Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bibi24
9. nov 2011

@little_miracle Najkrajsie to vidno z pondelka poobede 😉 Dnes uz bolo dost testovania? 🙂

little_miracle
9. nov 2011

@bibi24 ...no vidis......a ten nasledujuci ktory bol dokonca robeny hned rano, bol ovela slabsi. Vela zalezi aj od testov - najlepsie je pouzivat vzdy rovnaku znacku.....tieto boli vsetky 10 jednotkove - len roznych znaciek.

lenkalienka01
9. nov 2011

podavam spravy, nie moc pozitivne....HCG nizke ( pre ten stres som sa zabudla opytat kolko ) , o tyzden kontrolna krv a sono a ze by sa to malo uz vykristalizovat, som smutna ☹ ☹ podla mna je toto IVF neuspesne . Keby sa to malo uchytit, tak HCG je vyssie, takze pojdem do druheho kola 😢 😢

alibabaa
9. nov 2011

@mia83 dik za radu, tak bola som tam dnes rano..radsej osobne ako telefonicky... ja som sa totiz prelakla lebo v noci som si nasla dost velku zrazeninu krvi ... tak som tam nabehla. dr som sa ospravedlnila, ze som otravna ale ze som sa prelakla ze co to je ked povedal, ze krvacanie ma ustupit v priebehu pondelka... no a tak ma vysetril a povedal, ze je to vsetko ok, ze sliznica je ako pri odbere 11mm a ze aj maternica vyzera v pohode. a nezabudol dodat, ze sa s tym este nestretol, ze som prva 😀 😀 zeby som bola niecim vynimocna? ale teraz neviem ci je to dobre alebo nie 😕 😕

ela304
9. nov 2011

@alibabaa ja som po IVF tiez raz krvacala. Nedopadlo to dobre, nechcem ta vôbec strasit, ale nebudem sa tvariť, že som to nezazila. Ja som ale odkrvacala tak, že mi povedali, že sa mi odlupovala sliznica a male nemalo v com sa udržať, ale aj napriek tomu som nepotratila spontánne, akurat sa prestal plod vyzivovať, tým krvácaním. ale vôbec nestresuj len oddychuj, doktor predsa vie najlepsie. Mne už na sone povedal, že to nebude dobre a o dva tyzdne mi to potvrdil. Tebe povedal že v pohode, ja mam skusenosti, že čo oni povedia tak to aj býva. Majú už dost za sebou. 🙂 🙂 🙂 Netráp sa velmi, a držim palce.

alibabaa
9. nov 2011

@ela304 snad to bude skutocne dobre... nechajme sa prekvapit... ved ked sa to ma ujat, tak sa ujme ak nie. tak nie.. to neovplyvnim.. ale potrebovala som psychicku podporu ze je vsetko ok. tiez ma napadlo to odlupovanie sliznice preto som to nenechala na nahodu. ale povedal, ze sliznica a maternica su v poriadku a ze sliznica zostala ako pri OPU. tak som si vydychla. a aj tak budu robit pred vkladom este sono a ze mi povedia ze bud urobia vklad alebo daju mrazit a vklad posunu o mesiac...

ursula5
9. nov 2011

@lenkalienka01 ešte nič nehádž do žita je tam HCG buď sa drobček neskoro uhniezdil alebo sa uhniezdil a odchádza, takže pozitívne myslieť šetriť sa!!! držím palce

ursula5
9. nov 2011

@little_miracle držím palce nech všetko dopadne dobre a správičky sú len pozitívne 😉

lenkalienka01
9. nov 2011

@ursula5 skorej druha alternativa a neverim, ze sa az tak neskoro uhniezdilo. Realne to vnimam ako neuspesne IVF. Ale dakujem za podporu, si zlata 😉

katka1177
9. nov 2011

@lenkalienka01 a kolko bolo hcg?

linda81
9. nov 2011

Ahojte...tak aj ja som uz cakatelka po ET od dnes🙂..

alibabaa
9. nov 2011

@linda81 siilno drzim palciska mna to caka v piatooook 🙂

linda81
9. nov 2011

@alibabaa jooooooooj aj ja drzim silno na piatok🙂..budeme testovat takmer spolu.

lenkalienka01
9. nov 2011

@katka1177 malicko, 27.. a ozaj, vsetko najlepsie k nrodeninam, nech ti to vyjde 😉

jajka1980
9. nov 2011

@alibabaa ..ahoj ..tak silno držím palce ,nech ti to v piatok vyjde..Ved bude magický dátum...snád bude všetko OK..

annamary27
9. nov 2011

@lenkalienka01 hlavne ,aby sa ti hcg parádne znásobilo a všetko bude o.k,nehádž flintu do žita 😵

lenkalienka01
9. nov 2011

@annamary27 dakujem, dam vediet ako to dopadne

katka1177
9. nov 2011

@lenkalienka01 no dolezite je aby sa o dva dni zdvojnasobilo.... kedy ti kazali prist?

lenkalienka01
10. nov 2011

@katka1177 v noci som zacala krvacat, takze uz mam odpoved, moje prve IVF neuspesne. Zopakujem si to v januari.

ursula5
10. nov 2011

@linda81 silno držím palčeky 😉

ursula5
10. nov 2011

@lenkalienka01 škoda 😒 , bojuj ďalej 😉

alica311
10. nov 2011

@lenkalienka01 Ahoj, je mi ľúto, že to nevyšlo 🙂 Držím palčeky nabudúce 😉 , ja mám v januári tiež IVF, bude moje prvé..

katka1177
10. nov 2011

@lenkalienka01 ☹ ☹ ☹ .... tak budeme v januari dve... mrzi ma to

annamary27
10. nov 2011

@lenkalienka01 škoda 😒

jajka1980
10. nov 2011

@katka1177 ahoj...budeme tri...lebo ja som bola na IVF v septembri a tiež to nevyšlo ...Bolo to moje prvé IVF...no mám za sebou aj 2x IUI....Tak držím palce.. 😉

katka1177
10. nov 2011

@jajka1980 tak snad nam to vyjde... ja mam za sebou 2IVF neuspesne, posledne v oktobri.... teraz chodim cvicit moizisovu ... tak snad pomoze

bibi24
10. nov 2011

@katka1177 Aj ja by som chcela ist na dalsie v januari 🙂

jajka1980
10. nov 2011

@katka1177 ahoj, tak treba veriť...ja pijem čaj, ktorý som kúpila cez net...pije sa pred IVF..
http://www.otehotnenie.sk/product/bylinna-zmes-...
Dúfam, že pomôže. Tak isto som si našla cviky od Mojžišovej a cvičím večer a ráno.. 😉
Držím palce...samozrejme všetkým..
Len ja si musím dať do hromady aj štítnu žľazu..lebo vraj aj to zabráňuje otehotneniu. ☹

84matulik
10. nov 2011

@silvinnka
@jajabajaja dievčatá, takže čakám dvojičky🙂)))))))))))))))

alibabaa
10. nov 2011

@84matulik fuha.. gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre