Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

goralenka
5. dec 2010

@depa nerozumiem teraz o com hovoris.. asi som nevidela prispevok, co ci je dobre alebo zle? 🙂
nemas co drzat palceky ved ti vravim, ze to je negativne.. uz som sa s tym zmierila.. palicku mi sice ukazalo ale cisto bielu.. a po limite...ma byt aspon naruzovela... nic z toho nebude u mna.. tak drzim palce aspon tebe 🙂
a na krv idem az v stredu.. zda sa mi to byt zbytocne ale pojdem tam...

annamary27
5. dec 2010

@goralenka nehádž ešte flintu do žita,krvička ťa môže ešte príjemne v stredu prekvapiť 😉

janette77
5. dec 2010

@ondre Ahojko, veru rastie, uz by som prijala, keby za mna niekto chodil a hybal sa.🙂

goralenka
5. dec 2010

@annamary27 dakujem zlaticko ale uz tomu neverim.. jedenasty den uz by malo nieco ukazat... vcera ma to pichalo, tahalo napravo, uz som si myslela, ze mimomaternicove alebo slepak.. aj to preslo, teraz zase len tupa bolest...
zaludok ma bolel 2 dni, vzdy poobede az do vecera..naduva ma uz tyzden...a vidis.. priznaky su k nicomu 🙂

jani2
5. dec 2010

@goralenka - je mi to ľúto, viem aké to je. Ja momentálne prežívam to isté, som 12. deň po KET a na 10.deň bol test úplne biely, dokonca ako si ty písala, na mieste druhej čiarky ešte bielšie ako naokolo....dobrý výsmech od osudu! 😒 Príznaky som mala a mám tiež podobné ako ty, zozačiatku čudné brnenie v podbrušku a pobolievanie vaječníkov, potom ťažko od žalúdku, nadúvanie, pichanie....no a nič. Na krv idem tiež v utorok, ale to len aby som sa dohodla na ďalšom, už mojom 5.KETe. 😢 Prajem ti, nech to sklamanie rýchlo pominie a aby si nabrala síl do ďalšieho boja. 😉

matiasko
5. dec 2010

@goralenka
@annamary27 ahojte babulky 😉
tak ja tiez 9 den a ani duch na teste 😒 ale ja som tomu uz akosi od zaciatku neverila 😒 vsak davli iba 1 bobacika a ani PK nemal. mame sice v mrazaku este 3 -100 bunkovce ,ale neviem kedy pojedm po ne 😒
ako si sa mi vobec ale vobec nechce ☹

annamary27
5. dec 2010

@matiasko a ideš zajtra na krv?

goralenka
5. dec 2010

@jani2
@matiasko

dakujem babulky.. ja uz na toto nemam nervy.. toto bol moj posledny - stvrty transfer... uplne ma to zlozilo.. nemam zmrzlunikov, na dalsie ivf nemam ani odvahu ani peniaze...
bola som si ista, ze to pre tentokrat vyjde.. bola som v uplnej pohode, brala som to tak, ze ked nie, tak nie... keby som nemala tie priznaky, tak sa s tym vyrovnam ovela lepsie..ale ten s prepacenim skurveny vesmir ma donutil znova dufat, ze snad...
a ten pad na hubu tak boli..
manzel je presvedceny, ze mam pockat do krvi.. a to ma serie uplne najviac, on este stale veri, ked ja uz viem, ze prd z toho...

matiasko
5. dec 2010

@annamary27 nie ja som po KET a vtedy sa idem az na 14 den 😉
a to mam az v piatok 😕
@goralenka
presne ako si napisala len ja z jednym rozdielom ja este mrazacikov mam 3 po PK.
toto bol moj 5 transfer ☹ a ja tiez uz neviem co by som mala alebo nemala robit aby sa to podarilo uz som vyskusala aj mozne aj nemozne 😔 tak ,ze nemam na to chut a momentalne ani pôrachy ked ze idu vianoce 😕
ale aspon tie ma potesia ,lebo ich uplne milujem 😵 😵 😵

goralenka
5. dec 2010

A to ani nehovorim o tom, ako mi uplne sibe, lebo este stale brazdim diskusie o tom, ze niekde tvrdia, ze na desiaty den uz musi ukazat, niekde nejaka lekarka tvrdi, ze az na desiaty ale v pripade ked islo o blastocysty.... ja som mala 5 bunkovce.. nie, neverim tomu, ale niekedy mam pocit, ze ti lekari sami len tapaju a nemaju ponatia, ako to naozaj funguje...som nahnevana na cely svet

goralenka
5. dec 2010

akoze baby.. chapete toto?

Dobry den, pan doktor. Chcem sa opytat, na 10. den po ET som bola na krvnom HCG teste,
zial negativny. Je este nadej, ze som tehotna? Na ktory den od prenosu embrii je uz test
spolahlivy? Beriem 3x1 Duphaston, 2x1 Estrimax a 1x2 utrogestan. Kedy je potrebné ich
vysadit? Menstruaciu som zatial nedostala. Vopred velmi pekne dakujem za odpoved.
RE - Dobrý deň prajem, na 10. deň po ET sa môže niekedy stať, že je test z krvi negatívny,
preto pokiaľ nekrvácate, pokračujte v užívaní liekov a test zopakujte o niekoľko dní. Potom
budete už isto vedieť ako to dopadlo. Držíme palce. S pozdravom Dr Krajkovič

lekar z Heliosu... nie.. nemyslim si, ze mi to vyjde, len ma to zacalo zaujimat..a aha co som sa docitala.. 10ty den krv a falosne negativne????? Vzdavam to.. toto nema zmysel ani cenu..ô.

annamary27
6. dec 2010

@goralenka ja chápem a doktor ti to napísal dobre a nevzdáva to .ja poznám pár kočiek,ktoré boli so mnou na jar na IVF,na 10ti den mali negatívnu krv,dokonca niektoré aj krvácali pár dní pred tým a na 14ti den im vyšlo krásne hcg a už o 3mesiace budú rodiť.

lilly77
6. dec 2010

@goralenka ja som už tento článok čítala,tak si vieš predtaviť ako sa cítim lekár mi v piatok kázal lieky vysadiť 😒 .Ja ich beriem nadalej ved čo ak??? Aj ked si nemyslím že by to bol moj prípad.Človek stále dúfa ☹ Nechápem na čo robia ten test 10 den ked to nie je 100%.A myslím si že dr Krajkovič je dosť veľký odborník aby niečo také len tak pustil do vetra.

annamary27
6. dec 2010

@lilly77
@goralenka podla mna je dobré chodiť na viac krvičiek,aby bolo zrejmé či hcg stúpa,tak ako má,aby sme si boli na istom.

lilly77
6. dec 2010

@annamary27 aj ja si to myslím u nás sa chodí len raz,ta neistota je fakt hrozná ja si zajtra urobim test nech mám istotu to bude 14den.

annamary27
6. dec 2010

@lilly77 aj ja som zajtra 14ti den a ked mi povedia vyššie hcg,lebo ideme na krvičku,tak testujem,zatial sa bojím po predchádzajucich skusenostiach s testami .
Na jar pri mojom prvom ivf som si dopisovala s jednou kočkou z Košíc, jej povedali na 14ti den,že krv negatívna,o pár dní išla k svojmu doktorovi,či je v poriadku a zrazu mala u neho hcg pozitívne a čudoval sa prečo nekontroluju stúpanie hcg v centre.Síce sa neskor embryjko pustilo,ale bolo tam to stupanie.

lilly77
6. dec 2010

tak mne už iné neostava ako si urobiť test doma možno ho urobím až pozajtra nech je to presnejšie.Tak hovoríš že poznáš niekoho kto mal 10 negat. a 14 den pozit.krvné testy?

annamary27
6. dec 2010

@lilly77 ano ano poznám a nie jednu kočku,to sa v tom prípade embryjko zakuslo neskor. 😎

lilly77
6. dec 2010

@annamary27 bože toto je fakt na psychiatra no uvidime,lieky zatial beriem dalej aj ked ja nemám žiadné príznaky no ale mám sa na to vykašlať???? 😠

goralenka
6. dec 2010

Skvele kocky... ja som fakt asi dobre robila, ked som podobne diskusie nikdy necitala ☹
Vsade baby presvedcuju, ze na deviaty alebo dvanasty den musi , proste MUSI byt na teste aspon duch.. jak by mohol ked krvny test moze byt negativny este na desiaty... uz nic necitam...
AJ tak mi je nanic, v prsnikoch ma picha ako keby som tam klince mala, dnes som mala dostat menstruaciu, utros ju vsak zjavne zadrzuje, to budu stavy este do stredy...

annamary27
6. dec 2010

@lilly77 ani ja nemám špéci príznaky,iba trošku väčšie kozy a sem-tam bolesti v podbrušku.

lilly77
6. dec 2010

@annamary27 ja som tak nazlostená že si ani predstaviť nevieš predstav si že by som vysadila lieky a potom zitila že som tehu bola aj ked asi by som to ani nezistila, 😒

goralenka
6. dec 2010

@lilly77 mne uz tiez poraza.. najradsej by som to vysadila, v prsnikoch ma picha ako keby mi tam klince niekdo zatlkal, ani na bruchu om nemohla lezat, dnes som si robila test (dvanasty den) negativny, podbrusko ma boli, naduva ma stale.. krvacanie nikde.. inokedy pod utrogestanom to aspon "prepustalo" cize som mierne spinila..
S takou nechutou si davam rano tie lieky, ked si predstavim, co sa stavy mi robia....
a ked si predstavim ten posledny tyzden, to co bolo?! Toto nemohlo byt z liekov, pocitam, ze ak aj nie som tehotna, nejake biochemicke tehotenstvo tam bolo, tie priznaky som si nemohla namyslat, vzdy som prisla na to, ze to je priznak az ked mi to bolo a precitala som si, co to moze znamenat... slak aby to cele trafil, aj ja som nahnevana, ale uz ani neviem, na koho a na co...

lilly77
6. dec 2010

@goralenka
@annamary27 dievčatá bola som práve u svojej gynekologičky,tak som sa je opýtala ako to je s testom potvrdila mi že 10 den sa to ešte nemusí ukázať tak sme dohodli že pre môj pokoj na duši prídem v stredu ešte raz na krv k nej.Goralenka nezufaj si ešte stále je nádej kašli na tie testy ved si vezmi valery08 na 10 den si robila test bol negat. a poobede jej lekár povedal že tehu je.Vydrž.

goralenka
6. dec 2010

@lilly77 Neverim tomu, ale pockam si. Inak dnes rano - po orgazme som mala take bolesti, ze so myslela, ze vyskocim z koze, a to ani nebol taky silny. Maternica ma tak bolela par minut, ze som sa nemohla pohnut. Vraj to zvysuje sance, ale takto neskoro uz asi nie. Kazdopadne lekar povedal, ze uskodit to nemoze. Iscare vraj sex po KETKU predpisuje 😀 Mi kamoska zalovala 😀

lilly77
6. dec 2010

@goralenka no aspon niečo pozitivné "prikázaný sex" 😀 😀 no tak už vydrž ved to už zbehne,povedz prečo musí byť všetko také komplikované??Niekto príde šmyk sem šmyk tam a už je tehu a my nie dosť že sa takto trápime ešte tak to musíme čakať. 😒 v neistote. 😠

goralenka
6. dec 2010

@lilly77 mne to po tom orgazme zacalo tak nejak uz byt jedno 😀 😀 😀 to bola taka bolest ze ked si predstavim, ze este viac boli porod, presla ma chut 😀

slavka35
6. dec 2010

@goralenka take iste som mala priznaky aj ja, bolesti zaludka, popichovanie a naduvanie.

lilly77
6. dec 2010

hehe 😀 vidiš človek si ani v klude zasexovať nemože a mne muž stále hovoril že sex lieči a ja som nechcela veriť 😀 😀 😀 😀 😀 tak uvidíme ako to celé u nás dopadne

valery08
6. dec 2010

@lilly77 myslím na teba a držím palčeky na stredu, podľa mňa si spravila dobre, že ideš ešte na kontrolné hcg, veď si zober, že ja som po negatívnom teste nechcela ísť vôbec na krv a bola pozitívna. Ja si chcem ešte spraviť testík 🙂 zajtra alebo v stredu.
@goralenka ty máš kedy kontrolu hcg? Aj tebe silno držím palčeky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre