Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

goralenka
2. dec 2010

@matiasko no zjavne si tie priznaky nahovaram 🙂 neviem co si mam mysliet..a uz sa s tym nejak zmierujem..

balinka
2. dec 2010

@matiasko ahoj moja 😉 ako sa mas?akosi tu smolu nikto nevie prelomit,dufam,ze tebe sa to podari 😉 mna caka KETko 14.12 a ked to nevyjde kaslem uz na to,vsak niekedy sa to podari 😉

goralenka
2. dec 2010

Mna by zaujimalo, z coho mam potom ten pocit, ze som zospodu napichnuta na kol... a jedine co mi ulavi je lezanie na bruchum inak sa idem zblaznit... ☹
Uz aby to cele preslo..

matiasko
2. dec 2010

@balinka vask aj ja som si povedala,ze este miniem mracacikov a asi s tym na dlhsie prastim 😝
uz som s toho moc moc unavena
@goralenka no ono ten utrogestan robi svoje tomu ver.ja ked som bola tehu (prirodzene a bez utrosu) tak som sa citila uplne stejne ako z urosom.zavrate,bolave prsia,nafuknute brusko atd,lebo su to vlastne lieky na podporu tehu 😝

matiasko
2. dec 2010

@balinka tak ,ze ty stihas este jedno KETko tento rok 😵 ja neviem kdy pojdem na dalsie este som sa nerozhodla 😨

balinka
2. dec 2010

@matiasko hej este stiham,mam este styroch snehuliakov 😲 ale chcem rozmrazit vsetky styri a neviem kolko ich prezije a kolko mi vlozia no uvidime,nechcem ani PK,ked sa to ma podarit,tak sa to podari aj bez PK 😉 v januari som objednana na reprodukcnu imunologiu do prahy a az ked budem mat vysledky,az potom budem dalej riesit co a ako chcem ist do CAR na antolsku za dr.Petrenkom,ale to je este daleko a mozno to uz ani nebude treba 😉

matiasko
2. dec 2010

@balinka mozno 😉
a to stym PK mas pravdu ,aspon ja tiez tak uvazujem 🙂
ked som bola 1x na IVF tak som si dala vsetky embryjka na PK a dala som aj asist. hatching a nic,ani po KET .2 IVF som chcela skusit pol na pol tak ze 6 embryjok na PK a 6 zmrazenych hned. ET 2 embryjka po PK. nic 😒 .1 KET ,3embr. bez pk a nic .teraz 2 KET 1 bobacik bez PK a 3 este v mrazaku z PK. bola som uz 3x teho prirodzene ,ale nikdy to nedopadlo dobre.
1x biochem.v 😢
2x dermoid ktory musel von a tym aj prerusenie tehu 😢 😢 (poskodili mi pravy vajckovod pri operacii)
3x mimomaternicove (vybratie laveho vajickovodu ) tak ze len IVF 😢
a vidis v nicom nieje problem a ani tak sa nedari ☹

balinka
2. dec 2010

@matiasko mas toho uz vela za sebou a preto sa to musi teraz podarit 😉 prajem ti to velmi a drzim ti palceky 😉

matiasko
2. dec 2010

@balinka dakujem velmi pekne 😵
neviem preco ale teraz som uz v takom stadiu ,ze mi to uz je jedno , lebo by som sa asi zblaznila ,keby som sa na to zameriavala.ked so bola 1x na IVF ,tak som bola na milion % ,ze mne sa to predsa musi podarit vsak mam v podstate iba technicky problem a nepripustala som si prehru,no ked som zacala krvacat na 7 den po ET som myslela ,ze zosaniem a tie dalsie neuspechy tiez.no teraz to beriem bud alebo 😉

balinka
2. dec 2010

@matiasko to je dobre,ze si v pohode,mozno prave preto sa to teraz podari 🙂 aj mne to je momentalne jedno a iba pan boh vie ako to bude 😉

matiasko
2. dec 2010

@balinka 😵 😵 😵

depa
2. dec 2010

@matiasko ahoj zajtra budem desiaty den po IHV robila si si test už na deviaty den?

valery08
2. dec 2010

@monka88 čakáme dobré správičky 🙂 🙂 🙂

valery08
2. dec 2010

@depa ahojky ako sa cítiš? Neskúšala si testíkovať?

monka88
2. dec 2010

@valery08 no veru napnuta som ako struna a pozeram kazdu minutu na hodinky,kedy uz bude 14:00,aby som mohla zavolaaat 😀

valery08
2. dec 2010

@goralenka ja som na 11 deň od ET po predĺženej kultivácii mala len slabulinkú čiaročku. Skús testnúť neskôr, všetko záleží od koncentrácie HCG a hlavne ráno 🙂 . Držím palčeky 🙂 .

valery08
2. dec 2010

@monka88 ten čas sa teraz tak pomaly vlečie, že 😠 ?

depa
2. dec 2010

@valery08 skusala som ked som si kupila zatial tam bola len jedna velmi zretelna čiarka druhusom zatial nevidela. neviem či som dobre urobila.

monka88
2. dec 2010

@valery08 tak to ano..a ked sa uz dovlecie,tak sa tam neda dovolat,lebo je obsadeneeeeeee..... ☹

valery08
2. dec 2010

@depa ak tam bola ta kontrolná čiarka, tak by mal test fungovať. A testovala si ráno a s akým testíkom?

valery08
2. dec 2010

@monka88 tak teraz tam majú zrejme vcelku horúcu linku 🙂

depa
2. dec 2010

@valery08 prave že nie bolo to okolo obeda hned ked som ho kupila takže neviem tam sice pisali že aj test ma mat izbovu teplotu neviem. Kupila som nejaky axiom test dvoj balenie.

valery08
2. dec 2010

@depa nepíše ti tam s akou je citlivosťou, lebo zo začiatku je dobré testovať s testom s citlivosťou 10, keďže hodnota HCG je ešte nízka. Ja mám kúpený test rapiclear od včera a sama sa čudujem, že som to ráno vydržala a netestla 😀 .

valery08
2. dec 2010

@monka88 ešte stále obsadené?

zlatanka30
2. dec 2010

najlepsi test je mamatest 10 vlastna skusenost mne ukazal // uz na 6 den po et 🙂

monka88
2. dec 2010

no tak konecne som sa dovolalaaaa 🙂 a test neklamaaal,je to POZITIVNEEE 😀 😀 😀
ja tomu stale akosik enmozem uveriiit 😀 len mam na 14D po KET HCG=1329!!!! Nieje to nejako moc velaaaa?? Boze moj,hadam to nebudu dvojicky,lebo ma picneeeee 😀
Takze trosku napravam reputaciu GF 😀 😀 😀

valery08
2. dec 2010

@monka88 srdečne blahoželááám tehuľka 🙂 . Ja som mala na 12 deň hcg 430, takže možno to budú aj dvojky 🙂 . Monka88 a ty si nebola na krv aj na 10 deň, lebo v GF kočky tak zvyknú chodiť.

lilly77
2. dec 2010

@monka88 Blahoželám a teším sa s tebou. 😀

goralenka
2. dec 2010

@monka88 gratulkujem a trosku zavidim 🙂

monka88
2. dec 2010

babenky dakujem krasne za blahozelanie,mooc to prajem aj ja vam!!! a duufam,ze ma v tom nenechate samuuuu 😀
mne povedali,ze mam prist na krv o 14 dni,tak som poslusne sla tak 😀 ale test som si robila na 10 ty den..
a zaujimav,ze na UZV mam prist uz o tri tyzdne...ked som cakala maleho,tak mi kazali prist na UZV az po vyse 4 tyzdnoch...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre