Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivica7793
15. apr 2011

no teda...dlho som tu nebola, naposledy, keď bolo číslo strany 532 tak som mala čo robiť aby som to dočítala do konca, ale oplatilo sa 😀
@renattka24 GRATULUJEM 😀 😀 😀 Skorom som vyskočila z gauča 😀 .Vidíš, ja som Ti hovorila, že to vyjde...teším sa s Tebou a neboj HCG bude pekne stúpať...inak poviem Ti bola to riadna dráma čítať, ako si si robila test a bol negat...tak som si spomenula, ako som na tom bola ja...na 10. aj 13. deň test negat. a vidíš som už v 11tt....tak teraz musíš oddychovať ešte viacej, do tých 3mes. určite sa treba šetriť.
Mrzí ma, komu to nevyšlo, ale baby nevzdávajte sa...ono to vždy raz MUSÍ vyjsť.

dorotka66
15. apr 2011

@renattka24 no dnes mi je zle, mám menzes a bolí ma stále bruško 😒

pici
15. apr 2011

ahojte , tak po dnesnom dni sa k vam pridavam a dufam ze pribudnem k uspesnym odtrasnferovanym :D

renattka24
16. apr 2011

@luly3 Dakujem.Budem davat pozor.A aj ty 😀 Keby to chceli byt dve mimi 😀 😀

renattka24
16. apr 2011

@ivica7793 Dakujem Ti.No ja si teiz na to spominam 😀 Dramatizovala som tu a vyplakavala a vsetky ste to tu so mnou prezovali 😎 A nakoniec to dopadlo nad ocakavania 😀 No mala si co citat to ti poviem,ja sem nejdem pol dna mam co robit 😀 😀 A mozem sa spytat?Ako to oni beru, myslim to oplodnenie, ze v ktorom tyzdni si?To asi zistia az na sone,ze?Ja som bola 1.4. na ET a od vtedy sa to rata ?Asi nie ze?Teraz som nedockava a uz by som chcela ist k svojej lekarke aby mi vsetko vysvetlila 😀 Kedze som este nebola tehulka 😀 A lieky dlho sa uzivaju?Viem ze Utros tusim aj do 3 mesiaca ale tie ostatne..... 😎 Setrit sa budem to mi ver 😀 😀 Takze budeme mat pekne Vianoce hovoris?Tesiiiiim sa ako male babo 😀 😀

renattka24
16. apr 2011

@dorotka66 A nemas nejake lieky proti bolesti?Ja pouzivam Algifenove kvapky, mne len to pomoze.Ale kazdopadne si nieco daj a lezkaj 😎

renattka24
16. apr 2011

@silvinnka Dobre ranko.Tak ako Ti je?Robila si si ten testik??? 😎

makovicka53
16. apr 2011

@dorotka66 no ano nam povedali ze mozme hned preto som si utekala aj pre lieky...a tiez len ten estrogen a potom utros..takze malina proti tym davkam hormonov 🙂...tie kusy to sa odlupuju zo sliznice takze to je OK vsak sme boli riadne dopovane 🙂

dicinka1
16. apr 2011

baby..hoci to nie je iste..už tam vidim //..ale jedna je velmi slabunka...ved som len 5 den po KET.. 😉

munuska
16. apr 2011

@ivica7793 ahoj ivica, super, ze patris medzi tehulky, mne to pravdepodobne nevyslo, este idem na krv v utorok, ale vcerajsia krv ukazala hcg 0, nadej mam malu...tebe vkladali embryjka kolko dni po vybrati vajicok? mne vkladali 6.4. blastocysty, cize na 6-ty den po odobrati vajicok to bolo 1.4., ja len ci mam este nejaku nadej...aj ked uz velmi nedufam...

dicinka1
16. apr 2011

fakt nemá význam testovat skôr..skôr nič neukáže..ako na 5-6 den ducha.. 😉

makovicka53
16. apr 2011

@dorotka66 ano aj ja to mam tak podobne ale ine lieky nie estrimax ja mam ethinylestriadol estrogen to je...snad su v niecom lepsie ako estrimax ked som dala za ne 17€ ...hlavne nech je uz pozitivny vysledok...nech sa mozeme aj my tesit...len ta mrcha nikde :-/

munuska
16. apr 2011

@dicinka1 no super!!!dalsia nadejna tehu! ake boli tvoje mrazene embryjka? kolkobunkove?

munuska
16. apr 2011

@renattka24 ako sa mate dnes aj s chrobacikom v brusku? Je uz lepsie? Choroba ustupuje? Dufam, ze ano! Aj teba sa opytam Renatka, ake boli tvoje mrazene embryjka? Moje boli nemrazene blastocysty, krasne velke 100 bunkove, take sa lahsie prisavaju na maternicu, embryologicka povedala, ze boli krasne jak dva pomarance a vychadzali zo svojho obalu...no a nic, neviem ci vobec prezili transfer...aj to sa niekedy stava...

dicinka1
16. apr 2011

@munuska no čo som sa pýtala,tak blastocysty 🙂 ...som nervozna z toho že nič necitim... 😒

renattka24
16. apr 2011

@munuska Joj moja.Ked ti poviem ze neviem odpovedat na tvoje otazky?Mna absolutne neinformovali tak ako Teba 😠 Viem len ze mi vkladali jedno 4-bunkove a jedno 6-bunkove embryjko 😀 neboj este sa to moze obratit, zazraky sa predsa deju 😎

dicinka1
16. apr 2011

@munuska a kolky den po ET si bola na krv?

renattka24
16. apr 2011

@dicinka1 Gratulujem, k tak skoremu testiku a este k tomu ked bude pozitivny 😀 Tesiiiiim moc 😎 Kolko ti vkladali?

shailina
16. apr 2011

@pici tak vitaj v klube čakateliek dufam že nám oznamiš dobre spravy a budeme sa mocť tešiť s tebou
@dicinka1 závidím ti mne na 8 den neukázalo vôbec ale vôbec nič najradšej by som sa testla aj zajtra ale bojím sa 1 čiarky tak to asi neurobíím a gratulujem ti že ti na tetse ukázalo už tak skoro ducha 🙂

renattka24
16. apr 2011

@makovicka53 A mrcha Ti uz prisla???Uz aby si zacala uzivat lieky 😀

dicinka1
16. apr 2011

@renattka24 ta druha / sa mi ukazala po limite..ale to je normalne..kedže aj pri dcerke mi tak stale vychadzalo... vkladali mi 2 blast....ale dufam,že sa uchytilo aspon jedno... 😉 ja som aj pri 2 IVF testovala dost skoro..tiež na 5 den mi ukazalo slabe //..a na 7 den // bolo pekne vidiet..nemusela som hladat.. 😉

munuska
16. apr 2011

@dicinka1 no tak je dost mozne, ze si tehu, supeeeeer

dicinka1
16. apr 2011

@shailina ty si kolky den po ET?a kolko bunkove ti vkladali...

dicinka1
16. apr 2011

@munuska tak to dufam, 😀 😀 😀 je fakt doležite byt pozitivne naladena... 😉 ale niekedy to fakt nejde.. 😉 😀 😀 😀

shailina
16. apr 2011

@dicinka1 no vyberali mi 1.4 vajíčka vybrali 30 oplodnilo sa ich 21 a mám 19 eskymáčikov vložili mi 2 presne 6.4 a tá pani čo bolo za okienkom čo podávala doktorovi tak vravela že su staršne šialene že su krásne a že tie sa musia uchytit obe ale test mi ukázal negatívny tak neviem či to mám skusiť ešte testnuť lebo na krv by som mala isť v utorok teraz ale som odcestovana a prídem až 29. 4 no a do vtedy to neviem ako mám zvladnuť ☹

dicinka1
16. apr 2011

@shailina no skus ešte tesnut na 10 den...možno že sa neskor uhniezdili..krv je najistejšia...viem,že sa to lahko hovorí..ale je to tak..na to forun chodím často..a niektorym babam test neukazal nič..a krv bola pozitivna..aj mojej kamoške..a teraz je tušim v 14 tt 😉

makovicka53
16. apr 2011

@renattka24 ahoj renci..ale kde este neprisla stale len spinim mam pocit ze uz sa nebude mat co sputit 😀 ...dr. povedala ze mam cakat na krvacanie...tak cakam uz som minula vsetky intimky musim zajst do obchodu...boze uz nech sa to rozbehne...ale mam tusaka ze akurat ked pojdem do prace tak dostanem zakon schvalnosti....a ty sa mi mas ako tehulka haaa? moc sa s tebou tesim 🙂

shailina
16. apr 2011

@dicinka1 hej viem že niektorým neukázal test lebo pred tým ako som sem začala písať som si prečítala všetkých 500 strán 😵 čo su tu dali mi to zabrať ale som to zhlta jedna radosť a hlavne vela mi to dalo neviem ak si dobre pamätám aj ty si tu písala a že si si robila tolko vela testíkov pri emke sa mi zdá že to bolo inak toto forum sa mi zdá o mnoho lepšie ako romáááán ocenení nobelovkou 😀 lebo tu to má stale nejaké pokračovanie a všetky sa tu tešíme s uspechu a zaroven pomáhame si psychicky pri neuspechu 😅

silvinnka
16. apr 2011

ahojte,tak dnes 10 den po KET.....robila som si test a NEGATIVNY,ani len naznak duch ,nist.....nebudem cakat na krv do stredy,idem v pondelok na antolsku aby som mohla co najskor vysadit hormony a nedopovat sa ako debil......paradox-prirodzenou cestou otehotniem hned a pri ivf,ani len naznak.....kurnik,no este zajtra testnem ,ale nedavam tomu nadej,tym,ze ziadne tehu priznaky nist....v stredu idem k docentovi,dohodnut snim dalsi postup,asi nakoniec dedusko mal pravdu,ze mam nekvalitne vajka a babo bude len za pomoci darkyne ☹

dicinka1
16. apr 2011

@shailina tak presne..mne to tiež vela dalo...tiež som prešla vela stranok 😉 a aj kde som prispievala niekedy..optimisticky naladene snažilky...atd.. 😉 trošku som si pospominala.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre