Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leya
5. aug 2011

@vicka25 ale skus to s citlivostou 10, tak mi poradili baby tu

vicka25
5. aug 2011

@leya s citlivosťou 10? to čo znamená? 😕 to akože najcitlivejší? či? 🙂

leya
5. aug 2011

@vicka25 ano, lebo su 10, 20, 25-tky, to cislo znamena, aku vysoku koncentraciu HCG v moci ten test zachyti, takze ked zachyti uz 10 mUI/l, tak to je najcitlivejsi

vicka25
5. aug 2011

@leya díky za radu 🙂

leya
5. aug 2011

@vicka25 vdacne 😉 hlavne, nech na nom budu dve ciarky 😉

13nika13
5. aug 2011

@ybyta Fuuuuha... tak to máte naozaj veľmi ťažké :(...ani neviem, čo k tomu napísať... ale raz to predsa musí vyjsť... ja by som asi 20r. snaženia nezvládla...

pici
5. aug 2011

@ybyta tak to velky obdiv pred tebou smekam... davno by som to ja zabalila, lebo vidim ako velmi to dokaze ovplyvnit zivot...

walta
6. aug 2011

@vicka25 ahoj... ja som si robila test na 13. den, a bola tam, sice slabucka ciarocka, ale bola... a o dva dni na to som urobila dalsi a uz bola silnejsia... este vydrz aspon dva dni a potom si ho urob. Da sa to vydrzat 🙂 Drzim ti palce

walta
6. aug 2011

@ybyta klobuk dole.... a ver mi, ze vam to vyjde, ja si to myslim... drz sa 🙂

vicka25
6. aug 2011

@walta Ahoj...tak som si spravila test...negatívny...ani náznak toho že by tam mala byť ešte nejaká druhá čiaročka...dnes je 12. deň...najcitlivejší test...tak neviem...moc už šancu tomu nedávam 😒 ...ale tak...stať sa môže hocičo. že?
@leya Ahoj, takže nič z toho...vyzerá to tak, že to nevyšlo...ale ešte ms som nedostala...ale keď beriem utrogestan tak by som to ani nemala dostať, že?

Baby, prajem vám krásny víkend 🙂 🙂 🙂

walta
6. aug 2011

@vicka25 nezufaj, jasne, stat sa moze vsetko.. ved si pozri moj album- 13.den po ET, a uvidis, aku slabucku ciarocku som mala ja. Skus este o dva dni urobit test, lebo hcg stupa kazdym dnom. Drzim ti silno palce, moja 🙂

ybyta
6. aug 2011

ahojte a dakujem vám všetkym chcela som aby ste to vydržali a nevzdavali sa 😉 lebo ak má žena spravneho chlapa aneopustí ju pre neplodnosť da sa bojovať aj 30 rokov 😉 ja že 6 ivf posledné .....verim že ak to nevynde bude aj 7 aj 8 aj 9 aj .....jak jedna Grekyňa na 21 krát ivf zostala tehotna má dievčatko

mima263
6. aug 2011

@ybyta držím palce. Ja osobne si myslím, že treba mať nejakú hranicu. Tu už ide o zdravie ženy

walta
6. aug 2011

@ybyta ja osobne ti drzim velmi palce, aby sa vam konecne podarilo to, po com tak silno tuzite.... a vydrz moja, ale zase suhlasim s mima263, ze treba mat aj nejaku hranicu. 🙂

ybyta
6. aug 2011

@mima263 máte pravdu aj moj muž na tom trva kvoooli mne že stači sme spolu už dlho lubime sa aj tak jak to je ale ja prave preto že ma neopustil....tužim mu aj ako odmenu porodiť dieťa nebojte po tich neuspechoch som končila na anti depresívach lebo to je na nervy ☹

ybyta
6. aug 2011

je to ťažške je nás 6 surodencov 5 báb 1 brat segry jak čerešne plodné aja ☹ to vie len pán Boh prečo......

mima263
6. aug 2011

@ybyta je to ťažké poznám to. Aj ja som už vyčerpala všetky hradené pokusy a mala som aj kopec mrazáčikov a nič z toho, aj keď sa mi embryjká 2 x na krátko chytili.
Hmm no hranica musí byť. Ale určite by som to nevzdávala, hlavne ak to bude soft s nižšími dávkami hormónov

pici
6. aug 2011

@ybyta velmi ta obdivujem a dufam ze sa ti to podari... moj osobny nazor je ... ze nie vzdy ide vsetko tak ako chceme... ked mi nebude sudene byt matkou. proti prirode nepojdem v extremnych podobach.... ale to hovorim teraz, lebo som prd zazila dokopy oproti tebe....

leya
7. aug 2011

@vicka25 skus este raz testovat o dva dni

leya
7. aug 2011

@holly74 @13nika13 a vy ako dievcence? 😕

holly74
7. aug 2011

@leya čauko, no ja som odolala pokušeniu....hlavne že som si nešla kúpiť ten test, tak to nebolo až také ťažké...keby bol doma...no neviem neviem 😎

walta
8. aug 2011

dievcata, aka som ja choraaaa- hrdlo ma neskutocne boli, uz aj kaslem, same hlieny- co mam robit??? Poradte mi, lebo sa aj bojim o babatko, aby sa mi nieco nestalo, pre boha....

vicka25
8. aug 2011

ahojte dievčence...tak, poobede budem mať výsledok... 😨

vicka25
8. aug 2011

@walta určite choď k lekárovi...tam ti poradia ako na bacily ...

13nika13
8. aug 2011

@leya Ahojček... Ako si dopadla? Dnes si mala mať výsledky... Ja idem zajtra na krv... krvácať som prestala v piatok... sobota nič... včera minimum, ani nie ako ms.. v sobotu som si robila test, negat... Už ani nebudem testovať ďalej... zajtra na krv.... a potom o pár mesiacov možno skúsime ešte raz...

leya
8. aug 2011

@13nika13 mam volat o 11.00, tak cakam 🙂 rano som si robila dalsi test-negativny, takze asi nic z toho. uz len cakam, nech pride ms a potom pojdeme niekam s mm oslavit 5. vyrocie svadby, tak sa tesim 🙂 skoda, ze ti vysiel test negativny, ale kym nemas krv, tak budem drzat palce! 😉

leya
8. aug 2011

krv negativna

vicka25
8. aug 2011

@leya je mi to ľúto...ja budem volať za hodinku. tak som zvedavá...a výročie pekne oslávte ako sa patrí 😀 ...my budeme o dva mesiace sedmičku oslavovať...roky letia...

leya
8. aug 2011

@vicka25 to je v pohode, neda sa nic robit, sama sa divim, ze mi ani nie je do placu 🙂 clovek si zvykne na vsetko, tym skor na negativne vysledky tehotenskych testov 😉 su aj horsie veci na svete 😝
takze vy mate vlnene vyrocie a my drevene 🙂

vicka25
8. aug 2011

@leya no...takže...krv negatívna...do plaču nie je ani mne...prvý krát som revala ako decko...ale teraz som len sklamaná...ale tak možno nabudúce... 🙂 ...život ide ďalej...to sa nikdy nezmení 🙂

pôjdeme asi niekde na dovolenku...mám toho dosť teraz...ffffff... 🙄

pekný dník 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre