8. mar 2010

Ajush no ja od decembra so zacala užívat femibion 800 a striedala som to s čajom z alchimilky ...Mne ta alchimilka fakt pomaha aj proti zapalom.AAle alchemilku som vysadila ako som zacala brat lieky na KEt.A po transfere nerobila som nič len somodpočívala a tvárila sa strasne tehotno 😀 😀 navarene som mala na tri dni čo som zjedla za dva ale nevadi 😀 😀 a vela som bola tu nna konikovi a vykecavala som sa tu aj cele dni 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre