Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
13. mar 2010

fiha, super... my budeme mat v aprili 8. vyrocie svadby a vo februari sme boli spolu 11 rokov 😵 😵 😵 no a o babo sa snazime 2 roky 😒

maryah
13. mar 2010

dobre moja, idem si lahnut ku knizke a trosku citat pokial nezaspim... tak pa a dobru noc 🙂

strelka11
13. mar 2010

fiha,tak to ste uz dlho spolu 🙂 no moje kamosky v okoli su vacsinou len v spoluziti s priatelom s ktorym bude cakaju dieta alebo maju uz dieta,no ale v dnesnej dobe to nie je nic vynimocne 😅

strelka11
13. mar 2010

ti chodis skoro spat,inak ja to tiez tak robim,ze este citam pred spanim a to ma dobre uspi,prajem dobru noc 😵

vevericka80
14. mar 2010

ahojte zienky 😉
tak ja som uz konecne doma.....bohuzial test v piatok vysiel znova snehobiely.....viac som uz netestovala...uvidime, co ukaze krv

cukotka
14. mar 2010

vevericka, ktorý deň po ET si bola?

vevericka80
14. mar 2010

bol to 11.den po ET

cukotka
14. mar 2010

aha, a na teste nič? ja som tam na 11 deň tiež nemala hneď tú druhú čiarku, až neskôr

vevericka80
14. mar 2010

nic tam nebolo...po 10 minutach ho manzel vyhodil 🙂 no uvidime...mozno motyka predsa len vystreli 😀

strelka11
14. mar 2010

ahoj holki 🙂 ....vevericka neboj,este nie je nic stratene, drzim palce 😵

vevericka80
14. mar 2010

strelka vdaka 🙂

cukotka
14. mar 2010

no vevericka, tak ja som čakala dlhšie ako desat minút

strelka vitaj

strelka11
14. mar 2010

niektore cakali dlhsie,lebo ten test vyzera inak ked je cerstvy,mokry a neskor ked uschne 😉

maryah
14. mar 2010

caute babenky, konecne som sa dnes vyvalila von a bola som pozriet svokrovcov... jej, ako sa potesili 😵 😵 😵 , az sa mi od nich ani nechcelo ist 🙂

strelka11
14. mar 2010

ahoj maryah a comu sa potesili?
vevericka ako bollo na oslave?

maryah
14. mar 2010

no predsa, ze som ich prisla konecne pozriet lebo len sedim, vlastne lezim doma 😀
ako sa inac mate? vevericka no ako bolo? a toho testu sa nedrz... podla mna to niekomu neukaze az tak, ale z krvi to zistia lepsie 🙂

vevericka80
14. mar 2010

ahoj maryah
no na oslave bolo perfektne 🙂 cely vikend som sa napchvala dobrotami 😀
mala som doma este jeden test, tak som ho nedavno ocikala a je snehobiely

strelka11
14. mar 2010

ved zajtra budete obidve mudrejsie,sice az poobede,ale budete vediet na com ste, a idete aj na ultrazvuk,teda ty maryah asi ano,lebo ide do Heliosa,ale vevericka ty pojdes aj na ultr?

vevericka80
14. mar 2010

a na potvoru mam este aj nadchu

strelka11
14. mar 2010

cukotka a ty sa ako citis?byva ti zle?lebo mne nic neni,mne skor nechuti jest,ale ked si uz nieco dam,tak zaludok je rad 😀 take divne to je 😕

maryah
14. mar 2010

vevericka, neboj, krv bude istejsia... ja sa na tie testy nespolieham, ako povedala strelka zajtra budeme mudrejsie a budeme vediet na com sme...

vevericka80
14. mar 2010

to mas pravdu
strelka ja idem len na krv a vysledky budu o pol druhej

maryah
14. mar 2010

no tak to mas dobre, ja ich budem mat az o tretej... to bude cakania

vevericka80
14. mar 2010

neboj vydrzis to 😉 ved ty cakas na pozitivny vysledok

strelka11
14. mar 2010

maryah,ale mozno ti zavolaju aj skorej,mne zavolali o 14:55 o pat minut skorej ako som mala ja volat 😀 😀 😀
a mozno nieco uvidis aj na ultrazvuku 😉

maryah
14. mar 2010

dufam, ze uz uvidime 😉 tesim sa a aj mam trosku obavy, ale som plna ocakavania 🙂

cukotka
14. mar 2010

dievčatá zajtra držím palce na pozitívne výsledky 🙂

strela, tak ja som včera večer aj vracala :( dnes ráno mi tiež nebolo moc dobré, ale inak sa cítim fajn. Kedy si to bola na tom transfere? Inak tuším sme s termínom na tom obe rovnako. Ja som dnes začala siedmy týždeň, teda podľa menzesu.

strelka11
14. mar 2010

no ja som si to tiez vsimla cukotka,ze mame rovnaky termin,no ja som bola na ET 20.2. s PK na 5den a posledny menzes som mala 31.1.,ale ja si to aj tak ratam po svojom lebo prvy den embryka bolo 16.2.,tak ja mam taky svoj vypocet,takze podla toho koncim 4tt 😵

cukotka
14. mar 2010

strelka ale tehotenstvo sa ráta od poslednej ms, teda aspoň čo mám ja info. NO ja som bola na ET 15.2., a nemali sme PK, lebo sme mali len jedno vajíčko, našťastie sa ho podarilo oplodniť. A nesúhlasila som ani s PiGD, nech zbytočne od neho nešťúrajú.

strelka11
14. mar 2010

takze posledny ms si musela mat ako ja ked mame rovnaky datum,no to si len ja sama pre seba ratam,kolko ma malvo 🙂
a to co je to PiGD?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre