Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

anika142
29. jan 2011

@bbtina Ahoj, gratulujem dufam, ze si aj my najdeme // na testoch

anika142
29. jan 2011

ahoj, este ma napadlo, ty si si pichla pregnyl pred punkciou? Lebo ten ma ucinok 10 dni.

renattka24
29. jan 2011

@bbtina Ahoj.Ja som tiez nespala celu noc a dokonca ver ci nie bola som o pol 4 hore.Ale slubila som manzelovi ze testik urobime spolu...Take este chvilku strpenie....Pride za pol hodinku a tebe z celeho srdiecka gratulujem.Mam velku radost aj za teba...Tak sa pekne setri aby sa fauzlky drzali🙂)))

luly3
29. jan 2011

@bbtina supeeeer gratulujeeeeeeeem 😀 a teším sa stebou,
takto to ma byť 🙂 🙂 🙂

luly3
29. jan 2011

@anika142 pregnyl nevydrži 10 dni v tele ja som mala od pregnylu
9 dni testla sem či je ešte pregnyl a nič nieje test s / 🙂
a myslim že bbtina tiež už testovala tuším na 5 den a mala len / 😉
takže je to naša tehulkaaaa 😀

luly3
29. jan 2011

@renattka24 tebe velmy držím palečky 😉 už nech tvoj mangel dojde 😉

renattka24
29. jan 2011

Tak ja smutne hlasim / ciarku........som dost sklamana...Ale Tebe bbtina to prajem.A aj Vam co este cakate...Pa

luly3
29. jan 2011

@renattka24 to nevadí može sa ti embrijko uhniezdit neskor
nevešaj hlavku 😉 skus za 2 dni a budú uvidíš

anika142
29. jan 2011

@luly3 no ja to mam od jednej baby pytala sa doktora. Ale ked testla na 5 ty den a mala len / tak potom je fajn. Tak potom je tehulka. ja som pri prvom ivf netestovala prave koly tomu. Lebo som vedela ze lieky tak ucinkuju.

anika142
29. jan 2011

@renattka24 ahoj, este nie je nic stratene. Este nevesaj hlavu. Moze prist trosku neskor.

minka051
29. jan 2011

@bbtina Júj teším sa s tebou, ja som taký odvážlivec ako ty neni. Ja som dnes 11 deň a má strach. Aj drahý mi povedal aby som netestovala že mám počkať na krv. Tak som v rozpakoch. Lebo na jednej strane som zvedavá a na druhej sa bojím aby som nebola sklamaná. A ako sa cítiš aké pocity na tele si zistila.Lebo ja na mrchu žiadne a to dnes by mala akože prísť. No verím že sa ani náznakom neukáže 🙂

renattka24
29. jan 2011

@luly3 Ja viem ze nie je to este definitivne ale ked to je take sklamanie....uz som si aj poplakala a hura na skusku,uplne dobre naladena....Dakujem ale za Vasu podporu.A idem si este kupit 2 testy....Tak uvidim.Anika aj tebe dakujem za podporu.a vazne si myslis,ze to moze prist neskorej??
Minka obdivujem ta ze to vydrzis.Ja som tiez chcela vydrzat az kym nepojdem na krv ale kedze mam takeho doktora akeho mam...tak by som asi nezniesla sposob akym by mi povedal,ze sa to nepodarilo.....Vela stastia baby...

minka051
29. jan 2011

@renattka24 moja to ma mi je moc ľuto. A máš pocit že mrcha ti má prísť? Koľký deň si dnes?

anika142
29. jan 2011

@renattka24 este je tam nadej urcite. Poznam aj ja to sklamanie aj ja som si poplakala ked som sa dozvedela ze to nevyslo. A myslim, ze skoro kazda baba. No hlavu hore. No ak to nahodou teraz nevyjde treba ist dalej a nevzdavat sa. Ja som si povedala po neuspechu, ze sa nevzdam a ak to nahodou zas teraz nevyjde co dufam, ze nie. Tak idem co najskor na dalsi pokus. hlavu hore drzim palce

anika142
29. jan 2011

mne po neuspechu mrcha prisla az ked som vysadila lieky. a pritom som mala bolesti ako keby mala prist. No v ten den ked este mala prist tak nie ale az o tyzden neskor som mala bolesti a po vysadeni liekov na 3. den prisla.

bbtina
29. jan 2011

@anika142 joj kdeze pregnyl som 9dni od et a po pregnyle asi tak 14 a veru ked som testovala na 5 den po et bola len 1ciarka
@minka051 uplne nic mi neni,este vcera som manzelovi vravela ze to asi nevyslo,lebo sa necitim tehotna,ziadne pichanie,ziadne spinenie,aj ta kramova bolest podbruska prechadzala
@renattka24 bola 30perc sanca ze nam to dnes ukaze.neboj nic.mozno sa mi chytili obe a tebe jedno,tak preto este nemas ciarku o 2dni tam uz bude.a niektorym babam to dokonca ukaze tak 35den cyklu.urcite sa aspon 1chytilo,ved sme sa citili uplne rovnako🙂 baby z inej temy boli prekvapene,ze uz vidim ciarku,jedna povedala ze od 7dna testovala a az na 11mala slabuckeho ducha,dovtedy nic

anika142
29. jan 2011

@bbtina ahoj, to je fajn ze si testla na 5. den aspon mas istotu ze pregnyl to nie je ale prijemne tehulkovanie.

anika142
29. jan 2011

@renattka24 inac som ti zabudla povedat, ze poznam babu ktora si urobila 5 ks tehotenskych testov a boli vsetky negativne ale z krvy sa jej aj tak potvrdilo tehotenstvo. Ona tusila ze je tehotna.

minka051
29. jan 2011

@bbtina no ja ani tie mrchovské príznaky nemám. Nmes al en točí hlava ked si dám lieky a trochu ma bolia prsia. Tebe mala normálne mrcha kedy prísť?

bbtina
29. jan 2011

@minka051 posledny den sa aj mne kus tocila hlava.mrcha mi mala prist 31. V pondelok

renattka24
29. jan 2011

@minka051 Ahoj.No pocit nemam,ze by mala prist mrcha a som 9 den po....ale mam take zmiesane pocity...... ☹

renattka24
29. jan 2011

@anika142 A ty si tiez po??Za aku dobu mozem ist znova do toho???

anika142
29. jan 2011

@renattka24 ja som po neuspesnom ivf mohla ist az na 2. menstruaciu ale to som sla na ket. Mali sme este mrazene. No este nevesaj hlavu. na ktory den ides na krv? Mate nejake mrazene?

renattka24
29. jan 2011

@bbtina Ja neviem comu mam verit.Tak strasne som chcela aby sa to podarilo a to sklamanie je hrozne....A ked sa ma to niekto spyta,hned sa rozplacem mam taku blbu povahu.....Nic kupila som si dalsie testy rano skusim zasa a aj v pondelok.Viem,ze by som nemala ale to je totalne zufalstvo.......Fnuk.....Neviem co mam robit.a ked som sama je to najhorsie lebo na to stale myslim.....
Ty sa ako citis?a kedy idem na krv?Prajem ti aby si mala tie dvojicky,ked si tak skoro rano testikovala-to bolo take zlate 😀

anika142
29. jan 2011

@renattka24 joj citam ze mas 13 mrazenych zabudla som na to
to je super zavidim ti ze az tolko

renattka24
29. jan 2011

@anika142 Aj ja som bola KET.Mala by som ist az na 14 den ale kedze mam lieky len po 12 den tak ci tak musim ist si po lieky a tak neviem ci sa na mna pozrie alebo musim pockat este 2 dni.....Mam este asi 13 mrazacikov.
Takze tak za 2 mesiace mozem ist znova?Ale to uz bez injekcii,ze?Uz by mi davali len hormon Estrofem.....tak si myslim....

renattka24
29. jan 2011

@anika142 No neviem ci mi je co zavidiet.Docent povedal ze boli moje vajicka moc velke a ze to ideme LEN skusit...tak neviem co bude dalej...

bbtina
29. jan 2011

@renattka24 neboj uvidis ze 2 dni tam budes mat 2 ciarky.inac ja mat tolko mrazacikov,jajaj,nam neostalo nic. A co chcel doktor povedat tym ze velke vajka?to je daky problem?

anika142
29. jan 2011

@renattka24 ja mam Estrimax a Utrogestan teraz pri KET, Pri Ivf som mala to iste ale este aj Duphaston. Teraz ho nemam. Ano o 2 mesiace by si mohla ist no niekde vraj davaju 3 mesiace. No neviem zalezi asi aj od centra. Ale ako hovori bbtina este nevesaj hlavu. Urcite nie skusila by som si urobit test tak na ten 12ty den na tvojom mieste.
Je pravda ze vacsinou sa to podari na 2 al. 3 pokus.
ja som tiez zvedava ako sa mne postasti alebo nepostasti. ak sa nepostasti zas budem musiet cele ivf odznova. No co clovek neurobi pre babo.
Snaz sa mysliet pozitivne aj ked viem je to teraz tazke a lahko sa to hovori a tazsie kona. No skus to, a skus prejst na ine myslienky.

luly3
29. jan 2011

@renattka24 tiež nechápem pojem velké vajka 😕 vysvetli ak vieš 🙂

@minka051 teba obdivujem že ešte netestuješ 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre