Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

susesi
20. sep 2011

@timona Drzim palce nech sa Ti embryjko poriadne zahryzne .. Ja som tiez po KEt, dnes 12d, ale testik ukazal len jednu I. ☹(((. Zajtra budem mat vysledky krvi.

ybyta
20. sep 2011

@deni73
@deni73 ahoj srdečne gratulujem a chapem tvoju radosť ja mam 39 a nič aten aspirín absolut ani acylpirín nebespečné vyvoláva potrat všade kde je kyselina acetilsalicilova takže bacha 😉

pici
20. sep 2011

@deni73 gratulujeeeeeeeeeem

timona
20. sep 2011

neviete kedy co najskor sa da ist po neuspesnom IVF na KET?

pici
20. sep 2011

@timona mas mraziaciky?

timona
20. sep 2011

mam 5, vlozit som si dala len jedno....:((

timona
20. sep 2011

ako je to sosexom po ET? v pokynoch z ISCARE je napisane , ze je vhodne mat pomer v dňoch po ET...neviem ci myslia v den ET alebo az v nasleducich dnoch...

pici
20. sep 2011

@timona tak potom po neuspechu mrcha dosla. a v dalsej zacnes stimulovat a mozes ist na KET
no ja neviem co su toto za odporucania, ale take mi nikto nedal. kazdy ako sa citi.. ja som na sex ani len nepomyslela

timona
20. sep 2011

ja tiez nie, ale keby to malo pomoct...

jerry23
20. sep 2011

@susesi to este nic neznamena...zalezi od citlivosti testu...este stale v krvicke mozes mat uz vyssie HCG...pockaj si radsej na to a na sono

pici
20. sep 2011

@timona zevraj je dobry po et zazit orgazmus... ze vtedy sa aj maternica prekrvi a babatko sa lepsie uhniezdi...

zuzancek22
20. sep 2011

@timona takže ti to určite víde, na sto percent !!!

deni73
20. sep 2011

Ďakujem dievčatá, aj ja Vám držím palce. Chcela som ešte dodať, že ďalším príznakom bolo, že som celý čas mala zvýšenú teplotu, tak 37,2 - 37,4, aj bazálnu. A nebojte sa, keď nemáte žiadne príznaky, určite to vyjde, myslite pozitívne. A na sex som ani ja nemyslela... 🙂
@ybyta Toho aspirínu som si dala strašne málo, lebo viem, že mám hustú krv, a už ani neberiem.

ursula5
21. sep 2011

@pici tak len dosiahnuť teraz už len orgazmus aby sa krásne uhniezdilo, len od kedy sme začali s IVF ma akosi chuť na sex prešla nie to ešte orgazmus!!! 😀 😀

linda81
21. sep 2011

@deni73 gratulujeeeem🙂....takze predsa to ma zmysel ist na IVF🙂

miminkad
21. sep 2011

@deni73 ahoj,chcem sa len spytat ako dlho si pila to cervene vino a odkedy?dakujem.a gratuluijem 🙂

pici
21. sep 2011

@ursula5 no ved to.. ja som bola taka ubolena cela ze sex bolo posledne na co som myslela

deni73
21. sep 2011

@miminkad Ahoj, ďakujem, vínko som pila každý večer, ale iba deci, max. deci a pol. 🙂

miminkad
21. sep 2011

@deni73 a pila si to uz pred OPU alebo az po transfere?lebo viem,ze pred ET zvysuje sliznicu,ked sa pije.tak to by v podstate vychadzalo cely mesiac ho pit 😕

deni73
21. sep 2011

@miminkad Áno, aj pred OPU. 😉

miminkad
21. sep 2011

@deni73 dakujem za radu,skusim.doteraz som pila len do ET 😉

leya
21. sep 2011

@timona ja som nasla medzi odporucaniami milovanie v dobe medzi odberom vajicok a ET, v inych zdrojoch zase uvadzaju, ze po ET ziadne milovanie ani orgazmus.....tak neviem 😒

timona
21. sep 2011

ja chodim do ISCARE Ba a tam je v odporucaniach za v dnoch po ET je vhodne mat pomer, tak neviem...

susesi
21. sep 2011

@jerry23 Test sa nemylil, vysledky krvi su negativne ☹(( .

zuzancek22
21. sep 2011

@nika009 ako sa čítiš? mna trošku bolí podbruško a neskutočne ma bolia prsia, tak sa bojím aby náhodou menzes nedorazil namiesto vytúžených dvoch čiaročiek.

nika009
21. sep 2011

@zuzancek22 ja presne to iste, podbrusko stale pobolieva, aj prsia (ale tie bolia uz od stimulky tak som si zvykla 😒 ) tiez sa toho obavam, ale citala som ze je to bezne a moze to stale znamenat tehu. A dnes a zajtra by sa nam malinki mohli zahniezdovat, takze klud a mysli pozitivne 😉

zuzancek22
21. sep 2011

@nika009 myslím len pozitívne, ale tie prsia ma začali bolieť iba dnes tak riadne, tak ako ma bolia dnes tak ma este neboleli.

nika009
21. sep 2011

@zuzancek22 neboj, este stale sme plne hormonov...moze to byt z toho, ale moze to byt uz naznak tehu. Mna znepokojuje ta bolest v podbrusku:(

pici
21. sep 2011

drzim vsetkym cakatelkam silno palceky :D

jerry23
21. sep 2011

baby nemate ziadne spinenie, ani nic take?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre