Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
17. okt 2011

@michelitta ved toto, ze ziadne!!!!! A Ty si v akom stadiu?

katka1177
17. okt 2011

@84matulik je nadherny!!!!! Matulik kukaj tie kocare radsej pre dvojicky🙂)))

michelitta
17. okt 2011

@katka1177 draha ja som v stadiu rozkladu 😀 Ale nie,mam pocit,ze na to ze mam doma lezat,tak dost beham,aj si trosku zacvicim,ale je mi vyborne,az na kozy,akoze tie-no koniec,bolia ma fest!😀 Kati mas to zapar,tak daj vediet ako si dopadla,budem ti drzat palce,napis IP,lebo len to mi chodi na mail..ked budes chciet.. ty sa ako citis,nieco nove? 🙂
@84matulik no super a esteze nie ranny,tak to nechcem vediet ze ked to bude rano-to budes mat zaciarkany cely na modro 😀 😀

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 myslíš???? hih.... 😀

veselavrba
17. okt 2011

@michelitta no mne to praveze povedal moj doktor-primar ze ak budem vela pit tak praveze sa mozem vyhnut PCO

84matulik
17. okt 2011

@michelitta hih......a vo štvrtok som mala negatívny........ a pozri dnes...aká zmena....Aj prsia ma neskutočne bolia...ale je to taká iná bolesť ako pri MS....PS: dosial nepoznaná...hih

michelitta
17. okt 2011

@veselavrba moja PCO je uplne nieco ine-nastuduj si 🙂 ale nie na modrom konikovi 🙂 mala si asi namysli OHSS 😖 a ten Ti lekar vidi ze mas nabeh - hned po OPU 😖 ale drz sa aj tak 🙂

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 hmmm...ale pre dvojky sú teda pekné kočáre neni.... 😖 😠

michelitta
17. okt 2011

@84matulik su,su ty kacena 🙂 mne sa pacia tie vedla seba 🙂 a inac zahraju sa Ti deti spolu ani nebudes vediet ako..v kazdom pripade,nech je to,co je to,nech je to zdrave 🙂

katka1177
17. okt 2011

@michelitta a kedy ides na test?.... mam tu v tom urt chaos 🙂)))))

veselavrba
17. okt 2011

@michelitta ano myslela som OHSS sory :D dakujem

84matulik
17. okt 2011

@michelitta no ved jasné, hlavne nech je všetko OK🙂))) srandujem...
PS: ale pre jedno sú krajšie🙂)))

84matulik
17. okt 2011

dievčatá lúčim sa...unavená som...dobrú noc..pápá 🙄 😔

michelitta
17. okt 2011

@katka1177 joooj Kati ja az o tyzden v stredu 28.10. dovtedy budem mat vymeneny cely satnik 😀 Dnes som si tak pofnukala,ze som uz nemohla dnes hrat volejbal ☹ @84matulik ja uz tiez letim,lebo toto tu ma zabija :D Caute kocky-think positive!

michelitta
17. okt 2011

@katka1177 sorryyyy streda bude 26.,ze ? hehe nejak nesledujem datumy 🙂 proste v stredu,ak nedostanem uz v pondelok ms,tak som to asi vyhrala,nakolko mne si lubi chodit aj o 3 dni skor 🙂

veselavrba
17. okt 2011

ozaj baby a dostala niektora z vas po trensere menzes? A co sa potom robi? Ja mam niekedy take pocity v podbrusku ako keby som mala dostat. A podla mojho kalendara by som mala mat v piatok ale beriem Utrogestan tak neviem teraz.Poradte.

pici
17. okt 2011

@veselavrba ked spinis, utrogestan zapijas. ano dostala som napriek utrosu... raz som spinila, kramy sa naplno rozbehli po vysadeni... druhy krat som krvacala normalne. lieky v ziadnom pripade neprestan brat az kym nemas test z krvi a jeho vysledky... teda neviem kam chodis , ale v *GF to chodi takto

ursula5
18. okt 2011

@pici no ja som pila denne 4l vody pri stimulke tak ale boli teplá ešte teraz už nepijem ani 2l, a na záchode som bola skoro stále niekedy som mala pocit, že tam môžem ostať čo vypijem to hneď vytečie 😀 😀 😀 😀

ursula5
18. okt 2011

@michelitta tak s tými dvojičkami moja neviem či sa zahrajú ja som to mala doma 😀 😀 😀 a len sa hádali pre všetko a je to tak do teraz, je to strašne krásne ale drina 😉

ursula5
18. okt 2011

@veselavrba mám detičky 😀 😀 😀 ale t sa už tak nedá nazvať sú to puboši skoro za mesiac majú 15 😉 a teraz by sme chceli s mojím manželom (druhým) ešte jedno 🙂 s chalanmi som bola od 10 mesiacov sama tak teraz si vychutnávam kompletnú rodinku ale chýba nám ešte spoločný drobček, dúfam, že čoskoro to príde 🙂

katka1177
18. okt 2011

tak baby mam zle spravy ... test na 12 den negativny....... na toto sklamanie sa nikdy neda byt pripraveny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

petuska123
18. okt 2011

@katka1177 vsak este nieje streda.. ☹ to je skoda 😢

pici
18. okt 2011

@katka1177 to mas pravdu... este to nemusi nic znamenat,,,

katka1177
18. okt 2011

@pici... no tak 99% je to nie..... ale ako si hovorila, den na smutok a potom znova vesela, lebo vsetko pride 🙂 ..... n

katka1177
18. okt 2011

@petuska123 ... nie je streda, ale nevydrzala som ..... fu tento krat som naozaj citila, ze to vyjde ☹

katka1177
18. okt 2011

@katka1177 kua hrdincim.... ale uz od piatej rana revem ako ....... 🙂

katka1177
18. okt 2011

@pici kua hrdincim.... ale uz od piatej rana revem ako ....... 🙂

linda81
18. okt 2011

@katka1177 Ahoj..kludne si porev...ja som na IVF nebola este, ale narevala som sa uz viac nez dost za 2 roky kazdy mesiac, niekedy fakt cele dni....uz sa mi aj stol podarilo doma rozbit od zlosti.....zostava len verit, ze vsetko bude ok, ale viem ake je to tazke a ani ja miestami uz neverim...

pici
18. okt 2011

@katka1177 ach zlatik... co povedat... moc by som si priala aby sa to este zmenilo...

katka1177
18. okt 2011

@linda81 ... verit musis, baby to sa urcite v ten spravny cas podari..... treba asi len trpezlivost a uvolnit .... Lindi a pekne ver, lebo bude a basta!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre