Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajabajaja
7. nov 2011

@84matulik Tak to uz mas len par dni, to je super. Ja mam prist zas o 2 tyzdne ale idem k obvodnej teda. S bruchom je to zaujimave. Najprv som v nom citila divne tlaky a priserne ma bolelo aj som nemohla kvoli tomu spat, resp. som sa na to v noci budila a nevedela si najst ani polohu ako sediet ci lezat. Do toho striedavo bolesti ako pri MS, ktore mam este stale. Niekedy viac, niekedy menej. Od dnes sa pridala naviac ina bolest taka pichava. Dokonca mi parkrat brucho vyslovene stvrdlo po vychadzke do strmeho kopca a vacsej praci doma Doktor ani doktorka mi to nevysvetlili. On tvrdil, ze to je este z prestimulovania a ona nepovedala na to nic. Doteraz som este ani raz nevracala- zle mi byva tak akosi inak nez som si predstavovala. Niekedy ako po opici-taka unava, otapenost a trocha chaos v zaludku /ale este nie na klananie sa porcelanu/. No prevazne sa citim "akoby ma niekto mechom udrel" alebo tak ako ked si az taka hladna, ze ti je zle. Cudne, ze?Ty to mas ako?

jajabajaja
7. nov 2011

@moncibubu To je skoda. Drzim palce do buduceho kola. 😉

alibabaa
7. nov 2011

ahojte kocky 🙂 mna caka et v piatok 🙂

84matulik
8. nov 2011

@annamary27 no super a kedy ideš???? držím palčeky.....ja idem vo štvrtok na ultrazvuk, v podstate som 7 t tehu...sranda...hih....

84matulik
8. nov 2011

@jajabajaja no ja som na tom tiež zvláštne...celé som si to predstavovala inak.....Brucho ma bolí od začiatku, teda od transferu až do teraz niekedy tak hrozne že sa až zapotím.....Stále mi tvrdia že je to OK.....Tá bolesť je ako pri MS, respektíve pred MS...preto som ani v práci neni...Lebo to sa tam proste vydržať nedalo a ked som prišla po práci domov tak to bolo úplne že K.O....Teraz ako som doma je to trošku lepšie...ale nie v tom, že by ma nebolelo, ale že si môžem lahnúť a to je super...Prsia....To je kapitola...hrozná bolesť, určite nie tak ako pred MS oveľa viac...neskutočne až tak pod pažami...Zle mi bolo od nedele teraz ale to je také divné, že tiež som si myslela že to bude inak...Inak už som v 7t. tehu...Ty?????

ursula5
8. nov 2011

@alibabaa tak držím palce na piatok!

sijust
8. nov 2011

@84matulik jeej ,aj ty si 7tt?to by sme mohli rodit(ak vsetko pojde tak,ako ma)spolu 😀

84matulik
8. nov 2011

@sijust ahojky, hej...poslednú MS som mala 22. septembra🙂))))))))))) a ty??? ty si po transfére????

84matulik
8. nov 2011

@sijust čiže predpokladaný termín podla knižky 😀 😀 😀 😀 mám 29 júna 2012🙂))))))))) hih

84matulik
8. nov 2011

@sijust a ty????

petuska123
8. nov 2011

@84matulik na moje meniny 😀

84matulik
8. nov 2011

@petuska123 hih...a moja svokra má narodky a my sme mali 26.6. svadbu...hih...možno to padne presne na náš termín.... 😀 😀 😀 😀

petuska123
8. nov 2011

@84matulik no mozne to je 😵

84matulik
8. nov 2011

@petuska123 hih...a ty nečakáš baby??? alebo???

sijust
8. nov 2011

@84matulik ja 20teho... 🙂 mne to sestricka zle vyratala TP,dala mi do tehu knizky miesto datumu posl.ms den OPU 😖 tak mi to vyslo az na 12teho jula...ale to je zle...sa tomu nerozumie 😀

84matulik
8. nov 2011

@sijust no podla mojej tehu knižky máš termín 27. júna....tak neviem...A knižku už máš??? ja ešte nie...ty si bola na transfere???

petuska123
8. nov 2011

@84matulik cakam

84matulik
8. nov 2011

@petuska123 no výborne, gratulujem...a pozerám že si v 10 tt???? super...jééééj....tak to sme v ronvakom mesiaci ...myslím pôrod...hih...aspoň predpokladaný....hih....a ty si po transfere??? alebo???

ela304
8. nov 2011

ahojte baby, tak ja som dnes bola na krv a sono po ET. Tak podla sona mi doktor povedal, že to nevyzerá dobre. Sliznicu mám len 7 mm to je málo. Tak poobede krv, ale už ani necakám 😒 Dal mi už aj lieky na KET tak pôjdeme hned teraz, nemám na čo čakať. Máme 6 mrazáčikov tak to vyskúšame prvý krát. Držím palce ostatným babám. 😉

petuska123
8. nov 2011

@84matulik ten 10 tt je blbost to je podla poslednej mrchy som v 8 tt+4. 🙂 no nam sa nako iec podarilo prirodzene pred 2 kolom ivf

ela304
8. nov 2011

@petuska123 my sme presne ten istý prípad, mali sme íst na 2 IVF a mrcha nikde. Uz sme na nu čakali aby sme mohli zacat a to už bol nas Samko na ceste. Aj tak to dakedy býva. My sme taký velký zázrak. 😅 😅

84matulik
8. nov 2011

@petuska123 tak super...no ale to sa ráta podla poslednej ms...nie??? alebo ako???? sakra....Však som z toho šiši...

sijust
8. nov 2011

@84matulik ano,uz mam knizku...a tak ma to tam stve ten 12jul 😠 😀 ano bola som na 1IVF a hned prvy transfer bol uspesny,vkladali mi 1embrijko 🙂 tak moja,mozeme rodit spolu🙂

84matulik
8. nov 2011

@sijust no pekne...aj ja chcem už knižku!!!!!!!!!!!!! 😠 😀 sakra....ja idem vo štvrtok ešte na kontrolu do gynfivu na ultrazvuk, či je všetko ok...a potom už asi svojmu gyndovi...Ty ako???

sijust
8. nov 2011

@84matulik ja uz som bola u svojej dr.mna poslali z centra...ze uz sa mam hlasit....bud.pondelok idem este do Heliosu na uzv a 21ho zase k svojej aj s mocom-uz mi budu robit nejake tie prve vysetrenia,tak dufam,ze bude vsetko ok...a mininecka sa nam ,tebe aj mne, budu krasne vyvyjat... 🙂 vy ste si dali kolko vlozit?

petuska123
8. nov 2011

@84matulik ano rata ale velkost plodu tomu nenasvedcuje 🙂 takze je to posunute napriklad oneskorenou ovulacio

84matulik
8. nov 2011

@petuska123 aha...no som z toho puk..akurát som volala mojmu doktorovi a že nech prídem budúci týždeň už na poradňu ráno, na prvú...hih..Teda ak bude všetko OK....

lenkalienka01
8. nov 2011

ahojte kočky, takže ...........material odovzdany a uz je to len v rukach Bozich a laboratoria 🙂 Poviem pravdu, uz zacinam byt nervozna a to do vcera som mala klidek, pohodu....zajtra po 10,00 mam vysledky, dam potom info 🙂

silvinnka
8. nov 2011

ahojte,ta asi som sa tesila trosku priskoro....od rana spinim,dnes som 10den po ET...teraz som dosla z caru,na sone nebolo este nic vidiet,akurat,ze sliznica pekne rastie....brali mi krv,o hodku budu vysledky 😒 ....dr, mi vravel,ze bud spinim preto,lebo sa mi roztahuje sliznica a praskaju tam cievky (beriem Anopiryn na prekrvenie) alebo tym,ze mimi sa zahniezdili a teraz to vzdali....prisla som domov,spravila si opat test ,nie z ranneho mocu a // je este silnejsia,nez vcera ....aspon tymto sa utesujem.....nasadili mi este aj duphaston na udrzanie .....takze musim uz len cakat a verit ,podbrusko ma nastastie vobec neboli....

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka neboj to bude dobre...je to tak ako píšeš tú prvú alternatívu...a určite si tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 klud

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre