Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

shailina
15. apr 2011

@munuska ahojte prave som si sadla k pc a čítala som že nič ☹ akože už som aj ja na to psychicky moja pripravená že to nič nebude lebo v poslednej dobe málo ktorá je ktorej sa to podarí hned na prvý krát no nie neboj na druhý krat si ich tam vlož 3 a jedno sa uchytí a ked všetky 3 😅 tak aspon budeš zväčšovať slovenskú populáciu 😀

anjelicek26
15. apr 2011

@renattka24 - no ja mam uz slecnu skoro 5 rocnu a 10 mesacneho chlapceka, kym sme sa k nemu dopracovali, tak to tiez trvalo, dlha story ☹

Fazulke je u teba dobre, neboj sa nic a to, ze si chora, to len potvrdzuje, telo robi vsetok pre to, aby sa uchytila, ta znizena imunita je ako vravim u vela tehuliek a je to dobry signal. Ty si len davaj pozor, aby ti nevybehla teplota nad 38 a vtedy si daj maximalne polku paralenu, viacej netreba a vlazna sprcha... ono sa to da aj bez liekov, len sa to dlhsie taha... ja som mala pri oboch riadnu anginu na zaciatku, riadne ma to zlozilo, pri syncekovi aj krize, no bola som ako uplne odrovnana, do toho nevolnosti... no ale co by clovek pre babo neurobil, ze ano 😉

renattka24
15. apr 2011

@anjelicek26 Dakujem Ti, si ma ukludnila. 😎 A no mas pravdu co si nevytrpime pre mimi 😀 😀 Tie nase pribehy o detickach by mali byt nejako ocene 😀 Ja teda dufam ak sa to podari tak som az tak dlho necakala ale su tu dievcata co cakaju doslo roky..... 😠 Ale verim,ze kazdej sa to podari a bude mat uz coskoro v naruci svoje krasne vytuzene babatko.......... 😎

munuska
15. apr 2011

Mamubi a Renatka ste velmi zlate, ze ma podporujete! U mna to bolo takto 1.4. odber vajicok 6.4. vklad blastocysty a dnes 15.4. kontrola krvi. Co si o tom myslite? Renatka ako to bolo u teba s datumami? Napis mi prosim, vyratam si to. Tebe na ktory den vkladali embryjka?

munuska
15. apr 2011

@shailina jaaaj, si ma rozosmiala, ze 3ks. Vcera v televiznych novinach boli krasne trojicky, videla si ich? Hned by som ich brala! Nezufaj ani ty, mna tiez dievcata povzbudzuju, ze mam nejaku sancu, no neviem, uz som s tym nejako zmierena...aj ked je prijemne byt este v nadeji, ze o 4 dni test ukaze inak... Ty mas tiez este nejake dnicky k dobru!

dorotka66
15. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička no nie som spokojná s lekárom...ale to tu nebude rozvádzať. spln je ok, ale nik okrem neho a milej sestričky s tebou do kontaktu nepríde. takže lekár je v tomto prípade naozaj veľmi dôležitý... no a o práci ti hodím info do IP 🙂

renattka24
15. apr 2011

@munuska No mne vkladali 1.4. emryjka.A 14.4.som bola na krv a tam mi povedali ze mam prist este za 4 dni na kontrolu ci hodnotu stupa,ale nepovedali mi aku mam hodnotu 😠 A robila som si test na 11 den a bol negativny a potom sa tam objavil duch.Tak este nejaku sancu mas.Zeby sa embryjko uhniezdilo este neskorej. 😎
Fuuu tak trojicky by si brala? 😀 No prajem Ti ich 😎 A urcite sa Ti to podari. 😎

dorotka66
15. apr 2011

@makovicka53 ozaj makovička, dnes došiel menzes a teda riadny (mávam ho slabý a krátko), ale za to s poriadnými bolesťami ☹ no teším sa, lebo už len 1x a ide sa na KET 😉

munuska
15. apr 2011

@renattka24 a kedy si bola na odbere vajicok? aky datum?

dorotka66
15. apr 2011

@renattka24 ahoj renátka, ako sa máte?🙂))

shailina
15. apr 2011

@munuska no musí ti to o 4 dni ukázať zvýšenú hcg ja v to veríím a tie trojičky som nevidela lebo som v rakúsku momentálne musím čeknuť cez net ale či by som brala trojičky neviem asi nie lebo mám vymyslené len 2 dievčenské mená a jedno chlapčenské čiže trojky možu byť len pod tou podmienkou že to budu dve babulky a jeden chlapček 😀

makovicka53
15. apr 2011

@renattka24 dakujem si zlata 😉

makovicka53
15. apr 2011

@dorotka66 dorot normalne ti zavidim...a ja stale nic..len spinim a mam akesi cierne kusy...snad sa mi pusti a ake mas lieky na KET?

makovicka53
15. apr 2011

@dorotka66 jasnacka mrknem IP... 😉

dorotka66
15. apr 2011

@makovicka53 no makovička, ako som spomínala, do Caru pôjdem až na II. menzes a tento je I., v Splne je po ET mesačná pauza, aby sa telo spamätalo z hormónov. aj zo mňa idú také "kusy", asi to je normálne 😒 a tebe povedali na konzultácii, že môžete hneď pokračovať touto mrchou? asi každý car má svoj systém 😉 a vraj budem brať len utroš a jeden liek, ktorý som mala aj teraz. takže zľahka 😀

alexis617
15. apr 2011

ahoj držím ti palce na môjho druhého syna som čakala 10 rokov potom čo mi povedali ,že nieje šanca mať dieťa, povedali mi ,že prvý je zázrak a vidíš mám dvoch hlavu hore všetko je v tvojej hlave držím ťi palce 🙂 🙂 🙂

evi1
15. apr 2011

Ahoj kočky, dnes som 7 deň po ET, brucho ma pobolieva, ako keby mrcha chcela nabehnúť, teraz neviem byť optimistka ☹ ☹ musím sa na to vyspať. Toto je moje 2 IVF a ani mrazáčikou nemám. Na krv mám ísť 22.4 ale nakoľko je sviatok a pondelok takisto skúsim to risknúť už 21.4 😒 Podľa Vás test už môže ukázať výsledok?? Už sa mali zahniezdiť moji anjielikovia??

dorotka66
15. apr 2011

@alexis617 ahoj alexis,, možno to bolo pre mňa a možno pre makovičku 😀 ale určite obe ďakujeme za podporu 😉 my sme práve po takom malom neúspešnom IVF... 😒

evi1
15. apr 2011

@alexis617 To je krásne mať 2 deti , 10 rokov ste sa snažili alebo 2 tehu bolo prekvapenie ??

lucia.kl
15. apr 2011

@evi1 ahoj, ešte by som netestovala - aby si nebola zbytočne sklamaná a brucho pobolievať môže, ja som to mala tiež a už som neverila že som tehu a vidíš, teraz mám doma dve šidlá... takže dokial nebude negat. krv, tak nestrácať nádej... tými bolesťami sa môže prejavovať aj uhniezďovanie... tak prajem hodne šťastia..

dorotka66
15. apr 2011

@evi1 ahoj evi, prosím ťa netestuj saaaaaa. tie testy sú zavádzajúce. fakt. ani ja som nevydržala a testla som sa na 7 deň, úplne zbytočne. je to fakt skoro, práve písala renátka, že ona mala na teste ducha až 11 deň 😎 chce to vydrž, ak budeš mať problém zájdi tu a nájdeš podporu !!!! 😀

dorotka66
15. apr 2011

@lucia.kl máš krásne deti 🙂))

lucia.kl
15. apr 2011

@dorotka66 ďakujem.. držím palce do dalšieho boja, moje sú po KET 1IVF sa nepodarilo...

dorotka66
15. apr 2011

@lucia.kl to je teraz tá správna info 🙂)))) pred KETom

evi1
15. apr 2011

@dorotka66 práve to, už sa stalo a mám ho negatívny aj keď viem že to ešte neznamená že už nie je šanca len teraz mám poriadnu depku, a to sme si s mm dohodli že žiadny test. On to ani nevie. ☹ 😠 Teraz by som si potrebovala poriadne zabehať a nabrať nové sily no musím to vyriešiť bez toho behania. 😀 Som taká pi.....na 😀

dorotka66
15. apr 2011

@makovicka53 pri KET sa berie iba estrimax - najskor 2x1 tabletka, cca po tyzdni sa berie 3x1 tabletka - je to na pripravu sliznice.... Pred KETom sa prida utrogestan rano a vecer po 2 tabletky.... A s tym sa pokracuje az do krvi a potom dalej, ked je pozitivne.... Ziadne ine hormony sa neberu.... S tym cakanim jedneho celeho cyklu podla mna ma nieco do seba, lebo teraz si nadopovana hormonmi, pockas na ms a hned 1.den ms by si musela zacat zasa tlacit lieky....

toto je info od katy, ona má s tým kopeeeec skúseností 😉 (pýtala som sa jej čo sa berie pri KETe)

munuska
15. apr 2011

@evi1 nevycitaj si to, urobila si to, cosi potrebovala a je fain, ze to bolo takto skoro, priskoroooo, cize to este vobec nic neznamena....

renattka24
15. apr 2011

@munuska No moja mne ich odoberali este v novembri ale mala som tazku stimulaciu vajecnikov tak som musela cakat 2 mesiace aby sa mi to upravilo..... 😠 Nestracaj nadej.ked ti povedali aby si isla este na krv tak to nebude asi len tak 😎
@dorotka66 Dakujem za opytanie.No keby ma tak neboleli pridusky a z toho kaslu hlava tak by o uslo.Dufam ze tym kaslom drobecka nevytrasem 😀 😀 😝 A ty ako moja?

renattka24
15. apr 2011

@evi1 Ahojky.Ak ti mozem poradit este uz sa netestuj,len to zenu zle naladi.Ja som testla a bolo to negativne a plakala som potom 3 dni a zbytocne som si len ublizovala lebo ked som isla na test tak bol pozitivny. 😀 😀Tak hlavu hore urcite sa to podari. 😎

luly3
15. apr 2011

renatka jeeej tešim sa s tebou mooc mooc gratulujem,super.teraz sa len pekne opatruj a davaj pozor na mimy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre