Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
10. mar 2009

Ahojte dievcata citam vas stale...ako sa mate uz je niekto v tehu???
citam aby som vedela co mam robit po transfere???

majkabb
10. mar 2009

Majka aj ja som si myslela ,ze pojdem zajtra do prace ,,no ale mam zakazane 😒 uz mi z toho doma sibe 😀 😝

majkabb
10. mar 2009

kuspitka nie je toho vela co mozes robit ,,hlavne oddych,,to embryiko sa musi pobit samo 😵 a este vraj 50% psychika 😝

kuspitka
10. mar 2009

majkabb tak moja psychika je na dobre mrazu...
a co mam lezat po transfere,alebo nie???

majkabb
10. mar 2009

ja som tie prve 2 dni fakt prelezala ,akurat na wc a spat 🤐 ,,vcera mi zacali strasne bolesti ,,a dnes som bola v centrre ,mam OHSS takze teraz sa tiez velmi nemozem pohybovat 😠 ..ale musime to zvladnut ,,mysliet pozitivne 😵

majkabb
10. mar 2009

tie bolesti su ukrutne celu noc som presedela v kresle ,vyraza mi to az do krizov 😠

kuspitka
10. mar 2009

tak ja krem toho ze ma velmi boli spodok a to je vsetko.
vravi sa ,ze ked mas OHSS tak je visia sanca byt tehu

majkabb
10. mar 2009

no uz som to niekde citala ,,sak uvidime test az 20.3 ,,este fura casu ..ty este len zacala so stimulkou?

mayka
10. mar 2009

majkabb a preco mas zakazane? kvoli ohss? chuda moje tak pekne oddychuj.
kuspitka, hlavne sa nenatahuj s velkymi nakupmi napr, alebo umyvanie okien, ja som po transfere lezela jeden den a druhy som uz varila a potom znovu lezala. No a teraz sa snazim normalne fungovat, samozrejme hlavne sa nerozculujem nenatahujem z nicim nebeham a necvicim . Inak vsetko len tak zlahka. Sice to dlhsie trva ale dolezite je aby sme to nepresvihli. Ale nikto nevie co je dobre a co zle. Kazda sme ina.

kuspitka
10. mar 2009

majkabb tak ja by som si mala uz pichat gonal ,ale budem si az vo stvrtok..
mayka a lezis ked si das utrogestan???

majkabb
10. mar 2009

no kvoli tomu OHSS ,,ale lezat aj tak nemozem ,,takze but sedim cucim na tv alebo pri pc

majkabb
10. mar 2009

a kedy by si mala mat OPC????????priblizne

kuspitka
10. mar 2009

majkabb budem ti drzat velmi palce aby si bola v tehu velmi ti budem drzat palce

majkabb
10. mar 2009

co som to tam napisala??????????? 😀 😀 😀 OPU

kuspitka
10. mar 2009

tak OPU by som mala mat 1april 😀

majkabb
10. mar 2009

dakujem aj ja tebe 😉 uvidis ako rychlo ti to ubehne ,,ja som sa ani nenazdala a uz na buduci tyzden budem vediet vysledok 😲 😲 😲

mayka
10. mar 2009

majka taklen pekne cuc do bedni a pi veeeela vodicky. 😉 Pozeram ze si v zahranici? A kde?

majkabb
10. mar 2009

snazim sa pit co najviac tie 3litriky zvladnem ,,dufam ,ze je to dost 😎
sme v UK uz to bude 4roky ,,nemozem uverit ,,ten cas strasne rychlo uteka

kuspitka
10. mar 2009

tak ja tolko neviem pit ,ale snazim sa aspon trosku

majkabb
10. mar 2009

ja som s pitinemala vlastne nikdy problem-myslim vody 😀 😀 😀 ,ale snaz sa co najviac

kuspitka
10. mar 2009

tak ja mam problem a dost

majkabb
10. mar 2009

to zvladnes mysli na to ze na konci ta caka babo 😵
lucim sa idem si trosku natiahnut nohy ,,ozvem sa neskor pa

kuspitka
10. mar 2009

dobre papa

anickaaa
11. mar 2009

Ahoj majkabb.Aj ja som mala OHSS,mala som bolesti,isla som k Dr.zobrali mi 3 ampulky krvi-kvoli zrazanlivosti krvi a dali mi infuzku.Ale isla som hned domov-bola som v klude a pila 5L-co my aj nakazala Dr. a vsetko sa opár dní upravilo 🙂 🙂 .Hlavne musíš velmi vela piť a sledovat prijem a vydaj(to znamena ,ze keby si vela pila a malo cikala,tak chod radsej k Dr.).A este jedz vela bielkovín-hlavne tvaroh,lebo sa najlepsie vstrebava,nakolko ti z tela odchadza vela bielkovin. Ked zacnes pit ,tak sa ti to upravi.Pa,drzim palce 🙂

majkabb
11. mar 2009

ahoj zienky ,,dnes mi uz je celkom fajn ,,uz to boli menej 😵 😵 😵 vy sa mi mate dnes ako??????????
Anicka dakujem ,,snazim sa pit co najviac a na wc chodim normalne......mne zatial nedali ani infuzku ani nic ineho ,,zajtra sa uvidi idem na ultrazvuk....ty si mala OHSS po ET alebo pred?

majka2309
11. mar 2009

ahojte ..bojim sa .....zacala som spinit ☹((

ixi
11. mar 2009

majka a ako spinis?

majka2309
11. mar 2009

tak vcera vecer som zbadala na nohavickach ani nie ze krv ale take spinenie..slabe...a tiez ma boli brusko a krize ako by to bol zaciatok M,,,bojim sa velmi...17.2. som bola na prenos a 2.3. mi lekar potvrdil tehu...bojim sa ze teraz to nie je dobre☹

ixi
11. mar 2009

majka chod radsej na pohotovost

ixi
11. mar 2009

hlavne sa ukludni aspon trosku ak sa to da a hlavne lez

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre