Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majka2309
1. mar 2009

ano mala som....nie nerobila...zajtra idem na krv,ta uviidme....bojim sa velmi a este k tomu mam bolesti ako pred M ☹

maciatko31
1. mar 2009

Ja tie bolesti mam tiez, lenze okrem toho uz 4. den aj spinim, ci skor slabulinko krvacam. Bojim sa o to viac. Vcera som robila posledny testik a ciarky boil stale rovnako silne a bazalna teplota je zatial tiez stale hore, tak dufam, ze to krvacanie nebude take zle, uvidim co mi povie zajtra doktor, ale tiez sa velmi velmi bojim. Tak uz len musime dufat. Idem papkat zatial ahoj, poobede sa zastavim na koniku.

majka2309
1. mar 2009

maciatko..tak dobru chut....dufajme spolu....nech je to take ako chceme

elisa7
1. mar 2009

Majka, neboj, zajtra sem prinesies prve oficialne pozitivne spravy, urcite. Toto si mala KET po prvom IVF? Ja som dnes zo strachom testovala zase, mala som test s citlivostou 25 a aj tak mi tam vysli krasne jasne //, uz vobec nespinim, tak dufam o to viac....No o to horsie bude potom to sklamanie, ak mi povedia zle spravy. Na krv idem v utorok.

majka2309
1. mar 2009

elisa.....zajtra sa to ukaze....neviem ale ak to bude zle,tak bude ma to velmi boliet...ano prve IVFjoj skoda ze nemas urobene foto...moze byt test s citlivostou 10?....ako je to s tymi testami?

elisa7
1. mar 2009

no tie s citlivostou 10 su najcitlivejsie, tie s 25 ukazuju az v den ocakavanej menstruacie...u nas vyslo az 3.IVF, ,ale nakoniec to aj tak zle dopadlo, a toto bol 1.KET po nom, tak sa mi nechce verit, ze by to vyslo 2 x po sebe

majka2309
1. mar 2009

elisa....tesim sa ze tvoj testik je pekny a taky aky chces...v utorok mi daj hned vediet..som zvedava...drzim prsty,si bojovnicka,ja sa bojim ci zozbieram sily ak nic nebude

elisa7
1. mar 2009

majka bude urcite!!!!zajtra daj hned vediet a zbieraj sily na nasledujucich 9 mesiacov....

majka2309
1. mar 2009

elisa....to asi budem vediet az popoludni ze,??....ano dam vam vediet....joj ale sa bojim strasne

dicinka1
1. mar 2009

babyyyyyyyyyyyyyyy,drzkajte sa zajtra 😵

majka2309
1. mar 2009

dicinka...ahoj jeeeej konecne si tuu🙂....dakujem.....musim byt silna aj ked to bude inac,ze?

dicinka1
1. mar 2009

majka dostanes po rici...ked je testik pozitivny tak si tehulka uz to nezmenis... 😉

dicinka1
1. mar 2009

ja ked som mala poz. test uz pri mojom mene svietilo tt 😵 a este som nevedela ako dopadne krv 😉

majka2309
1. mar 2009

dicinka....az zajtra mozes mi jednu dat🙂

dicinka1
1. mar 2009

jasne..ked budem mat cestu do MI 😀 😀 😀

adulik30
1. mar 2009

Ahoj Dicinka ty tu tak vsetkym vlievas pozitivnu energiu tak sa chcem
spytat 17,2,som bola na ket a na 10 den som zacala slabucko krvacat
a na 11 den som spinila no teraz je to uz vsetko v poriadku tak neviem ci
mozem este dufat na zazrak alebo nie, predtym som nic take nemela
tak som z toho trichu mimo ☹

majka2309
1. mar 2009

dicinka ..pamataj ze ak ano tak ju budes mat🙂

dicinka1
1. mar 2009

majka plati 😉

adulik...stale mozes dufat....teda s najvacsou pravdepodobnostou tehulka urcite si...ak nekrvacas doteraz,tak by malo byt vsetko ok...len sa neboj,nedvihaj nic tazke.. 😉 netestovala si?vela bab po et,alebo kete spini...nic sa neboj,pokial nekrvacas,tak je vsetko v poriadku 😉

majka2309
1. mar 2009

dicinka.....beriem ta za slovo🙂))

adulik30
1. mar 2009

Dicinka dakujem bodaj by si mala pravdu.V utorok budeme mudrejsi 🙂 nadej umiera posledna 😉
A ak to nahodov nevyjde tak hlavu hore a pustim sa do dalsieho boja 🙂

luly3
1. mar 2009

ahojte 😉
dicinka 😅 ajoj

janula13
1. mar 2009

jeej majka, super, citam si ta, tak super, testik je krasny, zajtra ti to uz len potvrdia, velmi sa tesim, aj z teba Elisa, strasne rada pozeram v albumoch ked pribudnu pozitivne testiky a skumam ciarky na nom 😀

pahu
1. mar 2009

Majka, Maciatko a Elisa, Vam to musiiii vyjst 😉 Sklamania uz bolo dost, oki? Tak sa drzte a ja doma budem carovat pre vas, oki??? A na Chopku bolo supeeeeer 😀

Janulka, lieciky si este necham, mame tam dlhu zaruku, oki? 😉

dicinka1
1. mar 2009

pahu?ty si uz bola na krvicke? 😕

janula13
1. mar 2009

Pahu, jasne, teraz je to na tebe ako s nimi nalozis, jedine zeby si potrebovala pomoc kam ich posunut, tak rada pomozem, ale zatial si ich setri, ved aj ja som si ich a zaruka je dlha...dufala som ze uz ti ich nebude treba, ale co uz, dalsie kolo to isti, ty to zvladnes..ozaj, uz mas po lyzovacke??

pahu
1. mar 2009

Dici, ja som bola v piatok 😉 No nic, bolo to negativne, vraj mam ist este aj zajtra, tak pojdem aj ked uz mi aj mrcha pomaly oslabuje, vysadila som si utros v sobotu, potom ukoncit PN-ku, potom vybavit trvaly pobyt a potom kupit manzelovi darcek k 30-tke, zajtrajsej 😀 Som busy, posledny den PN 😀

dicinka1
1. mar 2009

takze NEG?fakt?kedy sa ti stihla rozbehnut mrcha? 😕 😠

pahu
1. mar 2009

Dici, ja som spinila uz od utorku, a v piatok sme mali negativnu krv, tak som si uz v sobotu nedala Utrogestan... A hned do hodinky bola mrcha silnou mrchou 😵 Ale Dici, zivot ide dalej a zatial si vychutnam, ze budem teta vsetkych konikovskych miminiek 😀

dicinka1
1. mar 2009

Jezis pahu to ma mrzi... ☹ mas este mrazacikov?mas vsak? 😉

luly3
2. mar 2009

čakatelky ako????
ma dnes niektorá krvičku okrem laritky 😉 ,
ak ano tak vám držím palečky nech dostanete tu naj, naj,naj správičku 😀 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre