Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
28. mar 2011

dobrá ránko babulky ja som vám teda dnes testa a ona tam jeeeeeee, slabulinká ale je ju vidieť
@renattka24@tuzba babulky aj slzička mi ukápla 😀 😀 😀

renattka24
28. mar 2011

@luly3 Jeeeeee tak gratulujem 😀 😀 Tesim sa moc s Tebou.Slzicka je povolena to je stastna slzicka 😀 😀 uz teraz bude len a len silniet....... 😎

luly3
28. mar 2011

@renattka24 Ďakujem teraz len nech sa drobeček drží tak ako má

renattka24
28. mar 2011

@luly3 Urcite sa udrzi.Ty sa pekne sanuj a oddychuj 😀 😀 Som vedela ze tam budu krasne // kolajnicky slabunke ale su 😎 Teraz je na rade Tuzba 😎 😎 Aj ona Ta bude nasledovat 😎

luly3
28. mar 2011

@renattka24 určite bude verím tomu a potom ty 😉 😉 😉

renattka24
28. mar 2011

@luly3 Dufam,ze budem aj ja k Vam coskoro patrit 😀 Tesim sa na piatok.....Keby tie dni isli rychlejsie by som bola rada 😀 😀

luly3
28. mar 2011

@renattka24 mnoooo 😀 😀 😀 je to utrpenie ja viem stále na niečo iba čakať
a čakať 😠 len nervy mi to robí 🙂

katy2
28. mar 2011

@luly3 jej gratulujem potichucky 🤐 😵 kolky den po ET si dnes? Ja som tak mala na 6.den 😉
vsetkym cakatelkam na // drzim silno palce 🙂

luly3
28. mar 2011

@katy2 ďakujem ja som 7 deň po ET 😉 teba si ja pametám už 1 krát ked si
otehulkovala 😀 😀 😀 teraz čakaš jedno alebo dve????

moncici
28. mar 2011

Ahoj neviete mi poradiť som druhý den po transfere , mám taký divný pocit ako keby som mala nejaký zápal trošku ma to tam pichá,štípe ani to neviem opísať ,je to normálne Dakujem všetkým tehulkám
🙂

katy2
28. mar 2011

@luly3 gratulujem a drz sa 🙂 teraz cakame jedno 😵

luly3
28. mar 2011

@moncici ahoj je o uplne normálne 😉 ja som to tiež mala prve 3 dni po ET

luly3
28. mar 2011

@katy2 Ď. 🙂 taaaak krasne tehulkovanie 😉

moncici
28. mar 2011

@luly3 dakujem už som sa zlakla že čo sa deje 😉

tuzba
28. mar 2011

@luly3 z celeho srdca gratulujeeeeeeeem.... 😀 😀 😀 😀 tak na seba davajte pozor..... 😀 😀 😀

lucia.kl
28. mar 2011

@moncici to je uhniezdovanie embrijka, tak sa to tvári a môžeš mať aj bolesti ako na ms...

luly3
28. mar 2011

@tuzba Ď 😉 ty predsa len nebudeš testíkovať vyčkáš do krvičky????

tuzba
28. mar 2011

@luly3 no neviem rozmyslam,ze by som aj sa uz testla....ale aj sa bojim...... 😉

luly3
28. mar 2011

@tuzba aj ja som sa veľmi bála ale povedala som si šak čo
keď tam bude len jedna aj tak je skoro 😀 😀 😀 ale ja som taká
testomaniačka minule IVF som testovala už od 4 dňa 😀 😀 😀 a nič tam nebolo 😠

luly3
28. mar 2011

@tuzba no pokial ťa to má rozhodiť a urobí ti to zle tak netestuj zbytočne
sa budeš stresovať 😉 kolko drobcou ti vkladali a kolko bunkové????

tuzba
28. mar 2011

@renattka24 dakujem za povzbudenie..... 🙂 len aby si mala pravdu........

tuzba
28. mar 2011

@luly3 este uvidim...mne vkladali dve...dvojbunkove a stvorbunkove....ale povedali mi,ze su slabe...... 😒 preto mam z toho obavy.... 😉

momo82
28. mar 2011

Ahojte som po KET. Cakam na telefonat z CAR. Nespinim, ani nekrvacam nic, vyska maternice bola 12mm aka je pravdepodobnost ze som tehotna? Alebo nie som? MS sa mala dostavit uz minuly tyzden.
Dakujem

mabumi
28. mar 2011

@momo82 99,9999999999999% pravdepodobnosť, že si 😀 😀 😀 😀 😀

mabumi
28. mar 2011

@momo82 ty si si ešte nerobila test? predpokladám, že majú zavolať výsledok z krvi. joj, to by bolo úžasné, však 🤐 . koľko embryok ti vkladali a akých?

luly3
28. mar 2011

@tuzba je jedno aké su hlavne že sa budu deliť 😉 a nesmieš mať obavy mosíš tomu
veriť že si tehula 😉 mne keď dokina urobila transfer povedali aaaa už ste tehotná
a každý deň si to ráno aj večer hovorte a budete tehotná 😀 😀 😀
@momo82 to je veľmi dobre znamenie nato že si tehotná 😉 dnes si bola na krvičke???
a prečo si nespravíš tehotenský test ten ti ukáže či si alebo nie 😉

tuzba
28. mar 2011

@luly3 ved verim...... 🙂 ale sa bojim sklamania... 😒

moncici
28. mar 2011

@lucia.kl dakujem som s toho vedla ked som bola prvý krat tehotná nebolo mi ani 19 a je to už strašne dávno a bolo to prirodzene vtedy to išlo lahšie

ivica7793
28. mar 2011

dlho som tu nebola...dakujem za gratulácie...už si to užívam a dúfam, že všetko aj nadalej bude dobré 🙂
@tuzba myslíš pocity po ET? žiadne...aj som to tu písala, že nič necítim a že asi z toho nič nebude a vidíš 😀 až po druhej krvi som mala občas bolesti v podbrušku a trošku som aj krvácala a skončila som v nemocnici na 4 dní.....a teraz občas cítim takú bolesť (pichľavú, resp. pulzujúcu) raz na pravej a inokedy na ľavej strane, doktor hovoril, že vraj sa rozťahuje maternica, tak dúfam, že to tak je ...ale inak nič zvláštne..prsia mám len slabo (resp. skoro vôbec) bolestivé...a nemám ani ranné nevoľnosti... to mi skôr príde niekedy na večer ťažko na žalúdok....inak v podstate mi nič nie je... 😀
@qwertinka to mi je ľúto....ja som s toho tiež obávala, ale našťastie sa to nestalo...teraz sa musíš dať do poriadku zdravotne, psychicky....trochu si od toho všetkého oddýchnuť (v lete nejaká dovolenka) a na jeseň porozmýšľať na dalšom pokuse...verím, že Ti to vyjde.

tuzba
28. mar 2011

@ivica7793 tak sa opatruj... 😀 uvidim aj ja ako to dopadne..... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre