Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
17. nov 2011

@lenkalienka01 🙂 tesim

marylinlu
17. nov 2011

@mia83 blahoželám!!!

annamary27
18. nov 2011

Kočky,keby som sa po Ket chvíľu/možno aj pár dní/ neozývala,tak ma mm odstavil od laptopu kvôli vyžarovaniu ,chce pre nás to najlepšie prostredie

alibabaa
18. nov 2011

@linda81 ahoj, ja som dnes 7 den... tiez sa obavam, ze to vzdali ☹ ☹ mna dokonca prestavaju aj prsia boliet. uz ich citim len minimalne ☹ len ma sem tam pichne v bruchu...

linda81
18. nov 2011

@alibabaa aj u mna tak...dnes som si uz aj porevala, ze zas nic....no a to pichnutie...fakt len semtam..neviem...asi zajtra skusim test...ak nie zajtra, najneskor v pondelok , lebo do stredy mi asi prepne...

alibabaa
18. nov 2011

@linda81 a ty mas testovat az v stredu? ja idem na krv v pondelok rano... mm bol zlaty, rano sa zobudil, ze vstavaj musis ist na krv ... tie sviatky mu nerobia dobre, myslel si ze je uz pondelok 😅 ten by som prijala aj ja ... lebo z toho cakania sa zblaznim.. ty si dnes kolky den od vkladu?

linda81
18. nov 2011

@alibabaa ja idem na HCG az v stredu...14 dni od ET 4 bunkovych.Dnes som 9 den od ET..

alibabaa
18. nov 2011

@linda81 no my to mame tak, ze po ET sa ide na krv 10 a 14 den.. po KET iba 14 den.. uz sa neviem dockat toho 10 dna.. skus az zajtra najskor.ked chces testovat... ale nebud prekvapena ked najdes iba jednu ciarku, testy su aj tak nespolahlive...

linda81
18. nov 2011

@alibabaa no ja mam pocit, ze asi uz nebudem ani ten 14 den prekvapena, ked bude /....

moja72
18. nov 2011

Čaute baby, aj sa k vám pripájam. Včera som bola na ET. Je to už moje 3. IVF tak dúfam, že to tentokrát vyjde.

dorotka_
18. nov 2011

@alibabaa
ja som tiez dnes 7 den po a tiez asi od vcera uz necitim ze by ma boleli prsia, citim sem tam krize, tak dufam, ze vsetko je tam vo vnutri ako ma a krv bude pozitivna ja idem az na 14 den piatok 25.11.

demizon
18. nov 2011

ja mam svoje 2.IVF , ziskala som 4 vajicka, po PK ostali 2 blastocysty, tak dufam, tentoraz zvitazila kvalita nad kvantitou 🙂 po prvom IVF som mala tusim 16 vajicok a po PK ostalo tusim 9...

demizon
18. nov 2011

@dorotka_ mna tiez pobolievaju krize, obcas pichne v podbrusku a choeim furt na malu potrebu

moja72
18. nov 2011

@demizon ja som mala pri 1.IVF 5 vajíčok a zostali mi 2 embrijká, ktoré mi vložili, pri 2.IVF bolo 13 vajíčok a zostali 4 embrijká, 3 mi vložili a jedno zamrazili a pri 3.IVF bolo 8 vajíčok a zostali 3 embrijká, ktoré mi aj vložili

demizon
18. nov 2011

@moja72 no pekne...mne po ET, a dvoch KEToch spravili spravilj testy na protilatky voci spermiam a bun, testy boli pozitivne a potom sa cudujem se pre 3 pokusi boli neuspesne...preto som aj vlastnw presla z jedneho centra di druheho...teraz som 4 mesiace brala Prednison a este aj popri utrogestane berem, tak dufam, ze to pomohlo a buduci piatok budsm nadejnou maminou 🙂

moja72
18. nov 2011

@demizon my sme zatiaľ na žiadnych takýchto vyšetreniach neboli. Mne robili iba HP z krvi a laparoskopiu - u mňa je všetko v poriadku a priateľovi zistili, že má zlý spermiogram - málo a pomalé.

demizon
18. nov 2011

@moja72 Akurat idem do centra radsej, lebo ak mam nejaky problem tak sa da riesit...neccem to podcenit a mozno bude na sone aj nieco vidiet .)

moja72
18. nov 2011

@demizon ako sa hovorí istota je gulomet, dúfam že bude všetko v poriadku ale myslím že na sone ešte nič vidieť nebude, je to ešte skoro po ET

demizon
18. nov 2011

@moja72 na cca 11-12.den sa ukoncuje zahniezdenie na stene maternice, tak aspon to ze tam embryjko je bude vidiet

moja72
18. nov 2011

@demizon tak to hádam áno. a ty si koľký deň po ET? neviem či som si dobre všimla, že si bola 12.11. na vklad

ursula5
18. nov 2011

@mia83 tak ak to je pozitívne nohy hore a úsmev na tvári bude to fajn 😉

ursula5
18. nov 2011

@zuzancek22 ja dobre vo štvrtok mám KET 🙂

ursula5
18. nov 2011

@annamary27 ja tiež rozmýšľam, že sa odstavím tiež od PC kvôli vyžarovaniu 😀

ursula5
18. nov 2011

@moja72 držím palce!

moja72
18. nov 2011

@ursula5 ahoj, akurát som sa ťa chcela spýtať kedy ideš na KET, ale už som si všimla že vo štvrtok 🙂 takže znova budeme spolu čakať na výsledok 🙂 v septembri sme boli v tom istom čase na IVF (rozdiel bol pár dní), len ty ot om nevieš 🙂 lebo ja som to tu len čítala ale neprispievala 🙂 tak dúfam že teraz už budeme obe tehu 😉

ursula5
18. nov 2011

@moja72 a ty ideš kedy na KET? tiež Ti nevyšlo ET? tak budem držať palce nech nám to vyjde 😉

moja72
18. nov 2011

@ursula5 ja som absolvovala tento mesiac ďalšie IVF keďže máme len jedného mraziačika, a ten sa vzhľadom na môj vek neoplatí vkladať samého ☹

moja72
18. nov 2011

@ursula5 zabudla som, včera som mala vklad

ursula5
18. nov 2011

@moja72 tak držím moc palce, ale ja už mám tiež vek a idem vkladať len jedno dvojičky netúžim mať už mám jedny doma takže stačilo preto som sa rozhodla pre 1 a ešte ostane 1 v mraziačiku teda ak sa rozmrazí to prvé dobre.

moja72
18. nov 2011

@ursula5 nám by dvojičky nevadili 🙂 mám o kúštik viac rokov ako ty 😀 tak preto si dávame vkladať 2-3 . ja mám z prvého manželstva 18 ročnú dcéru (teda skoro 19)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre