Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miminkad
30. okt 2011

@linda81 nuz dufam,ze sa to zmeni uz k lepsiemu a ze to vsetko zvladneme...

alibabaa
30. okt 2011

@linda81 ja som sa len citila viac unavena, nic viac..
@miminkad drzim palceky ja v stredu idem na kontrolu .. budem 17den pichania... to budem 13dc...

miminkad
30. okt 2011

@alibabaa tak drzim palce,nech je vela folikov a vajok

84matulik
30. okt 2011

@ursula5 už budem od útorka domka...hih..tak budem len oddychovať...sa tešímmmmm

jajabajaja
30. okt 2011

@84matulik ahoj, ja som PN az do 7.11 a potom si budem pytat nejako to predlzit este. uvidim

annamary27
30. okt 2011

@linda81 ahoj,ja som prešla už dvomi stimuláciami a necítila som ani raz nič,len ma včeličky občas štípali a reagovanie som mala dobré.Netreba sa moc sledovať a všetko bude o.k. 😵 😵 😵 😵

moncibubu
31. okt 2011

Ahojte babenky,tak ja mam dnes 9 den po transfere, zatial som nespinila, bolia ma trosku prsia a sem tam podbrusko.Ked som bola minuly rok na et tak po nom som mala silne bolesti.Tak som zvedava ako mi to dopadne teraz, tak velmi by som to chcela,aby sa to podarilo.Babky pichate si niektora fraxiparin, ako sa citite po nom.

annamary27
31. okt 2011

@moncibubu držím palce,aby to vyšlo 😵 😉

moncibubu
31. okt 2011

@annamary27 Ahoj, dakujem za povzbudenie a ty kedy ides na ten ket?

clauda2010
31. okt 2011

chcela by som sa spytat po transfere ste isli hned na wc , alebo ste chvilu pockali?

moncibubu
31. okt 2011

@clauda2010 po transfere som lezala na posteli 20 minut a potom som isla hned na wc,je to normalne.

silvinnka
31. okt 2011

@moncibubu drzim palce,verim,ze to vyjde a je uz teraz z Teba tehulka,ja som dnes druhy den po ET 😉

alibabaa
31. okt 2011

@miminkad dakujem 🙂

katka1177
31. okt 2011

ahojte baby, nepoznate dobreho urologa v BA? Dakujem

ursula5
31. okt 2011

@moncibubu držím palce aby Ti to vyšlo 😉

sijust
31. okt 2011

@moncibubu moc drzim palce,neboj bude to dobre 🙂

moncibubu
31. okt 2011

@ursula5 ,
@sijust
@silvinnka Dakujem pekne,cez tyzden mozno skusim urobit test,v stredu alebo vo stvrtok, Bojiiiim 😉

moncibubu
31. okt 2011

@silvinnka Tak drzim aj tebe palceky,aby ti to vyslo.Pekne oddychuj a si domka,alebo chodis do roboty?

sijust
31. okt 2011

@moncibubu ja som si tiez myslela,ze vydrzim az do krvi,ale na 11ty den som si spravila test... 🙂 kedy ides na krv?

little_miracle
31. okt 2011

@moncibubu ahoj, ja som mala ET dnes.......a naordinovali mi aj Fraxiparin. Prvy mi pichli hned po ET - inak mam predpisanu davku 0,3 jeden krat za den. Zatial som z neho v pohode - len to miesto vpichu je citlive - mierne bolestive aj par hodin po aplikacii.

silvinnka
31. okt 2011

@moncibubu ahoj,v sobotu po vklade som podstivo az do dnesneho obeda lezala ,no a dnes uz som si aj navarila,pohodicka....neda sa mi len lezat a pokial mimi chcu,tak sa uz zavrtali a teraz pekne oddychuju v brusku 🙂) od stredy idem do prace,citim sa fajn a ked budem s ludmi aspon mi to cakanie rychlejsie ubehne 😉

silvinnka
31. okt 2011

@little_miracle moja,cely den som na Teba myslela ako Ti dopadol transfer 🙂,ako sa citis,kolko zmrzliniek ostalo?

moncibubu
31. okt 2011

@sijust Na krv idem az v pondelok, je to az o tyzden.- hruza,take dlhe cakanie.

little_miracle
31. okt 2011

@silvinnka dakujem za moralnu podporu 😉 Vsetko islo ako po masle.......citim sa super - len od dnes picham Fraxiparin - takze to bude trochu bolestivejsi kazdodenny ritual. Ale pre babenko urobim a vydrzim cokolvek!
Vlozili mi 2 krasne blastocysty 😲 😲 a dalsie 3 nam zmrazuju 😲 😲 😲
Este zvazujem ci pojdem potom na krv do BA alebo si ju dam zobrat tu......predsa len my cestujeme 100 km 😖 .....
A ty ako pokracujes v cakani??? 😉

moncibubu
31. okt 2011

@silvinnka No ja som domka ale sa nenudim, stale mam co na robote,a ti sa pekne opatruj a kolko ti vkladali. 🙂

silvinnka
31. okt 2011

@little_miracle fraxik je trosku stiplavy,som rada ,ze mi dali anopiryn 🙂 a vyhla som sa injekciam ....super,takze este 3ja ostali....jasne,pre mimi vsetko.....pokial sa budes citit o.k ,tak je to na Tebe kam pojdes na krvicku....ja som o.k ,dnes uplne super,ani brucho neboli,nic....akurat asi z pregnylu co mi pichli po transfere je mi trochu zle...aj ty si dostala injekciu? s bobi24 sme vyfasovali pregnyl a teraz si telo mysli,ze uz sme tehu 😉

silvinnka
31. okt 2011

@moncibubu super,ked mas co na robenie,uz som docitala aj knihu,upratene mam ☹ vkladali mi dve blastocysty 🙂)

moncibubu
31. okt 2011

@little_miracle Ja si tiez picham od Et,ale davku mam 0,4 a tie vpichy su tiez jemne bolestive.Dokonca mam uz aj male modriny,mm zasiahol zilku,ale co neurobime pre to vytuzene babo.Drzkaj sa

moncibubu
31. okt 2011

@silvinnka po transfere vam pichli pregnyl,to pocujem prvykrat,to je nieco nove,Mne to pichali pred OPU.

silvinnka
31. okt 2011

@moncibubu vraj sa to dava na udrzanie a vyzivu embryi ako napriklad agolutin 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre