Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvia545
30. sep 2010

@celiakia dakujeem 😉 veru,,je to velmi radostna sprava,,ale zatial sa tesím len potichu 😵 dufam,ze pojde vsetko bez problemov 😵
@wera asi zatial len to 🙂 este teraz cakat na srdiecko 🙂 dopadnem vyyyyborne,,urcite to budú dvojicky 😵

wera
30. sep 2010

@silvia545 juj už aby sme mali srdiečka a aby sme sa mohli tešiť aj viacej 😉 ....teda ja ešte musím počkať na hcgčko.... 🙂

silvia545
30. sep 2010

@wera jaaaj veru,,teraz budeme zas nervozne z dalsieho cakania 😉 verím,ze nam to dopadne velmi dobre 😵 😉

wera
30. sep 2010

@silvia545 keď už sme sa dostali až sem tak inak ako dobre to už dopadnúť ani nemôže 😀

ondre
30. sep 2010

@ybyta ahoj. no ako ste dopadli. dufam ze velmi dobre a to budes musiet stale cestovat taku dialku? 🙂 😉

zabkalucy
30. sep 2010

Ahojte, v sobotu ma čaká OPU a chcem sa spýtať či tu má niekto skúsenosť že po OPU dajú vajíčka hned zmraziť, lebo ja mám PCOS a hrozí mi vysoká pravdepodobnosť OHSS keby mi ich hned vložili ako je bežným postupom. Preto mi doktor vravel, že oplodnené vajíčka naprv zmrazíme a až o mesiac ked sa mi organizmus skludní spravíme transfer. Chcem len vedieť či s tým má niektorá z vás skúsenosť a či im to vyšlo,, aké sú tam šance, že sa to podarí?

annamary27
30. sep 2010

@silvia545 gratulujem 😀 ,ja mám schválenú žiadosť,tak dúfam,že začiatkom decembra aj mna potešia vysokým hcg. 😵

ondre
30. sep 2010

@annamary27 gratulujem, prave som na teba myslela ze ci uz si na tabletkach

ondre
30. sep 2010

@annamary27 a urcite pod stromcek dostanes dve čiarocky 😉

annamary27
30. sep 2010

@ondre na akých tabletkách si myslela,na nervy? 😀 😀 😀 😀 😀

ybyta
30. sep 2010

GRATULUJEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ONDRE INAK AK TREBA BY BOLO AJ DO ULANBáTARU PôJDEM 😀 😀 😀

ybyta
30. sep 2010

AJ mimo som stoho všetkeho no že gratulujem tehulkam zlatučkym opatrujte sa v BRNE super REPROFIT je paradny aaj doktor je fešak 😉

silvia545
1. okt 2010

@annamary27 dakujeeem 😉 tak ty dostanes na vianoce najkrajsíííí darcek aky moze byt 😵 drzím palce 😉
@ybyta dakujeeeme 🙂 tak super,ze sa ti tam pááááci aj vysledok bude stat za to,,coskoro budes tehulka 😵

ybyta
1. okt 2010

DAKUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM 😵 🙂 AEšTE bARCHE MI TU CHYBA DNES MALA íSť NA KRV ale ona je 100% tehotna cítim to ako aj pri vas 🙂

lilinka81
1. okt 2010

@ybyta prajem aby si mala v Brne viac stastia ako tu ,nech to uz vyjde 🙂 A podavaj info ako to tam prebieha,aj mna to zaujima 😉

ybyta
1. okt 2010

JASNE PROVEDU 😉 AJtebe držkam palčoky nezabudaj chlapček sa už teši že budeš jeho mamička akedy začinaš znovu? 😉

ybyta
1. okt 2010

sory barche je druha ale BAHARA 😀

balinka
1. okt 2010

@ybyta ahoj.tak si zatial spokojna s brnom?tak drzim palceky nech ti to uz konecne vyjde a dockas sa bublinky 😉 😉 😉

lilinka81
1. okt 2010

@ybyta Dakujeem ,dufam ze mas pravdu 🙂 ....7.-eho idem na konzultaciu a asi koncom oktobra zacinam a v polke novembra asi KET.

ybyta
1. okt 2010

BALINKA SOM NADšENA BUDE TO MOJE 4IVF auž to musi predsa vísť do prkna 😝 aaj verim že to dopadne dobre vyborne! 🙂 lilinkato je supeeeeeeeer že maš mrazačikov mne sa to ani RAZ nepodarilo mať ☹ 😢 čo už ateraz ti vravim chod naisto lebo budeš tehotna 🙂

ybyta
1. okt 2010

ktora daľšia chcete predpoved?

balinka
1. okt 2010

@ybyta urcite ti to vyjde 😉 ja idem na KETko zaciatkom novembra a veriiiiiiiiiim,ze sa mi to podari 😉

balinka
1. okt 2010

@ybyta ja si prosim predpoveeeeeeeeeeeed 😉 😉 😉

bahara
1. okt 2010

Ahojte práve mi volala sestrička 🙂 mám už výsledok z krvi..máme Hcg 319,03 😀 😀 o dva týždne ideme na prvé sono.

balinka
1. okt 2010

@bahara super spravicka 😉 gratulujem 😉

silvia545
1. okt 2010

@bahara gratulujeeem 😉 tesíííím sa stebou 🙂 ale to tu krasne ide,,jedna po druhej 😉 supeeer baby 😵

ybyta
1. okt 2010

už mi veríte?,,,,,,,,,,,,,,,,,, bola som si istá aj BAHAROU 🙂 VážNE NEVIEM AKO ALE CíTIM TO BAHARA srdečne gratulujem anech sa skova babo mimochodom dievčatko poktorom tak túžiš na celich 9 mesiacov až do pôrodu GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lorka
1. okt 2010

dievcata s pozitivnymi testami, srdecne gratulujeeem! 😀 😀 par dni som sa sem nepozerala a taketo pozitivne spravy! 🙂 tak teraz uz len dufam, ze je to na tomto fore nakazlive a ze v dohladom case to tu budeme pisat aj ostatne snazilky! 😉
drzim vam palce na cele nadchadzajuce 9-mesacne obdobie! 😉

silvia545
1. okt 2010

@lorka dakujeeeme 😉 tak sa mi zdá,ze je obdobie tehulkovania 😀 baby posielam vam T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T vírusiky,,aby sa preniesli aj na vás 😉

ybyta
1. okt 2010

ANO ano ano 😉 sem s nimi 🙂 pekne nam ich darujte virusíky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre