Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

linda81
26. okt 2011

@ursula5 diky🙂

michelitta
26. okt 2011

@katka1177 tak stichlo Kati..čo tu budeš depkarit..keď to nevyšlo,tak baby zdrhavaju to je prirodzene..nemajú sa čo pýtať tak sa snažia vyventilovat..treba život žiť aj bez dieťaťa..zatial..kým nepríde ďalšia šanca..🙂 držím palce!

ursula5
27. okt 2011

@michelitta
@katka1177
vo viacerých témach to stíchlo, pretože teraz poslednú dobu tu bolo dosť neúspechu 😒 no čo už ja tiež občas prečítam, ale už toľko neprispievam 😉

katka1177
27. okt 2011

@michelitta
@ursula5 uplne suhlasim 🙂 .... nedepkarim . 🙂 ..... drzim palceky aj Vam vsetkym .

zuzancek22
27. okt 2011

@pici ahojki, tak som sa dočítala tu zlu správu a je mi to lúto, tak moc som ti držala päste. tá endoška je vážne potvora, ale pozri na mna zadarilo sa a to som bola 3 x na laparke, a každou ďaľšou to bol nález vždy horší a horší.
ba dokonca si myslím že aj moja ovulácia prestala byť taká lebo po akých konských dávkach som dopestovala len dve vajká. ja som skusila na tu endošku takú radikálnu diétu, a aj si myslím, že aj to trošku pomohlo k tomu aby ivf bolo úspešné.

84matulik
27. okt 2011

@ursula5 no krása🙂)))) gratulieren....majú 15- rokov??? pochopila som správne...hih....

84matulik
27. okt 2011

@jajabajaja áno si PN....a dokedy??? ja tiež nad tým uvažujem...lebo som hotová a bolí ma furt dosť brucho a zle mi je proste v robote...asi sa na to....vieš čo...včera som dokonca trošku špinila... ☹ ☹ ☹

84matulik
27. okt 2011

@katka1177 akojky, ako???? ja som K.O...nechcem byť v práci....tak som sa sem trepala...ale neni to dobré...aspoň mám taký pocit....nechcem sa robiť, že som chorá, alebo niečo také ale je to náročné...a veľmi...ja pracujem z klientami a to sa nedá....večer prídem taká domov, že mám vždy pocit, že dostanem MS....hroznéééééééééééé ☹

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ursula5
28. okt 2011

@84matulik pochopila správne veru 8.11. majú 15 😀 😀 😀

ursula5
28. okt 2011

@84matulik tak šup na PN pokiaľ sa necítiš dobre teraz je prvoradé bábatko 😉

katka1177
28. okt 2011

@84matulik a nemozes zostat doma? Teraz bude pekne v klude nech je babatku/ am 🙂 dobre.

84matulik
28. okt 2011

@ursula5 @katka1177 ešte dnes a v pondelok pôjdem do práce a potom zostanem doma až do ultrazvuku...neni to dobre...som nervna, unavená...takže tak dievčatá...nie je to vôbec sranda, ako som si možno myslela....

moncibubu
28. okt 2011

@monikad ahojkaj,ano cvici sa to kazdy den po tyzdny, prvy tyzden 15 krat,20,25.30, atd.ale to iba 3 cviky a ostatne su po menej cviceny.Dokopy to trva tak hodinku aj pol. Ano zvladla som to,len si treba tie cviky rozdelit na polovicu nieco rano a nieco vecer, je to tak lepsie.

mimili
28. okt 2011

@monikad Ahojte kočky. Ja som teraz začala cvičiť Mojžišku (neviem, či to bude mať nejaký význam, ale ak nič iné, tak zle mi to neurobí, aspoň si dám trošku kostrč do poriadku). Len Vám chcem povedať, že najlepšie je Mojžišku cvičiť pod profesionálnym fyzioterapeutom. Ja dnes idem na druhé cvičenie a v rámci cyklov cvičení sa má uskutočniť aj narovnanie kostrče (cez konečník 😕 ). Doma ju veľmi cvičiť neodporúčajú, nakoľko ak sa cvičí zle, nemá význam.. Vidím, že si z BB - v Rooseveltke ju cvičia😉.

danielkabn
28. okt 2011

dievčence,ja som tiež cvičila Mojžišku,ale asi len dva týždne a mesiac pred transferom som si dala detoxikačnú kúru podľa knihy od Mačingovej - Najedzte sa do štíhlosti,aj som schudla 2 kilá a myslím,že aj to pomohlo,že teraz máme v brušku dve mimíška 🙂

ursula5
28. okt 2011

@84matulik veru radšej by si mala ostať doma 😉

84matulik
30. okt 2011

@ursula5 zostanem až do ultrazvuku doma a potom uvidíme....ale ked to bude takto tak budem určite aj potom doma...lebo to je hrozné... ☹

ursula5
30. okt 2011

@84matulik no musíš vydržať a dávať si pozor, teraz je to dôležité 😉

linda81
30. okt 2011

cawte kocky.....chcem sa vas opytat, zacala som so stimulaciou, dnes 5 ty den,a nic necitim, zaidne bolesti , nafuknutie,proste nic.Je to normalne?Ci nereagujem na stimulaciu...

miminkad
30. okt 2011

@linda81 to je skoro a zavisi aj od liekov.pri niektorych to nie je skoro vobec citit

linda81
30. okt 2011

@miminkad Ahoj🙂...ako sa mas? Drobce sa drzia?Dik za odpoved, mam stresy , ze to nevyjde.Mm s tym nechcem stale zatazovat.Zatial mam len Menopur, do dnes 3 amp, od dnes 2 amp a v stredu kontolu.

miminkad
30. okt 2011

@linda81 asi hej.snazime sa.v stredu mame sono,tak snad uz bude nalez lepsi.ja som mala teraz merional,to je to iste,co menopur a necitila som skoro nic

linda81
30. okt 2011

@miminkad este mam otazku🙂.....kolko sa mozem fyzicky zatazovat pocas stimulky? Ked nic necitim , netusim, a bojim sa , ze daco pokazim.

miminkad
30. okt 2011

@linda81 hlavne nic tazke nezdvihat,aby nepraskli skor

linda81
30. okt 2011

@miminkad no ale dnes hadam este mozem,kus som to asi prehnala v zahrade....dufam , ze zatial nie su take velke tie folikuly....

miminkad
30. okt 2011

@linda81 to by malo byt ok

linda81
30. okt 2011

@miminkad dik....drzim palce na sono,ako sa citis inak?Nejake tusenie, ci dvojicky🙂?

miminkad
30. okt 2011

@linda81 dakujem.aj ja tebe.nech ich je tam co najviac.no stale mam tusenie,ze su tam obe,tak uvidime.zatial relativne ok,len som unavena a dnes mam trosku tazobu na zaludku a nechuti mi jest.no a stale tie obavy sa sem tam vynaraju.ale snazim sa lezat,tak snad to zvladneme a vyhrame.no a sem tam ma podbrusok boli

linda81
30. okt 2011

@miminkad tie obavy uplne chapem...pekne len oddychuj, nech ste OK vsetci...ved raz musi byt uz aj nieco pozitivne v zivote...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre