Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sobka
10. apr 2010

Maryah, jednou vecou sa ukludnujem, že tak, ako písala Henika, ako ju bolelo brucho, mna tak bolelo až o dva dni na to, heni pamatáš? ale aj tak sa mi nechce veriť...ja som mala aj lepidlo, embrya by sa uhniezdili v ten den, nie? aj dr. som sa pýtala, kedy sa uhniezduju, tak povedal, že hned, max 1-2 hod. na to, záleží ako sa zharmonizuju so sliznicou tie embryá....ale proste hned v ten den...Ja som mala PK, 2 blastocysty, tie nemaju na co cakať☹

aaddeell
10. apr 2010

zuuuzana7 ms nedosla ale zakazdym idem so strachom na wc, ze co ak 😔

maryah
10. apr 2010

treba len dúfať, nič iné nám nezostáva, šanca je tam vždy veľká... kiež by sa tomu dalo nejako pomôcť, ale my musíme len bezbranne čakať... ☹

sobka
10. apr 2010

tak ano, nádej zomiera posledná....a viera je nádej...tak uvidíme 😉

sonulienkas
10. apr 2010

čaute 🙂

herriett
10. apr 2010

ahojte. sobka, mna brucho stale pobolieva-stale tiez idem so strachom na vecko. Moj drahy mi dnes nakupil kopu vitaminov a monte (nenormalne je to drahe) 🙂 Sobka ked budes vediet vysledky krvi, daj vediet. Inak-mohli by sme zajst v pondelok na kafe-co ty na to? Teda, ak by si chcela. Zavolala by som ti v pondelok a mozme nieco dohodnut.

rienok
10. apr 2010

ahojte
som tu 1.krat aj ked nie som zaciatocnicka a potrebujem poradit, mozno ste to zazili...
prave som absolvovala 3.IVF a včera som mala ET o 10,00 hod , uzivam estrofem 2 x 2 a utrogestan 3 x 2 , od včera popoludnia mam vsak nafuknute brucho trosku ma boli (taky pocit ako ked su zarazene vetry) neviete mi poradit co s tym. Pri predchadzajucich 2 pokusoch som vobec taketo stavy nemala tak neviem ci sa s tym da nieco robit a ci to nie je nieco vaznejsie. Vopred dakujem za akukolvek reakciu

herriett
11. apr 2010

rienok, skus si pozriet priznaky hyperstimulacneho syndromu-tiez to zacina vraj nafuknutym bruchom, bolestami, zastavenymi vetrami..Ale vraj to zvyknu mat tie, u ktorych sa ivf podarilo 🙂 tak drzim palce

aaddeell
11. apr 2010

ahojte mrcha zatial nikde tak uvidime co ukaze zajtra krv

herriett
11. apr 2010

aaddeell bud rada 🙂 Aj ja idem zajtra na krv-tak som zvedava.

maryah
11. apr 2010

čaute kočky... rienok, herriett má pravdu, môže to byť hyperstimulačný sindróm. mala by si teraz piť čo najviac tekutiny, ale vážne čo najviac... koľko si mala vajíčok pri OPU?
heriet, mami ako sa máš? testovala si este potom? silnel prúžok?
adel, kedy má dojsť mrcha? ja mám rozhádzaný cyklus, že ani neviem... ale bežne mávam 25-27 dňové cykly, ale to mi teraz zkresluje tak sa toho nedržím...

maryah
11. apr 2010

sonu 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 , ty sa míš ako?
sobka a čo ty?? testla si ešte? mrcha došla?

herriett
11. apr 2010

maryah mam sa celkom fajn-len mi je v poslednom case nejak blbo 🙂 Nestestovala som uz-zajtra idem na krv, tak naco vyhadzovat prasule na testy.

maryah
11. apr 2010

jaaaaaaaaaaj, zehotenská nevoľnosť nastupuje 😉 ... tak hneď ako dorazíš domov tak napíš a hneď ako sa dozvieš výsledok tak napíš... a ideš aj na UTZ???

maryah
11. apr 2010

myslela som tehotenská nie zehotenská 😀 😀 😀

sobka
11. apr 2010

ahojte, ja som už netestovala, zajtra pojdem na krv, ale výsledok sa určite nezmenil....mám stale pocit, že mrcha zachvilu príde, už mám také tlakz v bruchu, nie bolesti...takže je to jasné 😔 heni , zajtra si možeme zavolať a dohodneme sa, ja este neviem, kedy pojdem na krv, u mojej dr. možem ist kedykolvek...tak uvidím, ako sa mi bude chcieť ráno vstávať....pekný vecer vsetkým a na zajtra vám držím palcekz, čo idete so mnou na krvicku...pa

herriett
11. apr 2010

Pochopila som 🙂 Jasne, ze napisem-ale kedze nejdem k hermimu, ale k svojej-uz novej, tak vysledok budem vediet asi az v utorok. Ale zle mi je teda poriadne-vam poviem. Som niekde citala, ze sa zistilo, ze ak buduca mamina caka dievcatko, citi ovela silnejsie nevolnosti, lebo aj dievcatko v brusku vylucuje nejake hormony- mate dost? 😉 maryah na uzt asi nie-to by bolo zrejme skoro.

aaddeell
11. apr 2010

henriet ja neviem kedy ma prist mrcha mavam nepravidelne ☹
uz nech je rano

rienok
11. apr 2010

heriett, maryah dakujem za reakciu, ved prave ze neviem ci v mojom pripade mozeme hovorit o shyperstimulaku.... mala som len 4 vajicka a oplodnilo sa len 1.... nevadi aj tak som zacala pit este viac vody (ja normalne vypijem 2 -3l denne) , trosilinku to povolilo tak snad uz bude dobre.

vsetkym kockam co idu zajtra na krvicku drzim palecky nech su to same dobre spravy 😵

sonulienkas
12. apr 2010

ahojte 🙂 😉 🙂
maryah, ako sa máš? čo bublinka? 🙂
Mám chorú malú tak som s ňou dnes ostala doma, v sobotu ráno došla mrcha- mala som ,,super" víkend. ☹

sonulienkas
12. apr 2010

herriett , addeell- dúfam dnes samé pozitívne správy 🙂 😉 🙂

aaddeell
12. apr 2010

ahojte baby krv je uz odovzdana
cakam na telefonat medzi 12-14
su to strasne nervy
ale na pozitivnu spravu moc neverim

sonulienkas
12. apr 2010

herriett , ja som bola tehotná s Emkou a nemala som ani raz nevoľnosť,ani vracanie -proste nič.Takže to asi nebude až tak presne ako to niekde píšu.Každej z nás by som priala samozrejme otehotnieť , ale hlavne mať také tehotenstvo ako som mala ja- absolútne žiadny problém- moja mamka vtedy vravela, že ona o takom niečom ani nepočula , aby tehotenstvo mohlo byť také pohodové, bezproblémové.Chválabohu za to. 🙂

sonulienkas
12. apr 2010

aaddeell- musíš veriť-držím palčeky. 🙂

aaddeell
12. apr 2010

sonulienkas chcela by som
ale kedze ciarka slabla na testoch a vsetky priznaky sa vytratili tak tomu sancu nedavam

aaddeell
12. apr 2010

a dakujem za drzanie palcov

sonulienkas
12. apr 2010

držkaj sa-niekto to tu už musí prelomiť a potešiť nás všetky super správou-dufajme, že si to práve ty a herriett 🙂

aaddeell
12. apr 2010

urcite dam hned vediet ako mi zavolaju 😉

sonulienkas
12. apr 2010

🙂 😉 🙂

aaddeell
12. apr 2010

sonuliankas a ty sa ako citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre