Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
18. mar 2011

@tinusasa nemyslím si, že by to mohlo ovplyvniť 😉

matelko1
18. mar 2011

@tuzba jej tak drzim palce a som rada,ze kontrola dopadla dobre.daj potom vediet kedy je ket 🙂

renattka24
18. mar 2011

Neviete ci sa ma Utros brat presne na hodiny???Ja robim na 2 pracovne zmeny a poobednu chodim domov az o pol noci a v praci si to teda nemam kde davat.Co mam teda urobit ked mi ho nasadia? 😀

annamary27
18. mar 2011

@renattka24 ahoj,utroš by sa mal brať presne v 8hodinovom intervale,+ - 1kodina a ked si ho nevieš dať odspodu tak ho môžeš zapiť,ale to budeš po nom možno trochu oťapená.

renattka24
18. mar 2011

@annamary27ahojky. Dakujem za radu.No myslis ze by som ho mohla zapit?Citala som ze sa zapija len vo vynimocnych pripadoch...No skusim sa spytat mojho Docenta ale ten bude zasa strasne mily a zasmeje sa mi do tvare ako minule ked som sa ho nieco pytala.....Ved uvidim.Za tyzden tam idem tak som zvedava co mi povie.
A ty si ako na tom??

malevil
18. mar 2011

@mabumi po ET mi akurat urobili krvny test(negativny vysledok), uz som mala aj menzes, takze motyka nevystreli. Inak je to sila, ako sa to lisi od jedneho CAR-U ku druhemu, no ja neviem, ale uz aj konkurencia by ich mohla dotlacit k tomu, ze by tie vysetrenia robili vopred, pokial by to diagnoza resp. planovany zakrok vyzadoval. Co dodat, ono to vsetko aj tak hovori samo za seba. Ibaze co nam ine zostava 😠 , len to vsetko nejako pretrpiet, v lepsom pripade sa poucit od inych vopred. 😉

tuzba
19. mar 2011

@renattka24 ahoj velmi sa tesim..nech uz mam za tym...ja uz som na PN......drzim i palce nech ti kontrola dopadne dobre..... 😀 😀 😀

tuzba
19. mar 2011

@annamary27 ahoj utros by sa mal kazdych 8 hodin?mne docent povedal ze si mam 2 tabletky vlozit kazdy vecer.... 🙂

tuzba
19. mar 2011

@miminap dakujem...a ty ako pokracujes? 😀

renattka24
19. mar 2011

@tuzba Tak to Ti verim,ze sa tesis.A neboj urcite to dopadne dobre.Budem na Teba mysliet.Je dobre ze si doma v klude.Ja tiez asi opstanem doma ale az ked budem musiet uzivat ten Utros.
Ak mas uzivat Utros len vecer tak sa nelakaj to je v poriadku ale napr.ja ho mam uzivat 3x denne -2 cipky....takze preto som sa pytala na ten casovy rozdiel......Drz sa

miminap
19. mar 2011

@tuzba no..cakanie je najhorsie na celom tom, co som uz preskakala. vzdy na nieco cakam, uz som z toho na prasky. 😅 no co mi ostava, inak, utrogestan predpisuju vzdy podla potreby a nemusi sa brat kazdych osem hodin. ja som vzdy vkladala po dve a to dva krat alebo tri krat denne. podla situacie. doktor sa vzdy rozhodne.

silvinnka
20. mar 2011

ahojte babulky,tak od piatka uzivam veeeeela liekov na pripravenie maternice pred KET...pripadam si ako zavislak,presne v niejkay cas tabletka....je ich vela,dufam,ze sa z toho moj organizmus nezblazni 😝 (Euthyrox,Prednison, anopiryn,,Estrofem...) bleeeeeeeeeee

annamary27
21. mar 2011

@tuzba ahoj,tak to je podla toho ako ti ho naordinovali,ja som mala brať 3*2tablety,takže mi to vychádzalo každých 8hodín.

makovicka53
21. mar 2011

@silvinnka fiiha to sa az tolko liekov papa....a na zvýsenie sliznice je ktorý liek ..lebo ja sa chystam na ET a mam nizku sliznicu 🙂

silvinnka
21. mar 2011

@makovicka53 ano,ale vsetko su fajn lieciky na maternicu a aby som si nevytvorila protilatky proti miminku ,docent sa rozhodol,,zabojovat,, na zvysenie sliznice je Estrofem... 😅 ,dnes zvysujem davku a 31.3 na kontrolu a sup ,sup na KET

makovicka53
21. mar 2011

@silvinnka silno drzim palceky...neboj vyjde to 🙂

silvinnka
21. mar 2011

@makovicka53 dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,snazim sa byt optimista,ale nie vzdy sa to dari....hlavne ked si spomeniem cim som si preskakala 😉

renattka24
21. mar 2011

@silvinnka Vitaj v klube🙂)))Ja toto vsetko az na Euthyrox uzivam uz 2x.....tak snad sa nam to podari 😀 A myslim ze organizmus sa nezblazni iba ak my z toho cakania 😀 Takze mozno budeme cakat spolu 😎Ja idem v piatok na kontrolu a snad tak za tyzden pojdeme na to 😎
@tuzba Moc Ti drzim na zajtra paste, budem na Teba mysliet a ty tam chod s usmevom a odchadzaj s pocitom, ze sa to poadrilo 😎 Drz Sa.pa

silvinnka
21. mar 2011

@renattka24 supeeeeeeeeeeeeeeer,konecne sa nasiel niekto kto papa ,,lekaren,, jasne,ze to vyjde a coskoro sa budeme obe vytesovat z mimi....,mozem sa opytat kolko mas mrazacikov?

tuzba
21. mar 2011

@renattka24 dakujem ti mooooooooc.... 😀 zajtra sa ti ozvem....papa 😀 😀 😀

makovicka53
22. mar 2011

@silvinnka no to ti verim ...hlavu hore a ocakavam dobre spravicky 😉

renattka24
22. mar 2011

@silvinnka No a ty ides prvy krat??Ja uz 2x tak snad mas pravdu 😎
Mam este 13 mrazacikov tak som zvedava co mi povie v piatok.Som si to pocitala a tak koncom buduceho tyzdna to bude 20 dni co papam lieky, a minule som isla na 20 den po papani liekov na KET.Tak uz sa tesim.Budeme spolu cakat. 😀

@tuzba Ako ??Vsetko dopadlo dobre?Nezabudni hore nohy 😀 😀

silvinnka
22. mar 2011

renattka24@ ahoj,ano ,prvy krat a len jeden mrazacik 😒,to by bolo super,ak by sa aj u mna rozhodli aspon na 20den robit vklad...jasne,budeme spolu cakat mimi,s niejakym tyzdnovym odstupom 🙂

silvinnka
22. mar 2011

@makovicka53 ahoj,kedy by si mala mat planovany ET?kolko mas vajicok?

makovicka53
22. mar 2011

@silvinnka ahojky este sa len chystam na OPU tak mudrejsia budem po 🙂

tuzba
22. mar 2011

@renattka24 ahoj vsetko dopadlo dobre....teraz uz len cakat 14 dni na vysledok.... 😀 😀 😀

renattka24
22. mar 2011

@tuzba Tak to som velmi rada,ze je vsetko v poridaku.Teraz to cakanie....no zabavku si musis nejaku najst 😀 Ale snad za tyzden budem uz aj ja cakat 😎
Kolko Ti vkladali?

luly3
22. mar 2011

@tuzba 😉 teraz to dlhé čakanie ja som tiež mala dnes ET 🙂 tak nech na konci máme // 😉

makovicka53
23. mar 2011

@renattka24 ahojky a OPU si uz mala?ja idem zajtra..

makovicka53
23. mar 2011

@renattka24 prepac uz som si preciala ze ides na KET 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre