Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

monka112
1. sep 2010

@janka134 ahoj, citam ze si po neuspesnom IVF, ja som tiez po neuspesnom a nemozem sa s tym vyrovnat, kramy mi meskali asi tyzden, chystas sa na dalsie IVF?

renka77
1. sep 2010

@janka134 vobec sa necitim ako tehulka,len ma stale boli podbrusko a nic viac 😨 a to ma hneva,ked idem na wc tak zakazdym trpnem ci sa neobjavi krv 😒 dnes mam naozaj akusi zlu naladu,zajtra by sa malo vycasit,tak dufam ze aj moja nalada sa vycasi 😉 🙂 tebe nejako dlho meska,necitis sa zle?tie hormony naozaj narobia riadne zmatky 😒

dany79
1. sep 2010

@renka77 Ahoj Reni a nevolala si do toho Heliosu, ze co by to mohlo byt? Z coho by ta mohlo boliet podbrusko? Uz to trva dost dlho... Ja sa tiez necitim nejako inak, ale verim, ze zajtra mi oznamia, ze cakame dietatko 🙂 Som strasne nervna z toho. Vcera a dnes som si merala teplotu, vcera som mala 37,5 a dnes 37,4. ale vcera som si merala az neskor, nie hned rano po prebudeni. Test som si este nerobila, lebo na to nemam odvahu, radsej pockam, nech je to iste 🙂 Drzim palceky, aby Vam to dobre dopadlo a aby ti prestali bolesti.

renka77
1. sep 2010

@dany79 ahojky nevolala som,ked mi rusalka povedala ze to je ok,tak som sa upokojila,vcera som mala tiez zvysenu teplotu,ale dnes bola len 37,tak preto som asi taka nervozna 😕 a teba tiez pobolieva podbrusko?zajtra budem tuuuho drzat palceky 😉 ja este tyzden dlhocizneho cakania 😵

dany79
1. sep 2010

@renka77 Mna podbrusko velmi neboli, len sem tam trosku niec pichne, ale hned to odoznie. Neviem, ci sa zajtra vobec do Heliosu dostaneme, bo to tam vyzera dost zle v Martine. To je hruza s tymi povodnami. Reni, ja by som ti odporucala radsej im tam zavolat. Lepsie je 100 krat zavolat zbytocne, ako ani raz a bude neskoro. Nechcem ta strasit, ale s tymi hormonmi nie je sranda.

renka77
1. sep 2010

@dany79 zajtra skusim teda zavolat 😒 a ty daj vediet poobede po vysledkoch tu fantasticku spravicku,nech sa potesíííme 🙂

dany79
1. sep 2010

@renka77 Hned, ako budem vediet vysledky, tak sa s Vami o ne podelim 😉 Drzim Vam palceky, teda nam vsetkym, aby sme boli vsetky TEHULKY 😵

janka134
2. sep 2010

🙂 😉 monika112ja som sa s tym dako zmierila my sa chystame na KETale ked nemam mrchu tak len cakame mne meska uz od 15 v piatok mi dali vyvolavacku a nic ked ma pozeral tak sliznica mala 13mm ale v krvi nic tak som tajne dufala renka77neboj ved to ma boliet podbrusko bude dobre

renka77
2. sep 2010

ahojte dnes mi je uz lepsie aj naladicka je dobra 🙂 chystam sa zavolat do centra,ale trosinku neskor,teraz maju zakroky,tak by mi doki nevenoval taku pozornost ako by mal 😉

janka134
2. sep 2010

renka77 tak co volala si vsetko ok 🙂

dany79
2. sep 2010

Ahojte kocky 🙂 Prave mi oznamili, ze cakame babatko 🙂 Som TEHOTNAAAAAAAAAAAA 😵 Ale prave dnes sa mi objavilo spinenie, verim, ze to nase male zvladne a ze bude vsetko v poriadku 🙂 Drzim Vam palce, aby ste aj vy dostali pozitivne spravy 😉

renka77
2. sep 2010

@dany79 ahoooj to je super gratulujem a moc vam to prajem 🙂 a povedali ti aj hodnotu hcg a kedy ides na kontrolu? ja mam tiez celkom dobru spravicku,robila som si testik a su tam 2// je taka slabucka ale dufam ze zosilnie 😵

renka77
2. sep 2010

@janka134 ahoj ano volala ale mi nedvihal tak to necham az po 18 hodine,ako som uz pisala dany79 tak som testla 😵 a boli tam 2 ciarocky,len bola slabucka ale ju vidno, este aj muzovi som ukazala ci dobre vidim 😕 tak hadam to bude ok

dany79
2. sep 2010

@renka77 dakujem reni. snad to bude ok. to spinenie sa mi nepaci a este k tomu ma pobolieva podbrusko. akoby sa mi nezmestilo do koze. na kontrolu idem 14.9. verim, ze uz budem pocut tlkot srdiecka nasho vymodleneho slniecka 🙂 a gratulujem k dvom ciarockam 😉

dany79
2. sep 2010

@renka77 a na hodnotu HCG som sa zabudla spytat 🙂

renka77
2. sep 2010

@dany79 a nekazal ti zobrat duphaston? nebojkaj hlavne ze uz si tehuuu 🙂 a velmi asi nerob nic radsej oddychuj ok 😉

dany79
2. sep 2010

@renka77 nekazali, ale dala som si ho, lebo doktorka mi povedala, ze keby sa to zhorsovalo, tak si ho mam dat. a tiez utrogestan 3 x 2 tabletky

dany79
2. sep 2010

@renka77 momentalne lezim v posteli a snazim sa byt kludna , aby sa moj strach a stres neprenasal na drobceka

renka77
2. sep 2010

@dany79 dobre robis pekne oddychuj a nieco pekne citaj mne to celkom pomaha 😉

dany79
2. sep 2010

@renka77 musim si nejako zamestnat mysel. lezim so sluchatkami na usiach, lebo miv podbrusku stale nieco skvrkoce, hrkoce, mravci. stava sa mi to pred mrchou, ale teraz sa snazim ukecat samu seba , ze to sa len male udomacnuje a aj ta krv je len koli tomu 🙂

janka134
2. sep 2010

dany79tak aj ja sa pripajam a gratulujem renka77 tak ked su tam2 tak sa to urcite nestrati a bude len silniet drzim palce 🙂 😉

holly74
2. sep 2010

@renka77
@dany79 Baby gratulujem!!! držte sa, Dany kľud a nohy hore 😉

kenya83
2. sep 2010

@dany79 @renka77 ako ste dopadli????

zuzana36
2. sep 2010

nove tehulky gratulujem, uzivajte si to, lebo to rychlo cele prebehne 🙂 🙂 🙂

dany79
3. sep 2010

ahojte kocky 🙂 dakujem vam. je to uzasny pocit. a vy ste mi na tej trnistej ceste velmi pomohli. uz sa len budem modlit, aby to dobre dopadlo a aby sa nam narodilo zdrave dietatko 🙂 este raz vdaka za podporu a vase rady 😉

dany79
3. sep 2010

@kenya83 som tehotnaaaa. kenya, ani tomu nemozem uverit. zabudla som sa spytat na hodnotu HCG, ale uz rano na sone bolo vidno nasho zatial 2mm drobceka 🙂

holly74
3. sep 2010

Dobré ránko, babulky, bola som dnes na kontrole, ohss úplne ustúpil, dr. vravel že to nie je dobré znamenie, keby sa bubáčiky ujali, tak by sa to práve zhoršovalo. Tak som z toho nanič... ☹ ☹ ☹ ☹ Teda niežeby neexistovala vôbec žiadna šanca, ale bol skeptický... Ach jaj....☹ ☹ ☹

kenya83
3. sep 2010

@dany79 gratulujem z celého ♥ 🙂 a veľmi sa s tebou teším 🙂 Koľký deň po ET si bola na krvičke a UTZ? A keď Ti robili UTZ a už bolo vidieť maličké v ktorom tt Ti to vychádzalo??? 🙂

renka77
3. sep 2010

ahojte baby dnes som volala do centra,doktor ma upokojil,ze to je v poriadku,lebo vcera vecer ma nafuklo ako balon,ale dnes uz v pohode,ze treba vydrzat,ale ze sa nic nedeje 🙂 ale na druhej strane dnes testik bol negativny😒 tak som trosku z toho vedla,ked vcera tam boli 2 ciarky,radsej uz nebudem testovat a budem len pekne cakat co mi osud prinesie 😉

dany79
3. sep 2010

@kenya83 dakujeeem 🙂 boli sme 14ty den po KET. na dalsie kontrolne sono ideme 14.9. nepovedali mi na ktory tyzden mi to vychadza, iba ze ma dva milimetre🙂 ale kedze sa to pocita od 1.dna poslednej mrchy, tak by sme mali byt v 5-tom, v nedelu zaciname 6-ty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre