Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja101
8. dec 2011

tak dievčatá,radosť z tehotenstva sa mi rychlo zmenila na nočnú moru...pri druhom UZ,nic nevidel,a tak na krv a jedno z druhym...vysledok?mimomaternicove tehotenstvo... ☹ ☹ ☹ zufalost a beznadej....ste to uz niekto zazili?po umelom mimomaternicove????

84matulik
8. dec 2011

@jaja101 joj....to mi je ľúto....Počula som že sa to stať môže.....a čo teraz???? ☹ ☹

jaja101
8. dec 2011

zajtra posledne sono a krv a potom operacia....musi o von,kym nepraskne....z coho sa to mohlo stat????ked mi to raz vlozil do materice...ako to,ze to este "cestuje"?

moncibubu
8. dec 2011

@jaja101 to je mi velmi luto, najprv radost a potom smutok ☹ drzkaj sa

annamary27
8. dec 2011

@jaja101 je mi to ľúto ako to celé dopadlo 😒 ,bohužiaľ sA STáVA AJ PRI IVF,žE JE Z TOHO MIMOMATERNICOVé TEHU,aj pre mna je to nepochopiteľné ako sa to dostane inam než kam to vložili.

sijust
8. dec 2011

@jaja101 velmi ma to mrzi...toto musi byt pre teba strasne ☹ moze sa to sta tak,ze niekolko dni po vlozeni,alebo aj pri prirodzenom oplodneni sa embrijko vznasa v dutine maternice kym sa uhniezdni...opatruj sa!vela sil...

sijust
8. dec 2011

@84matulik ahoj,prosim ta...beries este utrogestan?povedali mi ze do 12tt...akurat vcera vecer mi vysli posledne dve...netreba to brat az do konca 12tt?u mojej dr.to neberu...na poradnu idem v pondelok...co myslis?porad pls...ako sa inak citis?co nove?vsetko ok?

84matulik
8. dec 2011

@sijust ahoj, ty si v rovnakom týždni už ako ja???? ja už dávno nič neberiem, ked som bola posledný krát v centre a spravili mi prvú foto, t.j. prelom 7/8 tt, tak mi povedal dr že to mám postupne vysádzať, každý deň o jednu menej...V centre som bola vo štvrtok a v pondelok som už nič nebrala...Takže tak....No cítim sa vo väčšine super, ale teraz mi bolo pár dni úplne zle, dúfam že dnes už nebude...zatial to vyzerá OK...taká hrozná nechuť do jedla☹((((((((((
A ty ako??? pracuješ????

84matulik
8. dec 2011

@sijust ty si kedy bola na ET???? ja 7.10...tak to si musela byť v podobnom termíne....že???? 😉 😉 a tiež čakáš dvojky???

sijust
8. dec 2011

@84matulik jeej dobre,tak si ma upokojila...jasne od vcera som v 12tt...kedy mas ty vlastne TP?uz je tu toho tolko,ze sa to neda pamatat...som rada,ze sa mas fajn...ja okrem rastuceho brusina ani neviem,ze som tehu...akurat sa mi sem tam zle dycha...a zacali za ozyvat krize,klby...ale to je u mna stare zname...dlho to cusalo,cakala som kedy sa to ohlasi... 😒

sijust
8. dec 2011

@84matulik ja som bola 5.10.cakame jedno...a musi to byt riadny bugris vzhladom k tomu,aky domcurik si robi 😀

84matulik
8. dec 2011

@sijust no ja mám od dnes 12tt....srandička...heh.....no ja brucho nemám žiadne a čakám dvojky....Ked som začala brať ten "koktail" liekov na začiatku ešte pred transférom tak som pribrala tri kg...a od vtedy ich stále mám nič na vyše...skôr som teraz kilečko schudla...a bruško nikde...v útorok idem na poradnu tak ich budú merať....sa teším....🙂))))))

84matulik
8. dec 2011

@sijust no ale lieky musíš postupne vysadiť, nie zo dňa na deň....

sijust
8. dec 2011

@84matulik ved ja som ich vysadzala postupne...uz som si davala len len po jednej par dni...a co by sa stalo keby sa to nevysadilo postupne?inak toto som ja vobec nevedela a kratila som si ich preto,lebo mi nevychadzali... 😒 ja uz som vlozila do albumu prvu fotku s brusinom... 😉 pocas stimulky som nepribrala nic,teraz od vstupnej prehliadky 2kg...ja idem v pondelok do poradne...tesim sa,ze ho uvidim,ale vies,ze je to prva cast genetiky uz...mam z toho bobky....pre mna su vsetky tieto testy hrozne stresujuce...chcela by som byt tehu pred 30timi rokmi 🙂

84matulik
8. dec 2011

@sijust no neviem čo by sa stalo, ale možno by to bolo veľmi zlé pre bábo....neviem....No ja sa tiež bojím, lebo sú prvé merania na downa...a tak...všetko či meria tolko kolko má...mne povedal dr, že nech si vyhradím hodinu že tak pol hodku mera jedno a ked sú dve tak krát dva...Tiež budem rada ked už bude po.....že????

silvinnka
8. dec 2011

@84matulik ahoj,ano koncom 6tt som zacala silno krvacat,hned si ma nechali v nemocnici,mala som aj silne krce v podbrusku na ktore mi moc ani infuzie nezaberali,aj v nemocnici som este 2 x silno krvacala (vzdy vecer) .po dvoch tyzdnoch mi spravili sono,bili obe srdiecka,vsetko bolo o.k,tak nas pustili domov (s monozstvom liekov)....no o nevolnostach mi ani nehovor,ja ich mam od konca 7tt pravidelne kazdy vecer 😒 ,ale inak uz sa citim lepsie,podbrusko pobolieva primerane,nekrvacam,sem tam trosku spinim,ale inak vsetko je o.k 🙂) moc sa tesiiiiim!!!

84matulik
8. dec 2011

@silvinnka jáj, koľko si všetci vytrpia kým sa to podarí-(((( že??? takže určite si domka a oddychuješ.....No včera som si kúpila hroznový cukor v lekárni, respektíve také cukríky z hroznového cukru a dnes som už jedla...tak neviem že či mi fakt dodali chuť do jedla, alebo čo....Inak predávajú aj také lizatka v lekráňach ale tu som také v Trnave nenašla...moja sestra si ich kúpila a dosť to pomáha...A inak aj zázvor, robievam si večer zázvorový čaj a potom som vždy hladná.....Ja som aj dosť zahlienená a vraj to je tiež z hormonov.....no jo...sranda koľko všelijakých "nežiadúcich účinkov" je spojené s tehu...že???? a čakáš teda dvojičky🙂))) hih srandička....

84matulik
8. dec 2011

@sijust a ako si bozriem tvoj albúm??? však mi to nejde....čo som šiši??? 😒

silvinnka
8. dec 2011

@84matulik ano,cakam dvojicky 🙂 🙂 ,mne na nevolnost velmi pmahaju mandarinky,spapam dve a na hodku sa mi ukludni zaludok,potom sa opat zacne ozyvat 😉 Inak mam vlci hlad,stale,aj ked sa najem som hladna ....papam casto a mensie mnozstvo....doma oddychujem,po vcerajsej kontrole u docenta,som dnes isla na chvilku von ,dobre mi to padlo .... 😉

silvinnka
8. dec 2011

@annamary27 Dakujem,neboj sa,verim a viem,ze coskoro aj z Teba bude tehulka.....ja som musela tiez absolvovat dlhu cestu za vytuzenym tehotenstvom (3 spontanne potraty,operacie, a 3x IVF) a az teraz sa podarilo 🙂

84matulik
8. dec 2011

@silvinnka pekne....a čo si myslíš??? vyberáte už kočík, alebo aspoň čekuješ internet????? no teraz som spapala dve....tak možno...budem túto radu brať a vyskúšam ju....hih....ja som bola včera vonku a dnes oddychujem....nevládzem to vždy tak že každý deň......

silvinnka
8. dec 2011

@84matulik ja som este opatrna,tieto veci budem riesit az neskor 😉 ,teraz je este strasne skoro aby som rozmyslala nad kocikom ...prave odisla sestra,ma 19 mesacnu dcerku,uplny sintrik-strasne je podarena,maly smejo 🙂

84matulik
8. dec 2011

@silvinnka jasné, ja si robím prieskum, lebo tie dvojičkové kočíky no hrúza.....Samozrejme všetko sa bude riešiť až v novom roku, v marci, apríli...ale asi skôr až v apríli....
No a my budeme mať také dve...heheheh

anjelik255
8. dec 2011

CAUTE BABY v utorok mi povedali, ze KET bol neuspesny, velmi ma to vzalo.Bola som 2 tyzdne pn a vsetci vedeli ze idem na zakrok.Velmi som sa bala ist do prace-tie otazky a vsetko.Dnesny den bol VYBORNY.Baby ma podrzali, bolo fajn v robote, som rada , ze som tam dnes bola.Velmi mi to pomohlo, byt medzi nimi,taky kolektiv dokaze vela.Ak niekto mate take pocity ako ja v utorok, neuzatvarajte sa, treba ist medzi ludi.......................no a teraz idem piect..... 😀 😀

katka1177
8. dec 2011

@anjelik255 Super, tesim s Tebou, ze Ti je lepsie! Posli daky dobry recept ... upeciem aj ja!

loriana
8. dec 2011

@jaja101 Jaja, to mi je veľmi ľúto :((( Ja idem na tretie sono v utorok, doteraz ale nič nevideli na moniteore, nakoľko som veľmi skoro po ET, zatiaľ mám dobré výsledky iba z krvi, tak sa tiež trochu obávam. Drž sa!!!

anjelik255
8. dec 2011

@katka1177 no neviem ci je dobry recept,ale celkom sa mi pacia tie medovnicky,len neviem ci nestvrdnu-nevadi ved do caju sa daju namacat vzdy. 😀

Ale mam elmi dobry recept na medvedie labky/to len keby nahodou si nemala co po veceroch robit/.nemala som naladu vobec piect,ale uz ma to preslo................. 😵

michelitta
8. dec 2011

@linda81 lindus ahoj tebe to nevyslo,do kelu? len som prebehela posledne dve strany drz sa!!! a co ako si to zvladala? su tu nejake novo-stare snazily tehule? baby drzte sa!!

squella
9. dec 2011

@84matulik V pohode, už je to rozdýchané, neviem nič. Zatiaľ neviem čo a ako? Nebola na kontrole, ale asi sa mu u mňa nepáčilo 🙂 Snáď nabudúce. A nerob si výčitky, je to v poho. pa

linda81
9. dec 2011

@michelitta Ahoj...veru , ani nam to nevyslo, ale ideme na KET 13.12.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre