Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
29. mar 2011

@tuzba tak je to správne 🙂 a prečo si vlastne testovala ved si vravela
že nebudeš testovat tentokrát????kolke je to tvoje IVF???

ivica7793
29. mar 2011

@tuzba nezúfaj...už na ten test nemysli, a počkaj do 5.4., uvidíš, že to dobre dopadne... koľký deň si dnes?

tuzba
29. mar 2011

@luly3 no ved ale zvedavost bola silnejsia ako ja... 😉 od vcera ma to prenasledovalo aby som si urobila testik...... 😉

tuzba
29. mar 2011

@ivica7793 lutujem,ze som si ho robila len mi pokazil naladu...... ☹ dnes som 7 den..... ☹ ja viem este to nic neznamena.... 😉 este sa moze vsetko zmenit...... 😀 😀 😀

renattka24
29. mar 2011

@tuzba Ved si tu citala prispevky a test nie je spolahlivy.Pockaj si na krvicku a uvidis,ze sa potvrdi tehotenstvo.A tie bolesti si myslim,ze su normalne.Niektore baby dokonca maju az do tretieho mesiaca bolesti ako pred mrchov.
Takze ziadny stres a ziadne testovanie.Pohodicka 😎 😎A uvidis,ze sa to podari.nesmies si to pripustat.
@luly3 Tak to bude poriadny bojovnik 😀

renattka24
29. mar 2011

@tuzba Podla mna 7 den je velmi skoro.Ducha si tam nemala??Pozrela si ho poriadne?Este mas polovicu cakanoia pred sebou takze cakaj. 😎

tuzba
29. mar 2011

@renattka24 dakujem..... 🙂 teraz som uz pokojnejsia..... 😉 pockam si radsej na krvne testy...... 😉

tuzba
29. mar 2011

@renattka24 jasne uz vas posluchnem a ziadne testy...... 😉 pockam si do utorka babenky moje....... 😀 😀 😀

ivica7793
29. mar 2011

@tuzba jáááj...ved to je skoro 😉 ...ale už si test nerob, počkaj na krv, oddychuje, nemysli na to,viem, že je to ťakžé a mne sa teraz už ľahko hovorí...teraz je pekne vonku, trošku chod na prechádzku, musíš sa odreagovať....a ver tomu, že sa to zmení a budeš tehu 😀 😀 😀

tuzba
29. mar 2011

@ivica7793 uz som v pohode.......... 😉 tie vase slova mi vratili spat dobru naladu a verim ze sa to podari.... 🙂 🙂

renattka24
29. mar 2011

@tuzba 😀 😀 Takto sa mi pacis 😎

tuzba
29. mar 2011

@renattka24 dakujem vam strasne moooooc..... 😀 😀 😀

luly3
29. mar 2011

@renattka24 hej hej asi bude 😀
@tuzba nestresuj sa testíkami moja 😉
@ivica7793 tehulka naša ty si zmen pas nech ti ukazuje že si tt 😉

tuzba
29. mar 2011

@luly3 jasne uz ziadne testy...... 😉

malevil
29. mar 2011

@matahacik Ahojte vsetky, ja len tak davam do placu dnesny prispevok od mojej lekarky a chcem sa spytat na vasu osobnu skusenost. Dnes mi poradila lekarka Melatonin na podporu tvorby vajicok a sliznice. Uz ste to niektora mali???Inak podpisali sme dnes novu ziadost, cakame cca mesiac, zatial ma poslala na genetiku v nasom centre aj na imunologiu, hned mi aj brali krv. Tak si drzme palce 😉

ivica7793
29. mar 2011

@luly3 ešte počkaj...vo štvrtok dostanem tehuknižku tak potom 😀

luly3
29. mar 2011

@ivica7793 😀 😀 😀 a akože dovtedy niesi tehulka 😀 😀 😀
si 100% tehulka a hotovo 😝 😀

luly3
29. mar 2011

@malevil ja ani neviem čo melatonin je 😀 ale asi to je dobre
ked ti to odporučila dokina...,a prečo mate malo vajíčok a nizku sliznicu???

ivica7793
29. mar 2011

@luly3 jasné, že som 😀 už som si to tam dala 🙂

luly3
29. mar 2011

@ivica7793 klikni si hore na môj fotoblok tam máš zmenit udaje o svojej rodine
a tam maš tehotenstvo klikni nato a daj pre teba aktualne 😉

luly3
29. mar 2011

@ivica7793 vidíš a je to 😉

malevil
29. mar 2011

@luly3 Ahoj, melatonin je hormon, ktory zabezpoecuje dobry spanok a regeneraciu organizmu pocas neho. Pisu tiez, ze podporuje imunitu, pomaha prekonavat depresie, spomaluje starnutie a pod. A problemy s vajickami mam kvoli vyssiemu FSH(13-14). So sliznicou som nemala, aspon o nich neviem, ale pre istotu mi to tu predpisala...Dnes bola naozaj super. Asi ta jar robi zazraky.... 😉

bbtina
29. mar 2011

@renattka24 no veru už rastie 🙂 jasné, že chcem vedieť, čo to bude, ˇkvôli vecičkám aby som kupovala v tých farbách, aj keď jeden nikdy nevie ako to dopadne, a myslím, že dnešná technika je už dosť vyspelaá aby nám to povedali, nie ako kedysi, kvôli rôznym poverám, zže si netreba dávať zisťovať 🙂 Výbavičku ešte nezbieram, len pokukujem, ale je to ťažké a lieky 🙂)))))) žiadne už . mala som len Utrogestan a Ascorutin a už nemám nič nič nič .

Držkám palčeky TTTTTTTTTTTTT

matahacik
29. mar 2011

@malevil priznam sa o melatonine som nepocula, a ani mi to nikto nedoporucil....

luly3
30. mar 2011

ahojte 🙂
@renattka24 tebe sa to blíži 1 je už zachvíločku 😅 😅 😅 tešíííš čo????
@matahacik sme dve ani ja neviem čo to je 😕
@ivica7793 tehulka naša ako sa mame už aj niečo pocituješ je ti zle a taaak ????
@tuzba ako dnes moja???dúfam že si netestíkovala 😉 ikeď by som ti priala aby
si testíkovala a mala // 😀 😀 😀 a ty testneš na 14 deň a budú tam uvidíš 😉 veľmi
ti to prajem
@bbtina a v koľko si tt keď máš vysadené liečky hm????nám kázali do 11 tt brať všetko 😠
ale asi to je v každem car individuálne
prajem pekný deň všetkým...

malevil
30. mar 2011

vraj to zacali pouzivat na zaklade udajov z literatury, uz som sa na to aj mrkla, nasla som zatial len pokusy na kravach, mysiach a potkanoch, ale boli tam, citacie z prac na ludoch. Zda sa, ze to ma naozaj pozitivny vplyv (mam pocit ze hlavne na rychlost) na dozrievanie folikulov, vajicok a blastocyst. Na embrya asi az tak moc nie. Dokonca tam boli spomenute aj spermie, ale to som moc nestudovala. Vraj to preventivne posobi aj proti poskodeniu DNA. Ale to som omrkla len4 clanky, mozno keby som to studovala doslednejsie, nasla by som aj viac info. Ale na druhej strane, aspon sa dobre vyspim a budem starnut pomalsie 😉

bbtina
30. mar 2011

@luly3 to preto, že som už v 13 tt, tak konečne žiadne lieky

luly3
30. mar 2011

@bbtina fúúúú toto letí 😀 ešte predchvílkou si testovala čo 🙂
vlastne ano ty si bola januarova somnou aj s renatkou a iba ty si
zostala tehu čo 😀 😀 😀 si nám pripravila vláček a mi pomaličky
naskočíme za tebou 😀

renattka24
30. mar 2011

@luly3 Tomu ver ze sa tesim.A som dost nervozna...asi aj z tych liekov.Dnes som nasadila Utros.A poobede si vola k Doktorke aby mi nachystala na piatok Pn-Ku. 😀 Takze snad to ubehne....No ano vlacik nam bbtina pripravila a ty nasadas prva 😎 A mi sa za chvilku pridame 😎

renattka24
30. mar 2011

@bbtina Takze paradicka ked uz neberies nic.Sice mas este cas na vybavicku ale aspon mozes pozerat jednym ockom co a ako 😀 Dufam ze sa k tebe pridame vsetky co sme tu 😀 Tak prijemne tehulkovanie a ked budes vediet co cakate daj vediet 😎 Paaaa V piatok Vam dam vediet co a ako....

@tuzba No ako si sa vyspinkala??Vsetko OK???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre