Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

moncibubu
1. feb 2011

@anika142 tak to budeme testovat spolu aj ja budem bud vo stvrtok,alebo v piatok.Ale sa trochu bojim

moncibubu
1. feb 2011

@luly3 uz je tam to je dolezite,a kolky den dnes mas.Nestacim to registrovat

anika142
1. feb 2011

@moncibubu pravdu povediac aj ja sa bojim. Hej budeme spolu testovat

luly3
2. feb 2011

krasne ranko žienky celu noc nemozem spat čo som nervozna tak som o 4.30 testovala a mame tam aj druhu ale strasne slabulinku tak ma to mrzi že je slabunka.skusim testnut navečer ešte bo celú noc sem chodila čúrat.

annamary27
2. feb 2011

@luly3 ahoj,ked je tam druhá aj ked slabunká,tak by to malo byť na správnej ceste 😉 držím palce.

anika142
2. feb 2011

@luly3 dobre ranko, je slaba ale bude silniet predsa je to 9 ty den, neboj este zosilnie drzim palce. Urcite sa to tentokrat podari. treba verit.

moncibubu
2. feb 2011

ahojte babenky,dobre ranko vam vsetkym prajem, luly ona bude uz len silniet nebojsa a ako sa vlastne citite boli vas nieco.Vcera som bola u svojho gynekologa a pytala som sa ho na tie krize,priserne bolesti bolo to 6 den,povedal,ze je to normalne.

gabinkaa
2. feb 2011

@luly3 ahojček moja, takže sú dve//..... to nevadí, že je slabunká, určite bude silnieť, neboj 😉 😉 😉 držím moc palce

bbtina
2. feb 2011

no čo kočky, niečo nove????

renattka24
2. feb 2011

@bbtina Ahojte babenky.Takze ja som bola dnes na krv.Volali mi a hovrili,ze musime test zopakovat.Hladina hormonu HCG je velmi nizka mam 13,7 a ma byt 100%.Takze uz som sa trosku pozbierala.Bolo to hrozne ako mi to sestricka hovorila......Neverim tomu ze to bude pozitivne.
A neviete ci mi povedia co sa vlastne stalo??Mam dost bolesti v podbrusku...
Ostatnym kockam prajem krasne // cisrky.
Luly prajem ti zo srdiecka aby zosilnela.(ja som tiez mala 10 den slabu ciarku a vidis ako som dopadla)
Ale tebe sa to urcite podari.Davaj sem priebezne info...
Bbtina a ty ako sa citis?Zajtra krvicka ze?tak sa tesim na tvoje oficialne potvrdenie....

luly3
2. feb 2011

@renattka24 13,7 sa považuje za pozitívne

luly3
2. feb 2011

@renattka24 len mosia skontrolovat či rastie jedna kočka mala 10 den 11
a dnes má babo moja nevešaj hlavu

luly3
2. feb 2011

@renattka24 nezáleži natom ake maš hcg ale natom či stupa
takže hore nohy a klud
ja necitim vobec nič nič mi nieje ani ma brucho neboli troška
prsia a test tiež velmy slabulinka čiarka takže ja budem asi pase

luly3
2. feb 2011

@renattka24 inak ak ti nestupne a klesne tym pádom sa jedná o spontanny potrat
tých som ja mala 3 ☹ takže viem ake sklamania to prináša

renattka24
2. feb 2011

@luly3 Ale mne povedala sestricka,ze musim mat 100% a preco by ma tam potom zase volali v piatok na krv???

renattka24
2. feb 2011

@luly3 Aha no uz to chapem ale setricka to brala ako negativny test.Ja mam taku slabu povahu...to je na tom to najhorsie....Placem len si na to spomeniem a nie som schopna t ani rodcom zavolat radsej som posielala sms.....Ked ta sestricka to brala tak,ze uz je koniec...tak neviem... ☹ ☹ ☹
Ty si mala 3 potraty?zblaznila by som sa od nervov.A za toto si zasluzis minimalne dvojicky🙂))
Moc ti drzim paste.

luly3
2. feb 2011

@renattka24 a čo je 100 percent?????to je blbost
pozri si tabulku HCG aka ma byt v 4 tt niečo od 5
je tuším 3 stranky dozadu

bbtina
2. feb 2011

@renattka24 hej ja idme zajtra na krv. a čo tým chce sestrička povedať že 100%Čo je to 100%, keď každá žena to má iné a nie je presne stanovená hranica. Tehotenstvo sa nepovažuje do 2 HCG a ty máš viac, nad 2 sa tým už musia zaoberať, ale ak ti bude klesať, ide o tzv. biochemické tehotenstvo, keď sa vajíčko uchytí ale hneď sa prestane vyvýjať, toto som už aj ja raz mala pri spontánnom otehotnení a kebyže si nerobím test 3 dni pred menštruáciou by som ani o tom nevedela.Preto sa ti musí krvička zobrať aby zistili, či ti klesá alebo pomaličky stúpa.

@luly3 uvidíš zajtra aká bude čiarka, hlavne rob testy tej istej značky

luly3
2. feb 2011

@renattka24 strana 472

maahuliena
2. feb 2011

ahojte, prepáčte, že Vám sem idem... trošku som za začítala...
@renattka24 a ty si ktorý den po ET? či si mala KET? 😉

luly3
2. feb 2011

@bbtina hej robim si testy tej istej značky

@renattka24 @bbtina má pravdu ta sestrička je krava bo 13,7 je považovane
za tehotenstvo a teraz zaleži natom aby stupalo a je jedno ake hcg máš
doležite je aby išlo hore 😉 v podstate ty si 14 dni od ET nie????a tam je to hcg od 3
aspon si myslím

bbtina
2. feb 2011

Baby ešte raz...už som to raz dávala
doba od oplození (ovulace) hladina hCG (mIU/ml)
7 dní 0 - 5
14 dní 3 - 426
21 dní 18 - 7340
28 dní 1080 - 56500
35 - 42 dní 7650 - 229000
43 - 64 dní 25700 - 288000
57 - 78 dní 13300 - 253000
17 - 24 týdny Druhý trimestr 4060 - 65400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3640 - 117000

annamary27
2. feb 2011

@renattka24 ahoj,ja som bola pri prvom ivf na krvi aj trikrát,lebo pri prvom odbere som mala nízke hcg,pri druhom mi stuplo ale málo tak som musela aj na tretie,ale ja budem mať nejaký hemato problém,takže pri tretom odbere už bola nula.Tebe chcu skontrolovať či stupa správne,musí sa ti znásobovať a radšej nech ti vedia povedať,že si stopro tehu,než by si sa mala potom pri sone sklamať.držím palce,aby hcg krásne stúplo,hlavne pozitívne mysli,možno sa embryjko uchytilo neskor,preto je nízke hcg na 14ti den. 😉

renattka24
2. feb 2011

@luly3 Ked ja neviem co to ma byt.Ona to tak rychlo na mna chrlila.....ze som nebola schopna jej ani nic povedat.Ale nepovedala mi ze sa musia presvedcit o to ci mi klesa alebo stupa hcg skorej povedala ze sa musime potvrdit o negativnom teste....Och ten ich pristup...Dakujem,ze ma tu tak ukludnujete.A mozno sa mi pozdvihlo srdiecko ale nemyslil si ze mam sancu.
Maahulienka: Ja som 13 den po....ET.A robili mi KET.Preco sa pytas?
Bbtina a Luly ja tym tabulkam moc nerozumiem.....

luly3
2. feb 2011

@renattka24 kup si tehotenske testy a každe rano si urob a ak ti bude
čiaarka silniet znamena že ti rastie ak nebude žiadna znamena že kleslo
tak som si to merala ja ked som čakala ako ty
lenže v tvojom prípade je fajn že ani nekrvacaš ja som krvacala

renattka24
2. feb 2011

@annamary27 Ahojky.Dakujem za vysvetlenie.Toto mi vobec nepovedali.A to som sa uz uplne vzdala a beriem to ako koniec.Viem to asi od 13 hod.A to som nebola schopna sem napisat pretoze som stale plakala...mozno si myslite,ze som nejaka hysterka......ale proste som uz taka...slaba...Takze sa nemam vzdavat?a mozem to stupanie nejako ovplyvnit???

renattka24
2. feb 2011

@luly3 No skusim to ale ked ja sa uz bojim si ho robit.No mam este jeden tak zajtra rano skusim a uvidim.....Tak ty si krvacala?Mna dost boli do podbrusko....tak uvidime.

luly3
2. feb 2011

@renattka24 nie to stupanie zaleži či to embyo vzdalo alebo nie
ty si testovala na 10 den a bola velmy slaba je možne že sa ti embryo
uchytilo neskor

luly3
2. feb 2011

@renattka24 hej vždy mi začalo hcg klesat ked som začala krvacat tak ked
nekrvacaš tak to je fajn a neboj sa testovat aspon budeš vediet načom si

annamary27
2. feb 2011

@renattka24 bohužial ovplyvniť to asi nemôžeš jedine tak pozitívnym myslením a veriť tomu,že sa to podarí.
Ja ti verím,že je to ťažké,ja som už mala 2také telefonáty a to mi pri druhom ivf na 10ti den povedala sestrička,že som tehotná tak som sa vytešovala a na 14ti den,že bohužial odišlo to.tak som vedela komunikovať s ludmi ,ktorý o tom vedeli,len cez smsky,lebo som vkuse plakala,musela som sa vtedy pomaly ukludniť a znova kuť nový bojový plán.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre