Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5 bo nám v ginfive každej dali po OPU sáčok kde bol diazepan a čípok spasmopan, to sme si mali dať v deň vkladu, a to dávajú všetkým

ursula5
23. sep 2011

@jerry23 nemám si zajtra dávať utroš???? to mi nik nepovedal!!!! 😀

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 no ten sáčok ma zaujal, ja že už na nevoľnosti sa dáva sáčok 😀 😀 😀

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5 nie to bol taký maliký kde to bolo vložené. ten čípok to je ževraj na nejaké uvolnenie krčka, či také čosi

zuzancek22
23. sep 2011

@zuzancek22 a utroš sme si mali dať , ale ten ráno zapiť.

zuzancek22
23. sep 2011

no krása už si odpisujem aj sama sebe 😀 😀 😀 😀

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 takže ráno nevkladať ale zapiť no tak to sa opýtam hneď ráno pri telefóne 🙂

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 len si pekne píš aspoň máš čo čítať 😀 😀 😀 joj dnes mi je nejako veselo len aby som zajtra neplakala 😉

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5 ak by si plakala tak to len od šťastia.

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 no vidíš jedine to ma nenapadlo 😉 ešte že ťa mám

jerry23
23. sep 2011

@ursula5 a dost pesimizmu....vsetko pekne vyjde a tebe vlozia dve krasne dvojcata

zuzancek22
23. sep 2011

@jerry23
@ursula5 presne treba si veriť a musíme sa tu jedna druhú podporovať a rozveseľovať, aj ked bočas ti tu dá niekto brouka do hlavy , ako napr. mne že ten včerajší test bol ešte pregnil. fakt to dost posteší 😠

ursula5
23. sep 2011

@jerry23 neboj nie som pesimista ale zrovna dvojičky to asi nebudú asi ideme vkladať jedno 😀 vieš ako vyzerám nemám kostru na dve aj keď som už dve porodila ale predsa mám 16 rokov viac a nechcem riskovať ani zdravie detí ani moje, ale nevravím ešte úplne nie záleží na tom ako to bude vyzerať zajtra od štvrtku sa mohlo všeličo zmeniť však to poznáš ... 😉

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 no veru poteší, moja ja sa v tomto nevyznám takže neviem čo všetko ovplyvňujú všetky lieky čo sme pobrali preto si to všetko nevšímam a neriešim jedným uchom dnu druhým von, nezabúdaj na každého to pôsob ináč ..... 😉

ursula5
23. sep 2011

@jerry23 inak vieš čo si napísala "dve krasne dvojcata" takže to budú stvoričky???to si mám dať vložiť 4??? 😀 😀 😀

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5 veď to, nevadí v pondelok idem k môjmu gyndošovi opäť na krv, chce sledovať ako HCG rastie.

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 to budú krásne dojičky uvidíš a myslím, že on isto ie čo ovplyvňuje pregnyl no a to si k nemu išla len tak nech Ti vezme krv??? lebo ja som na gyndu nešla okrem vypísania PN ale môžem ju tiež požiadať o test 30.9. keď si pôjdem pre prechod cez mesiac 🙂

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5 ale inak nevidím v tom problém, chod a popros, že či by ti nemohli vziať krv.

jerry23
23. sep 2011

baby a po et ste brali aj ascorutin?

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 to budem riešiť až keď bude drobček v domčeku a keď tam už budem tak sa objednám, bude to len 6 dní po vklade tak neviem či bude ochotná ale hádam hej 🙂

jerry23
23. sep 2011

@zuzancek22 ja uz sa tesim ako nam utorok povies, ze je tehotnost overena aj v CARe..

@ursula5 tak to bol omyl, ale moze sa to rozdelit a moze ich byt aj viac...xixi..a tato nasa trojka sa mi paci...xixi..ako sme sa dnes zacali iba podporovat

zuzancek22
23. sep 2011

@jerry23 ved podla mna o tom to tu celé je, podporovať jedna druhú a radiť si , ako sa citiš ty?

ursula5
23. sep 2011

@jerry23 joj moja som rada, že mi dopraješ ale tak toto nie to by som si musela už škôlku založiť a predtým nejaký vozík na brucho zohnať alebo to odkladať do skrine, alebo sa opýtam v Heliose či mi to tam nepodržia do konca 9 mesiaca 😀 😀 😀 😀 😀
hej dnes je to tu super vďaka Tebe a @zuzancek22

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5
@jerry23 pa idem si lahnuť pred telku.

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22
@jerry23
ja idem tiež pred telku a pustím ďalšieho člena rodiny k PC, je tu nátresk. Zajtra dám vedieť ako sme dopadli, dobrú noc a ďakujem za spríjemnenie večera 😀 😀 😀

jerry23
23. sep 2011

@zuzancek22 presne moja rec..potrebujeme byt v pohode....inak citim sa v pohode a ty?

jerry23
23. sep 2011

@zuzancek22
@ursula5 ja tiez lezim pred telkou a kukam markizu...xixi

ursula5
24. sep 2011

@jerry23
@zuzancek22
ahojte kočky, som aj nazad s Martina
tak už aj ja som oprávnenie v tejto téme 🙂 vložili nám jedno embryko a 2 budú mraziť ešte chcú počkať do zajtra na jedno lebo sa nevedela rozhodnúť či mu dať 2 alebo 3. ak zajtra si mám ešte zavolať ale nie je to pravdepodobné, to jedno čo mi vložili bolo krásne vyvinuté a podmienky na vklad boli ideálne skonštatoval Galo 😉

jerry23
24. sep 2011

@ursula5 supeeeeeeeeeeeeeer...aj mne povedali, ze som mu prichystala super podmienky...xixi....tak mamicka vitaj...

ursula5
24. sep 2011

@jerry23 no bolo to rýchle veru 🙂 som si sním povravela, že vitaj u mňa a teším sa na Teba za 9 mesiacov a nech sa mu páči v domčeku 🙂
takže teraz už len čakať tak ako ty ale ty to máš už za pár v pondelok budeš mať výsledky tak teraz budem myslieť na Teba a držať palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre