Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

fibi21
6. júl 2011

@susi0303 nie nerob si test kasli na to ...ja by som si test uz nikdy neurobila zbytocne ma to vystresovalo ...tak kasli na to a pondelok tu mas za filku 🙂 ale ja viem ze je to vsetko ok tak sa pekne opatruj 🙂 ano som obkolpena denne detickami tak aspon to mi robi radost 🙂 a velmi ma ta praca bavi a nplna ...neviem si predstavit ze by som nieco ine robila ...

fibi21
6. júl 2011

@jane1 strasne moc ti gratulujem to je skvela sprava 🙂

susi0303
6. júl 2011

@fibi21 hej som sa rozhodla nerobit test...necham to tak....drz mi palceky....mas nadhernu pracu a hlavne ze ta to naplna a robi ti to radost

sortka
6. júl 2011

Ja som bola v Rakusku - klinika Goldenes Kreuz , vo Viedni. Super personal, organizacia, a na primeranej cene sa dalo tiez dohodnut. Najskor som si myslela, ze pojdem do ISCARE v BA, ale tam mi pripadalo vsetko chaoticke, potom som sa isla pozriet do Ferticentu (mimochodom pobocka Goldenes Kreuz , na Slovensku), tam zase bol personal dost arogantny a tak som si povedala, ze dam na referencie mojej kamaratky a isla som do Viedne. Ona ma uz 9 mesacne dvojicky a ja ich cakam. Obe mame super skusenosti . Vrele odporucam!

jane1
6. júl 2011

@susi0303 dakujem mojik a ty budes v pondelok rovnako stastna, uvidis 🙂

jane1
6. júl 2011

@fibi21 😵 dakujem

jane1
6. júl 2011

@susi0303 ozaj fibs, ono test aj tak uz nema moc vypovednu hodnotu, hcg sa v krvi drzi urcity cas... no ty sa pekne setri a mysli len na krasne veci a mysli na svoje babatko. v pondelok ti to babatko vrati silnym buchotom srdiecka 🙂

jane1
6. júl 2011

@gabinecka_ dakujem mojik, kuk ip

jane1
6. júl 2011

@petuska123 som rada ze si tu 🙂 mate super akcny plan 🙂 do Brna uz nebude treba ist 😅

pufa
6. júl 2011

Ahojte baby.
Už niekoľko dni tu poctivo čítam všetky príspevky a chcem tiež prispieť. Som 8 deň po ET, 26 DC a o dva dni v piatok idem na test z krvi. Zatiaľ som sa netestovala, lebo podla toho čo tu čítam, je to asi zbytočné. Je to 1.IVF, nemám s čím svoje pocity porovnávať, ale zatiaľ som plná nádeje. Mierne sa mi zväčšili prsia a sú citlivé, nemôžem pobehnúť ani poskočiť lebo bolia. Podbruško občas cítim, niekedy viac, niekedy menej, niekedy vôbec. Posledné dni mám zvýšenú teplotu, nie bazálnu ale normálnu na 37,0 - 37,3, ale nedrží sa tak celý deň. Čítala som, že to môže byť dobré znamenie, že v rannom štádiu ženy mávajú mierne zvýšenú teplotu. nešpiním ani nekrvácam. Do dnes som mala dovolenku, oddnes som už v práci, myslela som, že aspoň prídem na iné myšlienky, ale je to akosi naopak.. To čakanie je strašnééé... a na zlé správy sa aj tak pripraviť nedá.. Mali ste podobné príznaky tie, ktorým to vyšlo? Môžem dúfať?

sisab
6. júl 2011

@pufa Ahoj, vitam ta. 🙂 tiez som tu pomerne nova, ale chapem tvoje pocity. ja som momentalne 5den po ET, je to moje 4. IVF. co sa tyka pocitov pri predoslych ivf/kach, boli take iste ako, PMS, jedenkrat som mala biochemicke tehu, ostatne boli negativne. Raz som bola tehotna prirodzene a tom som ziadne priznaky nemala, len sa mi tocila hlava, kazda sme ina
🙂
U teba to vyzera nadejne, hlavne ze nekrvacas, obdivujem ta, ze si netestovala, ze si to vydrzala 🙂
Drzim palce, nech je v piatok vysledok ten najkrajsi 😉

pici
6. júl 2011

@pufa nie ze mozes ale musis. kazda zena ma ine priznaky. po ja napriklad po et prsia naliate, ani dotknut, co po ket som nemala vobec... tazko porovnat.. ani dve tehotenstva nema jedna zena rovnake.. tak tazko.. ale urcite si spravila dobre ze si netestovala a uvidis ake to bude pekne prekvapenie... 😀

miskab
6. júl 2011

@pufa ahooooj ano ja mam take priznaky doteraz pobilieva podbrusko, krize sem tam ma bolia, aj prsia su citlive a narastli 😀

ivanka7799
6. júl 2011

Ahojte, pripájam sa do klubu čakateliek 😉 , v sobotu som mala transfer a toto je už moje druhé IVF, prvé bolo neúspešné tak dúfam, že toto sa konečne vydarí 😉 .Ja tiež mám občas pichanie vo vaječníkoch, a prsia na dotyk trochu bolia ale myslím si že to z tých injekcií.....test si asi nejdem robiť...hlavne aby mrcha neprišla....

pufa
6. júl 2011

@pici ked cloveku neostava pocas tych dni nic ine len sa pozorovat a vsetko porovnavat 🙂 zase je dalsi den za mnou, uz len necele dva a budem vediet. teda dufam, ze na 11 den uz to z krvi zistia spolahlivo. vela bab tu bolo na krv az na 14-ty den, ale hadam ze vedia co robia. na 14-ty den by mal byt potom kkontrolny odber. @miskab drzim palce. kolky den si po transfere?

miskab
6. júl 2011

@pufa 17-ty den som po ET, obidve krvi som mala pozitivne a ultrazvuk mam 26.7 uz sa neviem dockat , aj ja ti drzim moooc palceky kedy ides na krv?

pici
6. júl 2011

@pufa ano 10ty je prva krv a aj v pripade negativneho ides na druhu... tak uz len dva dni a super sprava je na svete :D

pici
6. júl 2011

@ivanka7799 drzime palce

pici
6. júl 2011

@sortka mohla by si blizsie opisat aky bol postup? aj nieco preplacala poistovna atd? mozes aj IP

sisab
6. júl 2011

No ja mam dneska normalne predmrchovske bolesti brucha, cela som nafuknuta, citim sa na prasknutie. Ale prsia nist. Takze tak, kazda sme ina.

lienka_1
6. júl 2011

@jane1 super sprava! 🙂 Blahozelam Vam!....opatrujte sa 😉

pufa
7. júl 2011

@miskab to je parada, takto nejako by som si to aj ja predstavovala, mat za sebou dva pozitivne testy a cakat na ultrazvuk 🙂 zajtra poobede budem vediet, ci je tento scenar aj pre mna platny 🙂 nepozerala som velmi dozadu - je totvoj prvy pokus? et alebo ket? a jedno embryjko alebo dve?

pufa
7. júl 2011

@pici uz len den, veru. pridem oznamit, ci sa zaradujem medzi stastne alebo cakatelky.

pici
7. júl 2011

@pufa jasne, tesime sa na dobre spravy :D

miskab
7. júl 2011

@pufa je to prvy pokus ET a mam dve miminka ale neviem ci sa uchytili obidve ja som skromna dakujem bohu ze som tehotna a je jedno kolko ich tam je 😀 no teda dufam sa nic zle nestane a vsetko pojde ako ma a fazulka/y sa pekne vyvija/ju 😀 a tebe drzim mooooc palceky ... 😉 a ty mas kolko fazuliek jedno ci dve?

susi0303
7. júl 2011

@jane1 ajojik...bodajby si mala pravdu.....mna ani tak podbrusko nebolieva len mi byva zle od zaludka....tak neviem..ci je vsetko v poriadku

susi0303
7. júl 2011

@jane1 hej snazim sa mysliet pozitivne...drz mi v pondelok palceky...a ako sa citis?....

sysula11
7. júl 2011

ahojte snazilky ktora ste po ET a mozete mi povedat ci vas bolieva v podbrusku a prsia mam naliate na prasknutie je to bezne diky.

susi0303
7. júl 2011

@sysula11 ahoj.....to je uplne normalne....kolky den si po ET?

sysula11
7. júl 2011

ahoj@susi0303 ty si tiez po ET ako ti je mozes mi povedat dik.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre