Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
25. sep 2010

aj ti atiež dakujem pekne mi to dokažeme 😉 😝

wera
25. sep 2010

@balinka
@lilinka81 babuľky je to mi to strašne moc ľúto že Vám to nevyšlo, tak som verila že tu bude veľa tehuľiek... ale netreba to vzdávať a treba ísť ďalej, raz to určite výjde 🙂 moc moc Vám držkám palčeky 🙂

@ybyta ahojky 🙂 som sa tu chvíľku nebola pozrieť a ste tu toho popísali 😉 ja sa mám dobre, som stále unavená a nič nerobím len spím... 😀 na krvičku idem až v piatok, takže ešte mám času... juj len nech to rýchlo ubehne... 🙂 páči sa mi že to nevzdávaš a verím že čoskoro budeš aj Ty tehu 🙂 aké kroky teraz plánujete

lilinka81
25. sep 2010

@wera fnuuk fnuuk,...ale dakujeem a drzim palceky vsetkym Vam ostatnim,zatial a ja vas dobehnem 😉

lorka
25. sep 2010

ahojte dievcata, ja som dnes po svojom prvom ET, takze ma cakaju 2 tyzdne cakania na test. vsetkym nam silno drzim palce! 🙂

balinka
25. sep 2010

@wera dakujem ☹ nevyslo,ale ideme dalej,dufam,ze ty prides s lepsou spravickou 😉 drzim palceky,nech ti to vyjde 😉

balinka
25. sep 2010

@lorka ahoj,tak vela stastia a nech ti to vyjde 😉

wera
25. sep 2010

@lilinka81 nebojkaj určite to čoskoro príde... teraz sa pokús niečím zabaviť a zamestnať a spraviť si radosť niečím pekným 😉 máte nejakých mrazáčikov?

@balinka máte ešte krásnych 8 bojovníčkov, takže verím že Vám KETko určite výjde 🙂

@lorka ahojky, vitaj 🙂 budem držať palčeky 🙂 do akého centra chodíte? a koľko embryjok ste si dávali vkladať? aké liečiky berieš? tak teraz hlavne oddych oddych oddych, žiadna fyzická práca, vyložiť sa pred telku a nechať sa rozmaznávať 😉 😉 😉

lorka
25. sep 2010

@balinka dakujem pekne 🙂 tak dufajme. je to moje prve IVF a sice nakoniec dokopy iba 1 embryjko mame, ale myslim pozitivne. 🙂 citala som tu vyssie, ze to ti to teraz nevyslo, ale pevne verim, ze nabuduce to uz bude uspesne, len sa nesmieme vzdat! silno drzim palce! 🙂

balinka
25. sep 2010

@lorka dakujem 🙂 verim,ze to vyjde,aj mne prvykrat vkladali iba jedno,ale mrcha bola rychlejsia ☹ v stredu ideme na konzultaciu a zaciname znova 😉

balinka
25. sep 2010

@wera to ma tesi,ze este mame a dufam,ze tento krat zabojuju 😲

lorka
25. sep 2010

@wera chodime do Iscare BA a s vynimkou toho, ze mi dal lekar nizke davky gonalu (teraz to vidim, ze bol prilis opatrny), tak na nich nemozem zle hovorit, mala som z toho celkom dobry pocit. viem, ze baby maju rozne skusenosti s centrami, tak som napokon rada, ze som bola prave tam. hoci viem, ze kadza moze mat rozne skusenosti.

zial zostalo nam len to jedno embryjko (povodne boli 3), takze nemam ziadnych mrazacikov ☹
ano, snazim sa len vylihovat v posteli, uz je mi aj dlho, ale co by zena preto neurobila, vsak? 🙂

a lieky - mala som teda gonal, cetrotide a utrogestan.

wera a ty chodis do ktoreho centra? a vidim, ze tiez cakas na krvicku, tak silno drzim palce!! 🙂
a je tu este niekto, kto chodi do icsare BA?

wera
25. sep 2010

@lorka ahojky 🙂 aj ja chodím do Iscare v Ba a som s nimi spokojná 🙂 toto bolo moje druhé IVFko, pri prvom som mala tiež nízke dávky hormónov a nakoniec sa zo 4 folíkov nepodarilo vydolovať ani jedno vajkulko, ale pri druhom som mala už 10 vajok a z toho máme 9 embryjok, dve mám brušku a ešte nám zostalo 7 mrazáčikov
takže teraz hlavne myslieť pozitívne, rozprávať sa s drobcom, hladkať bruško a oddychovať 🙂 určite to bude bojovník 😉

lorka
25. sep 2010

@balinka ono to raz urcite vyjde! jedna moja dobra kamaratka je mi toho prikladom, sice az na 4.pokus, ale vyslo jej to a uz je v 7. mesiaci. 🙂
balinka, a po akom case do toho znova idete? mala si soft alebo riadne IVF? ci len mrazacikov vkladate? vtedy asi netreba prilis cakat, vsak?

lorka
25. sep 2010

@wera tak to je skvele! 🙂 tak nech sa aspon jedno riadne uchyti a uz nepusti! 🙂 a skvele je aj to, ze mate mrazacikov! tak tam na seba mozno niekedy narazime, hoci ja pojdem na tu krv az o dva tyzdne v piatok. tak si drzme palce! 🙂
a ty si mala ake lieky a davky? ja ten gonal, najprv 75 a potom sme presli na 150, ale bolo to zjavne malo.

balinka
25. sep 2010

@lorka ja tomu verim,ze raz to vyjde 😉 ja som bola v piatok na krv a v stredu som uz objednana na konzultaciu 😉 ano mame mrazacikov a tam,ze netreba cakat,ale ja neviem presne ako to je 😉

balinka
25. sep 2010

@wera zajtra budes testikovat?ak ano,tak veeeeeeeeelmi drzim palce,nech tam mas kolajnicky 😉 a daj vediet,co a ako 🙂 🙂 🙂

wera
25. sep 2010

@lorka ja som mala toto IVFko gonal, cetrotide a potom ešte aj menopur, s gonalom sme začali so 150 jednotkami a potom sme dávali 225 jednotiek a keď nám už gonal došiel tak sme prešli na tri injekcijky menopuru denne 🙂 zjavne to bolo dosť 😉 OPU som mala 16 deň cyklu
pri prvom IVFku som mala puregon, začínala som 100 jednotkami a potom sme zvyšovali na 125 a potom na 150, ale zjavne to bolo málo keďže sa nepodarilo dopestovať vajkulky...

wera
25. sep 2010

@balinka zajtra budem testíkovať... dúfam že budú koľajničky 😉

lorka
25. sep 2010

@wera tak nech tam su zajtra tie kolajnicky, a poriadne!! 😉

tak pekny vecer vam, dievcata, ja idem v ramci pozitivneho myslenia a odlahcenia mysle pozerat nejaku romanticku komediu 😉

wera, zajtra napis, ako dopadol testik, drzim palce! 🙂

wera
25. sep 2010

@lorka to je super, treba veľa pozitívnej energie teraz 😉
určite dám zajtra vedieť 🙂
pekný večer

wera
26. sep 2010

dobré ránko babuľky 🙂

annamary27
26. sep 2010

@wera ahoj,dobré ránko.Kedy máš v pláne testovať?

wera
26. sep 2010

@annamary27 ahojky 🙂 už som testovala.... mrk do albumíku 😉

lorka
26. sep 2010

@wera 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wera
26. sep 2010

@lorka 😀 😀 😀

gabinkaa
26. sep 2010

@balinka my ideme až v októbri, lebo tento týždeň je doktor ma nejakej konferencii, musela som to odložiť z tohto týždňa čo ma mrzí, my chodíme k Harbulákovi, tiež sa budem viacej pýtať, tak držím palčeky

balinka
26. sep 2010

@gabinkaa ja idem uz v stredu,tak som zvedava co a ako 😉 drzim ti palce 😉

gabinkaa
26. sep 2010

@balinka ďakujem aj ja Tebe, aby bolo všetko v pohode a vyšlo to 😉

ondre
27. sep 2010

@ybyta Ahoj. Nechodiš nahodou dochtorovi hmmmmm, no prave mi to vypadlo z hlavy, ale viem že sidli v budove Dr.Alexander v pieštanoch

ondre
27. sep 2010

@lorka Ahoj. Ja tiež chodim do ISCAre, su tam dobry dochtori. Nebola si nahodou v stredu na transfere?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre