Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
9. feb 2011

baby, na usg je vidiet nieco az okolo 6tt - najskor gestacny vacok a okolo 7-8 tt srdiecko....

yoyo123
9. feb 2011

ahojte kočky 🙂 Som dnes 12.den po KET a testy negativne ☹ Može sa stat že by bola krvička pozitívna?Pichá ma v brušku sem tam,prsia mám naduté,trochu bolia 😉 Ja si myslím,že na testíku by bolo aspon niečo vidno,nie?Vkladali mi 1 embryjko 😅 Stretli ste sa niektora s tym?Dakujem

balinka
9. feb 2011

@yoyo123 ahoj 😉 je mi to luto ☹ urcite by tam uz bolo nieco vidiet.prajem ti vela sil do dalsieho boja 😉

yoyo123
9. feb 2011

@balinka aj ja si myslím ☹ nevadí ešte mam 3 zmrzlinky 🙂

balinka
9. feb 2011

@yoyo123 super,ze mas este snehuliacikov.tak sup do dalsieho kola,aj ja som mala jedno ketko za druhym 😉 drzim palce,urcite sa to podari,treba iba verit 😉

yoyo123
9. feb 2011

@balinka vidim,že tebe sa podarilo,gratulujem 🙂 Na kolkí krát?

yoyo123
9. feb 2011

@balinka ozaj chcem sa ta opytat,či mam ist na konzult.k lekárke alebo stačí ked jej zavolám,že chcm začat stimulovat pred KEt?

balinka
9. feb 2011

@yoyo123 dakujem 😉 do tretice to vyslo,ET a dve KETka 😉 ja som zacala v polovici augusta zo stimulkou a v decembri sa to podarilo...za 4 mesiace,tak som rada 😉

balinka
9. feb 2011

@yoyo123 staci jej zavolat,ked mas tabletky,nemusis tam chodit.ja som zacala brat lieky,ked som dostala mrchu a aj ked som isla za dokim,povedal,ze netrebalo,ved som uz vsetko vedela 😉

yoyo123
9. feb 2011

@balinka o.k dakujem 🙂

tinusasa
9. feb 2011

@deinad 🙂 dakujem za odpoved v tomto som uplna zaciatocnicka 🙂 a ako to je s KET je to vkladanie mrazacikov a moze sa to skusat hned dalsi cyklus ? drzim palceky pa

matelko1
10. feb 2011

@tinusasa ano ket je vkladanie mrazacikov a mozes ist hned dalsi cyklus a aj sa odporuca ist hned,lebo si nabyta hormonmi

tinusasa
10. feb 2011

a ako to je s KET ? dufam,ze sa uz neposiela opat na poistovnu asi si to kazdy hradi sam a neviete ako je to financne? dakujem

deinad
10. feb 2011

@bbtina nie nic nevidiet, ale ja mam len 88 ☹

deinad
10. feb 2011

@tinusasa ahoj, nie KET uz na poistovnu neposielaju. KET si hradis sama, napr. v MT 160 €, a je jedno kolko embryjok prenasaju...

katy2
10. feb 2011

@tinusasa KET sa nehradi cez poistovnu.... V nasom CAR stoji 90 EUR... da sa to, len sa pred nim beru lieky na sliznicu, u nas estrimax....

tinusasa
10. feb 2011

@katy2 ahoj a v ktorom centre si ? ja som v spln KE 🙂

katy2
10. feb 2011

@tinusasa aj ja 😀

katy2
10. feb 2011

@katy2 ak si v splne, na KET mozes ist az po dalsej ms... teda cely jeden cyklus sa caka... myslim, ze to ma daco do seba

katy2
10. feb 2011

@tinusasa ak si v splne, na KET mozes ist az po dalsej ms... teda cely jeden cyklus sa caka... myslim, ze to ma daco do seba

tinusasa
10. feb 2011

@katy2 jeeej 🙂 si tak isto po KET? ktory den si ? 🙂

katy2
10. feb 2011

@tinusasa nie, ja som po ET, 3.den... my nie sme s KET kamarati, ani raz nam nevysiel... my spoliehame na ETka.... uz jednu babiku mame...

tinusasa
10. feb 2011

@katy2 preco nie Ket aky je v tom rozdiel Ket a ET nevyznam sa este 🙂

tinusasa
10. feb 2011

@katy2 a prve babatko mate prirodzene 🙂

katy2
10. feb 2011

@tinusasa aj prve mame po 2.IVF... ET je transfer cerstvo oplodneneho vajicka par dni po odbere vajicok
KET je transfer rozmrazeneho embryjka, ktore bolo zamrazene po IVF ....
ty si bola teraz na 1.IVF na ET a nevyslo to? neviem, necitala som velmi dozadu

tinusasa
10. feb 2011

@katy2 Ja som bola na prve IVF a dnes mam 11 den po ale este som netestovala bojim sa 😨 a neviem co ma este caka nevidim to ruzovo . V prvych dnoch som ani na sekundu nemyslela na nic ine len ci to vyjde a treti den po tom som uz revala lebo ma zacalo boliet brusko a strasne krce som mala, ktore mam este do teraz a tak som si myslela,ze uz s toho nic nebude ☹ a ty ako sa citis ?

tinusasa
10. feb 2011

@katy2 a tak uz myslim na to ako to budeme riesit dalej 🙂

annamary27
10. feb 2011

@deinad ahoj,hcg si mala 88?ved to nie je také zlé číslo,musí sa len znásobovať dobre.

katy2
10. feb 2011

@tinusasa jej, tak co riesis KET? mysli pozitivne... uz by ti testik mohol nieco ukazat... ak sa odhodlas, testni rano... podbrusko moze byt priznak tehu ale aj reakcia utrogestanu.... drzim palce.... kolko bubliniek ti vlozil?
ja sa moc nepozorujem, nemam na to cas, mala ma zamestnava az-az
ale v pondelok na 7.den po ET urcite testnem... ja som z tych zvedavych a nedockavych.... pri malej som na 7.den uz mala pekne //... ale to som cakala dvojky, len jedno babo to potom vzdalo....

tinusasa
10. feb 2011

@katy2 🙂)) mala Ti urcite robi radost tak nemas cas na to mysliet tak casto drzim palceky 🙂 mne vlozili dve a este mame 6 mrazacikov... tak uz skusim zajtra testnut ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre