Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denda1301
3. apr 2010

aha 😎

maryah
3. apr 2010

čaute, som späť 😉
tuším iscare je v Bratislave a aj v Martine... no čo denda, už máš okná poumývané?

sonulienkas
3. apr 2010

čaute, no ja už mám upratané,aj navarené 🙂 ,už len vegetím a zajtra nepohnem ani prstom-dufam. 😅

maryah
3. apr 2010

čau sonu, to si až teraz skončila??? 😲 . no tak teraz si sadni, nohy vylož na stôl a drahý nech ťa obskakuje 😉

sonulienkas
3. apr 2010

čau,no skončila som trochu skôr , len som sa nemohla dostať na internet, môj drahý mi práve teraz doniesol čokoládovo-jahodovú zmrzlinu so šľahačkou , aj s keksíkom -celé to posypal ešte grankom-no proste mňam 😝

maryah
3. apr 2010

no toto 😲 😲 😲 , to máš teda super muža 😵 😵 😵 ... aké romantické 🙂

sonulienkas
3. apr 2010

zase sa to nedeje tak často,nemysli si. 🙂

maryah
3. apr 2010

no, u nás skoro vôbec, ofrfle aj keď má po mne odniesť špinavý pohár z izby 😅 , ale vie ma zase prekvapiť a byť milý v iných veciach 🙂

maryah
3. apr 2010

😀 😀 😀 drahý sa ma spýtal, že či chcem zmrzlinu a ja mu hovorím že nechcem... on sa ma spýtal, že prečo a ja som mu povedala, že sa mi nechce ísť po ňu... povedal mi, že veď on mi ju prinesie 😵 😵 😵 ... joooj, asi som mu krivdila 😅

herriett
3. apr 2010

Aki vedia byt ti nasi chlapi obcas super 🙂 Ja musim tiez toho mojho pochvalit-naozaj ma obskakuje, dnes cely den upratoval-prvy krat vysaval a to spolu zijeme 8 rokov 😀 Ale kolac som pre istotu napiekla sama 🙂 Baby budme radi, ze mame take milujuce polovicky 🙂

sonulienkas
3. apr 2010

no vidíš maryah-niekedy vedia naši chlapi aj príjemne prekvapiť 😕

maryah
3. apr 2010

veď to, ja som rada, že ho mám... každý máme svoje chyby, ktoré ten druhý nemá rád 🙂
berriett, tak toto by mi asi neurobil 😀 , aaaaaaaaaaaale je veľmi poriadkumilovný, po ňom nemusím vôbec upratovať 🙂

maryah
3. apr 2010

baby, idem do sprchy a šup - šup do postielky a kukať na telku... tak pa a zajtra sa tu stretneme 🙂

sonulienkas
3. apr 2010

no tak to ja po mojom musím upratovať permanentne ☹

sonulienkas
3. apr 2010

aj aj idem do sprchy ,pa pa

aaddeell
4. apr 2010

krasnu velku noc vam prajem 🙂

aaddeell
4. apr 2010

ked tu tak chvalite manzelov idem aj ja
moj vcera vyvesal zaclonu, navaril stara sa o mna 🙂

sonulienkas
4. apr 2010

ja nechvalim,len ma občas veľmi milo prekvapí 🙂

sonulienkas
4. apr 2010

aaddeell , tak ako?

maryah
4. apr 2010

nechválime len ohovárame tie naše polovičky 😀 ... oni sa asi tiež zhovárajú o nás zo svojimi kamarátmi 🙂
a čo porábate? ja kuchtím a popíjam skvelú rannú kávičku 😵

sonulienkas
4. apr 2010

čaaaaaaaaaaaau maryah ,no ja tiež popíjam kavičku a dnes neplánujem robiť vôbec nič. 😀

maryah
4. apr 2010

ahoj sonu 😵 😵 😵 ... ani ja neplánujem niečo robiť, ale mama plánuje robit očká tak je zmena plánu 😀 😀 😀 už sa teším ako si sadnem k nejakému dobrému filmu... 🙂

sonulienkas
4. apr 2010

k dobrému filmu-to aj ja 🙂

maryah
4. apr 2010

zrovna včera bol dobrý film na stv1 z väzenského prostredia... a teraz sme ho rozoberali, že bol dobrý, dlho som nevidela taký dobrý film a tak ma to nadchlo, že mám chuť pozrieť si ďalší 🙂 a ďalší 😀

aaddeell
4. apr 2010

caute baby my sme prave prisli z navstevy
a konecne si idem aj ja sadnut pred TV
pekny zvysok nedele

sonulienkas
4. apr 2010

🙂 😉 🙂

aaddeell
5. apr 2010

pekny kupaci pondelok
dufam ze vas moc neobliali
inac nedalo mi to a skusila som si urobit test a je tam jemna druha ruzova ciarka moc tomu nechceme s manzelom verit asi pretoze na to uz niekolko rokov cakame kym sa to tam ukaze
skusala som to odfotit ale moc to nejde
neviem ci tam nieco uvidite

maryah
5. apr 2010

ahoj adel, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, je to tam 😵 😵 😵 😵 ...
no tak to nie je pochýb, začnite tomu veriť... mysli na to, že ono je to viac ako možné, že tá čiarka tam je... roky ste na to čakali a neprišlo to lebo tam bol nejaký problém, teraz vám pomohli k tomu a tak je to možné, viac než možné...
a teraz tfuj, tfuj, tfuj nrch čiaročka silnie...

maryah
5. apr 2010

a ešte niečo... ber na vedomi, že si len 7 dní !!!!!!!!!!!!!!!! po ET a ty už máš takú krásnu čiarku... aká bude potom na 10. deň po ET? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵

maryah
5. apr 2010

... alebo na 14. deň... no ja na tvojom mieste by som nepochybovala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre