Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

barchee
3. jún 2010

ahoj baby, tak mám v brušku 1 brmbolec, má 4,02 mm a krásne mu bije srdiečko 😵

ybyta
3. jún 2010

no teeeeeeeeeddaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 isto si moc šťastna ajasa tešim stebou

ybyta
3. jún 2010

zuzanab sory lebo tosi tušim ti pisala davnejšie žeti kostičky hrkocu 🤐 len dať si pozor ked moc behaš na wc s čučor.opatrne lebo maš črevka slabe

barchee
3. jún 2010

ybyta ďakujem 🙂 😵

zuzanabb
3. jún 2010

yby mne nehrkocu kosti 😉 je pravda, ze som schudla asi 8 kg tento rok ale kvoli pankreasu a zlcniku. To si si ma asi splietla s niekym. Mozno som pisala o problemoch s klbami, ale kostickysu dobre obalene tukom 😉

barcheee gratulujem. to je sranda co, ze uz take malicke a ma srdiecko 😵

ybyta
4. jún 2010

ahojček ano to diagnozu simi pisala stimi kosťami ja neviem čosamito pomotalo nehnevaš sa? 🙄 pekne sa opatruj ačo behačky? včera davali v spravach že bryndzu pančuju zo syrovatkou či čim 😠 tak aj to vam s mamu asi porobilo galibu 😝 barchee ako ,?

zuzanabb
4. jún 2010

presne to ma yby napadlo s tou bryndzou. Uz to pekne dlho nebudem jest. Vcera som uz nemala do vecera behacky a dnes este nic, aj ked mi bubloce v zaludku 😅 a preco by som sa mala hnevat? co si pipi? 😉 sa divim, ze si vobec tolko pamatas, mne sa tu uz skoro vsetci pletu 😀

ybyta
4. jún 2010

tosom rada žesa nehnevaš 😵 ako si mam ťa nepamatať ked tebe aj barchee robim toho anjelika stražneho? 😎 len sami toto mpomotalo 😎 tak si zober aka je bryndza draha aoni toto robia hajzlici

ybyta
4. jún 2010

kočky pozrite si stranku toje fakt bomba ako všetko jetam napisane rozpisane Tehotenstvo tyždeň po tyždni bude sa vam pačiť hlavne vam mamičkam barchee ,zuzi

zuzanabb
4. jún 2010

yby aku stranku?
ty si veru nas anjel strazny! 😵

felicita2
4. jún 2010

ahojte, ja idem na ET v pondelok
je to nasa prva IVF - ICSI, odber som mala v stredu a ET v pondelok - dufam, ze to vyjde...

annamary27
4. jún 2010

@felicita2,tak držím palce,aby ti všetko dobre dopadlo 🙂 😎 😀 😵

felicita2
4. jún 2010

dakujem pekne annamary, len si neviem predstavit to cakanie na vysledok
ja som hrozny stresoš- tak dufam, ze za vasej podpory to niejak zvladnem 🙂

annamary27
4. jún 2010

@felicita2,ja som 3den po ET a vela,vela spím a píšem sem,takže ten den rýchlo ubieha. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanabb
4. jún 2010

baby za chvilocku bude aj lepsie pocasie, tak budete moct chodit na prechadzky a vtedy vam to pojde tiez rychlesie. Drzim palce, aby sa embryjkam u vas pacilo 😵

ybyta
4. jún 2010

zuzi ak si daš ten nadpis tehotenstvo tyždeň po tyždni je to uplne super od prveho dňa spojenia spermie avajička vyvoj atd nema to chybu aj srdiečko kedy začina byť rozmery plodu všetko zuzi mojka mohla bysimi poslať ten tvoj obražtek ten vyvoj babatka?ak ti to nevadi?prosim moc sa mito pači 🙂

ybyta
4. jún 2010

to embrijko ako rastie tie dni 😉

felicita2
5. jún 2010

@annamary27 ty si uz po ET? tak drzim palce aj ja tebe , nech to vyjde
a nemala si z tych hormonov niejake vedlajsie ucinky? ja som vkuse nafuknuta ako balon, bolia ma prsia aj krize ako pred menzesom a casto chodim cikat ...

a kolko ti vlozili , do ktoreho centra chodis?

annamary27
5. jún 2010

@felicita2,chodím do Bratislavy do Gyn-Fiv,vložili mi 2embryjká/blastocysty/
Z hormonov som po celý čas ich užívania nemala žiadne vedlajšie účinky aj modrina po injekciách sa mi ukázala iba pri predposlednej na ruke.
Teraz po ET mám prsia väčšie a bolavé,ale až takto som ich nemávala pred menzesom,cikať chodím aj ja často ale to bude asi tým,že stiahnem minimálne 3litre tekutín a tolko som zvykla piť aj normálne a v lete ešte viac.Dnes ma nejak pobolievalo brucho,tak som sa po doobednajších aktivitách radšej poobede uložila do postele.

felicita2
5. jún 2010

@annamary27 ja chodim do Gyncare do KE a vlozia mi len jedno, lebo mam len 44 kg 😒
ale to je osud ak to ma vyjst ,tak vyjde aj s jednym no nie?

annamary27
5. jún 2010

@felicita2,jedžiči tak si ale chudulinká,ja mám 70kíl ,ale nevyzerám tučná 🙂 🙂 🙂 🙂 ,lebo som vysoká. 😀

felicita2
5. jún 2010

@annamary27 ja som zase nizka, mam len 160cm
pribrat by som chcela aspon na 50kg, ale neda sa - uz som skusala vsetko- to je aj genetika

ybyta
5. jún 2010

ahojta stim cikanim to je vždy tak anezabudajte že po stimulke su vaječniky ako hrozna velke ato všetkjo tlači aj dolu aje to aj dobra predzvesť atie križe abrucho ked boli toje ok ahlavne ked sana5 .až6 den embrijko uhniezduje to može byť čoje normalne aj slabšie krvacanie 😉

zuzanabb
5. jún 2010

yby a kde ti ho mam poslat? 😉

nechsazadari
6. jún 2010

ahojte, tak som sa tešila, až budem vo fáze čakania po ET a pridám sa sem. Ale nakoniec tiež len driemem až som na to skoro zabudla 😉
Zdravím annamary, tá je pár dní popredu, ale krvičku budeme mať ten istý deň. To bude vzrúšo 😀
felicita- aj ja mám 44-45 kg a 158 cm, ale našťastie mi vložili 2 embrijká. Tak im stále dohováram, aby sa zavŕtavali a rozprávam im, čo ich tu potom za odmenu čaká. V snažilkách som sa už viac krát stretla s babami, čo mali vložené len jedno potešeníčko a ujalo sa. Tak si budeme všetky držať palce.

annamary27
6. jún 2010

@nechsazasari,áno držíme si a veríme si všetky.Ja som prvé tri dni tiež len ležala a driemala ,šak bolo škaredo aj mi to vtedy dobre padlo a dnes som dokonca na jednej stránke čítala,že 3-4dni po ET sa odporúča oddychovať a vynechať všetky činnosti čo by namáhali brušné svalstvo.
Dnes som tu mala otca s mojou krstnou na návšteve,prvýkrát po ET a ked som chcela odsunúť sušiak s prádlom,tak na mna zakričali,ježiši nedvíhaj to,ty teraz nemôžeš ani kilo dvihnúť,potom,ked som sai sadal na sedačku,daj si vankúš za chrbát,ty teraz nemôžeš nachladnúť,hi hi,milé jak sa o nás troch boja. 😀 😀 😀 😀

felicita2
6. jún 2010

to je zlate ta starostilivost 😉
u nas z celej rodiny vie o tom len moja mama , manzel velmi neche, aby o tom vedela cela rodina , takze ani jeho mama to nevie a ked si to nepraje tak to nehovorim...

nechsazadari - to asi zalezi od centra , ja chodim do Gyncare do KE a mne Herman rovno povedal ze mi vlozi len jedno- tak asi nebudem o tom diskutovat radsej jedno ak to vyjde ako potom niejake komplikacie ...sama neviem co je lepsie

felicita2
6. jún 2010

@ybyta dakujem za info, som kludnejsia, hoci dnes mi je uz lepsie ale vcera som mala az bolesti v podbrusku a taky tlak , tak som sa zlakla, ze co sa deje

ybyta
6. jún 2010

moja zlata to je fakt OK aj ked sa trochu krvaca asu bolesti treba davať ten utroš ten vlastne vytvara sliznicu anezufať afakt sa nechajte rozmaznavať anerobte nič ano su ženy že .....ajasom toto aja som hento ..robila ale aspoň ked .......nebudete si vyčitať že stesito same zapričinili ataktiež ked je predlžena kultivacia test urobte až najskor na 10 deň lebo budete na teste skor ako na 10 deň vydieť aj to čo tam neni asklamanie je obrovske takže ,, 😉 😉 púosluchnite mamičky ak niečo potrebujete spitajte sa rada poradim adržžim palčoky zuzanab ja neviem 😀 asi na moju int.poštu 😅

annamary27
7. jún 2010

@felicita2,my sme chodenie do centra spočiatku tiež tajili pred každým,ale potom sme už tolko krát chodili do Blavy,že sme to svokre povedali,lebo s nou žijeme a už sa nedalo vymýšlať si a ked to už vedela moja svokra,tak som to povedala našim,lebo sme chystali svadbu v utajení,tak hovorím si,že jedno tajomstvo bude na nich dosť a o tom centre som im povedala.Vie to pár mojich velmi dobrých kolegýn,ktoré,ale bývajú a pracujú v iných mestách.Podla mna aj keby to vedel celý svet,nie je sa za čo hanbiť,lebo nie sme jedniný s týmto problémom,aj v mojom okolí je mnoho ludí po IVF,niektorí úspešne,niektorím sa podarilo počať potom spontánne.Raz som to chcela vybaliť aj pred kamarátmi,lebo majú niekedy takú náladu,že každí do teba rýpe,že kedy už bude malé a čo otálate po tolkých rokoch,vtedy som hovorila manželovi,že ak ešte niekto začne dobiedzať,tak mu to vyklopím a som zvedavá ako sa bude cítiť.Sú to hlavne taký,čo už majú vyše 30,partnerov nemajú alebo ked majú,tiež su dlho spolu a dieťa nikde,takže možno aj oni majú problém,len chcu pozornosť upriamiť na niekoho iného.Máme kamoša,ktorý tiež do mANžELA STáLE DOBIEDZAL A NAPOKON,ked sa rozviedol vysvytlo,že so ženou podstupili 2krát umelé oplodnenie,takže aj on mal problém a mal ešte tú drzosť navážať sa do nás,nepochopím takých ludí.
No dosť bolo filozofovania na ráno,čaká nás pekný slnečný den.Manžel je vypravený do roboty,môžem začať s embryjkami vegetiť. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre