Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
9. apr 2011

@silvinnka diky za reakciu 😉

makovicka53
9. apr 2011

@renattka24 si zlata dakujem pekne 🙂 pojdem v pondelok na krv 🙂

makovicka53
9. apr 2011

@renattka24 nie moja ja uz nejdem testovat pockam si na krv 😉 uz bolo dost toho sklamania....vcera som revala a vecer trosku spinila ale ranko bolo ok...boli ma stale v podbrusku

makovicka53
9. apr 2011

@luly3 ahojk nie neskusala radsej...lebo som z toho uz na nervy...vecer som trosicku spinila ked som si davala utros tak som to zbadala ...ale ranko som bola v pohode...len to podbrusko ma stale trapi a rozhodla som sa ist v pondelok na krv

dorotka66
9. apr 2011

@rienok ahoj rienok, tak aj ja so sa dnes ráno pol pol siedmej 1x testla......včera to bol týždeň o ET. a test negatívny. Jedna "krásna" osamelá čiaročka, bez akéhokoľvek ducha! a viete kto bol z toho najsmutnejší? môj manžel ☹ už sme analyzovali možnosti a teraz to nechávam tak, nechcela som byť po zadu pri vašom testovaní, ale makovička aj ja končím. nemá význam, ak nedôjde menzes idem na krv, ak dôjde v júli ideme rozmrazovať 😀 už sme si to prediskutovali a predtým v júni dlhá dovolenka! baby raz to vyjde!

makovicka53
9. apr 2011

@dorotka66 presne tak dorot...nesmieme sa tomu poddavat 😉 je to ozaj tazke 😒

dorotka66
9. apr 2011

@makovicka53 moja neskoro, ráno som vstala ako raketa a letela do kúpelne 🙂 no a test, ako vidíš vyššie negatívny. jedna kráska tam len bola 😒 , ale nechávam to na osud, ako má byť tak bude....teraz si kreslím záhradu, môžem sa na to.....nebudem sa stresovať, idem sa venovať niečomu prospešnejšiemu! inak ráno sme si ten smútok s manželom vyriešili po svojom 😉

rienok
9. apr 2011

@dorotka66 neboj, bude dobre, ale ty si naozaj velmi skoro testovala. Máš ešte obrovskú šancu na úspech ...držím palečky 😉

makovicka53
9. apr 2011

@dorotka66 heeeej? no vidis to...aj tak sa da 🙂...ozaj to nema vyznam...my mame totalne napätie doma.nemam absolutne na nic chut..hrozne...myslim ze horsie ako to stimulovanie 😒

dorotka66
9. apr 2011

@rienok rienok si milá, veď aj ja to tak vidím 50% na 50% 😉

dorotka66
9. apr 2011

@makovicka53 viem makovička, že to je ťažké ja mám na šťastie takú povahu, že ma niečo len tak ľahko nezloží 😉 našťastie. ale možno ešte máme naozaj šancu. pozerala si si ten môj link? tam je to pekne popísané a tiež vysvetlené, prečo by sme sa mali testovať na 14 deň 😉

makovicka53
9. apr 2011

@dorotka66 nie necitala som nic....ja b som chcela ist o den skor na krv..snad ma nevykopnu...boli ma dost to brucho nech sa na to pozru

renattka24
9. apr 2011

@luly3 Ty si tusim viac nedockava ako ja 😀 😀 Testikovat budem az vo stvrtok ale mozno ani nie a rovono pojdem na krv...Dost sa bojim sklamania....ked je to tu take negativne....no uvidim...Takze Ti zacinaju tehotenske nevolnosti?To je supeeer 😝

renattka24
9. apr 2011

@makovicka53 Ja ked som testovala pri prvom pokuse tak som plakala cely den a rano som si z trucu urobila test a bol tam duch a zasa som plakala ale od stastia 😀 No ale mimi to akosi vzdalo kym som isla na krv nic tam uz nebolo... ☹ Tak Ti budem drzat pastiky....ja pojdem vo stvrtok 😅 Bojiiiiiiiiiiiiiim.

renattka24
9. apr 2011

@dorotka66 😀 😀 Ty si ale potvorka...ak myslim spravne ako ste si ten Vas smutok vysvetlili 😀 😀 Nemali by ste mat Celibat???? 😝

makovicka53
9. apr 2011

@renattka24 no moja a to pri tomto pokuse? ja som testovala 3x a nic snehobiele pole ..no toto su riadne emocne dni...ja sa tiez bojiim ako male dieta strasne tuzim po drobcovi ale to my vsetky...nechcem zazit sklamanie...ja mu verim stale ze tam je...aha ved vcera vecer som zacala spinit zbadala som to pri vkladani utrosu a rano nic...cisty liek na nohavickach ,,,hmmm,,

makovicka53
9. apr 2011

@renattka24 nieee ziadny celibad...len dva dni po ET by sa nemalo potom mozes... 😀 😀 my sme tiez skusali 😀 😀

renattka24
9. apr 2011

@makovicka53 Urcite ta nevykopnu ja tiez idem o den skorej 😀 A dokonca niekde chodia uz na 10 den na krvicku takze nic neboj,zobreu ta pozru.....Neviem ako by sme ta rozveselili no budes to musiet prekonat sama....ako sa hovori cas vsetko vylieci...drz sa 😎

makovicka53
9. apr 2011

@renattka24 noo nic ine mi neostava....hlavne hlavu hore vsakze 😉 ...a ty sa ako citis?

dorotka66
9. apr 2011

@makovicka53
@renattka24
🙂))))))))))))))))))))))))))

dorotka66
9. apr 2011

@makovicka53 makovička a pozri si to, upokojíš sa .http://merenibt.xf.cz/index2.html

makovicka53
9. apr 2011

@dorotka66 idem na to 😉 diky 🙂

dorotka66
9. apr 2011

baby a ja aj som tušila, že sa nemám prečo testovať. žiadne mimoriadne pocity som nemala, len to, že sa prichádza mrcha....

dorotka66
9. apr 2011

http://merenibt.xf.cz/index2.html a celé si to rozklikaj ... 😉

katy2
9. apr 2011

dnes same nedobre spravy ☹ drzim palce nadalej, ci uz do pozitivnej krvicky alebo do dalsieho boja na ceste za vytuzenym babom..... 😉 chce to vela sily a trpezlivosti....

makovicka53
9. apr 2011

@dorotka66 uz som si to precitala aspon to co ma zaujima no vidis to ma to normalne ukludnilo...takze ziadne testovanie...pockame na krvicku 🙂ja som mala mat mrchu vcera al dnes..bolesti som na to mala ale presli do mierneho stavu.cize je to ok...hmm...krv nam povie istotu 🙂

renattka24
9. apr 2011

@makovicka53 Ja tak zvlastne.....a hlavne mam strach nejako sa tu rozbehli zle spravicky........Tak je dobre ze si sa ukludnila....teraz len relaxuj a chod na krv.Co sa ma stat sa stane a zial mi to nijako neovplyvnime. 😎

renattka24
9. apr 2011

@dorotka66 😝 😀 😀 😀

makovicka53
9. apr 2011

@renattka24 presne tak renci...trosku som sa ukludnila....pondelok to isti...pojdem asi ku Gaťovej ak bude robit....nevies ako robia sono ci odspodu alebo cez brusko?

makovicka53
9. apr 2011

@katy2 dakujem krasne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre