Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deni73
12. dec 2010

@depa Ahoj, nie, neberiem tabletky žiadne. Ja nemám mrazáčikov, musela som znova dávať žiadosť na poisťovňu. Ale čo ma trápi, stále čakám na menzes, už je to 42 dni. Volala som do CAR-u, doki povedal, že mám byť kľudná, ono to dôjde. Len neviem kedy... No nič, čítala som tu, že aj iné baby čakali na mrchu po ivf dosť dlho.

annamary27
12. dec 2010

@deni73 a niektoré čakali preto tak dlho ,lebo už boli tehu?nemohlo sa ti po ivf zadariť prirodzene?

deni73
12. dec 2010

@annamary27 Nie, nemyslím si. 🙂, je pravda, že som už netestovala, ale nemám žiadne príznaky. Ale už nie som veľmi mladá, mám 37, neviem, či to nebude tým... Aj ivf potrebujem kvôli hormónom.

katyka10
12. dec 2010

@annamary27 tak v tomto mas naozaj pravdu moja.budem mysliet troska pozitivnejsie.tak zajtra je ten velky den tak si nan pockame.

bibi24
12. dec 2010

@goralenka Ahoj, nie si nahodou po ET? Ja som mala taketo velmi silne krvacanie po ivf. Lenze ja som nemala ET kvoli OHSS. Ms mi dosla cca 10 dni po opu a velmi velmi silna. Takze asi je to normalne. Vydrz este zo 2 dni, ked to neustane, chod k lekarovi.

katyka10
13. dec 2010

ahojte dievcata.tak ja cakam do 14tej na telefonat ohladom tehu krvicky.co je horsie aj napriek uzivaniu utrogestanu zacinam slabo krvacat fnuk tak sa bojim ze uz je naozaj koniec...

slavka35
13. dec 2010

@depa tak isto som brala. Pri prvom pokuse este aj posvy neviem si spomenut ako sa volaju tie lieky a pri druhom pokuse uz len tie dvoje. Herman ma asi postup vzdy rovnaky.

katyka10
13. dec 2010

😢takze negativne babo nebude fnuk

deni73
13. dec 2010

@katyka10 Je mi to ľúto. Ja som mala ivf v októbri, negatívne. Ale nevzdávame sa, ideme ďalej!

ondre
13. dec 2010

@bibi24 ahoj ani ja som nemala ET pretoze som mala OHSS. takze az na 10 den si dostala mrchu? aj ja ja. a kedy idet na KET?

bibi24
13. dec 2010

@ondre Ahoj, no ja som mala opu este v juni, jeden KET som mala v septembri, neuspesny a teraz som prave cakatelka po dalsom KET, presne 6. den po. 🙂

ondre
13. dec 2010

@bibi24 gratulujem nech to dobre dopadne. a preco si nemala v juli KET?To treba mat mesiac pauzu?To je vela ☹ ☹ ☹

bibi24
13. dec 2010

@ondre Ano, musela som mat jeden cyklus pauzu. Ms prisla zaciatkom jula, mesiac pauza, druha ms zaciatkom augusta, to uz som zacala stimulovat na KET a KET bol na 21 dc, cize koncom augusta, v septembri negativny vysledok. Tvoje vajecniky a telo sa musia dat po OHSS dokopy, ta pauza mne osobne padla velmi dobre, aspon som na chvilu vypla od vsetkeho.

goralenka
13. dec 2010

Ja uz treti den polihujem, mota ma, nizky tlak, malo zeleza, anemia, hlavu mi ide roztrhnut... zo straty krvi.. ja som toto este nezazila a snad uz ani nezazijem...

@katyka10 to ma mrzi ☹
to tu uz vazne nikomu nevyjde? Kto uz prelomi tu smolu? ☹

annamary27
13. dec 2010

@katyka10 ahoj,to mi je ľúto,ale to bola len prvá krvička ,nie?tak ete môže zabojovať ak nebudeš moc silno krvácať.ako si na tom teraz?ja som už zarezávala v robote,tak som sa dostala sem len teraz z domu,

annamary27
13. dec 2010

@bibi24 jééé,ahoj čakatelka,držím palce,aby boli sviatky naozaj pozitívne krásne šťastné 😵

bibi24
13. dec 2010

@annamary27 Dakujem 😵 ...ale uvidime, nemam velke ocakavanie, bojim sa negativneho vysledku.

kukucka78
13. dec 2010

@katyka10 dakujem dnes mám po transfere dufam uspešne

katyka10
13. dec 2010

@deni73 dakujem deni si zlata.len je to tazke a dnes som este aj sama bez draheho.

katyka10
13. dec 2010

@annamary27 ja som rano ale to len tak slabo.teraz uz nic nemam.sestricka ked som jej to povedala a ona ze je to negatyvne a ze ked zacinam krvacat ze na druhu krv ani nemam chodit a ze mam vysadit utroš.ale je vecer a ja nic ziaden vytok ani krv nic.a ani mi nepovedala hodnotu hcg tak assi bol nulovy.

katyka10
13. dec 2010

@kukucka78 jej drzim tipasticky aby sa ti to podarilo...aspon tebe ked nam to nevychadza.cmuk

katyka10
13. dec 2010

@goralenka 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dakujem ja dufam ze sa nevzdam mame este 4 mrazacikov.

kukucka78
14. dec 2010

@ondre nie ja chodím do Bratislavy do ISCARE

kukucka78
14. dec 2010

@annamary27 dakujem a je mi to uprimne luto že ti to nevyšlo čítam ťa už velmi dlho no nie len teba ale aj ostatné....moc moc vam všetkým prajem uspešný koniec

kukucka78
14. dec 2010

@katyka10 neboj víde to i vam len treba veriť svojmu telu...

annamary27
14. dec 2010

@katyka10 určite neprestan s utrošom a chod na krv,šak negatívne to je po dvoch negatívnych krvičkách. 😉 držím palce. 😉

annamary27
14. dec 2010

@kukucka78 dakujem a aj ja/my/ ti držím/e/ palčeky,tfuj-tfuj 😵

ondre
14. dec 2010

@kukucka78 ahoj aj ja

kukucka78
14. dec 2010

@ondre jeje to je super a kedy si mala transfer?

ondre
14. dec 2010

@kukucka78 no transfer tentokrat nebol,prisiel OHSS.takze teraz cakame na KET v buducom roku.
ale nasla som stranku na pani Annu Kopacovu,len nemozem najst na nu kontakt. poznas ju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre