Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
13. jan 2012

@camelco Ahoj..Tak je to dosť dlhá doba..no my sa nevzdávame...ved raz sa to predsa musí podariť..nie? 😉

jajka1980
13. jan 2012

@gaganka81 ..ahoj..to hej..ale polovička ma povzbudzuje a dodáva silu.. 😉 Hoci po negatívnom výsledku to položí nielen mňa..ale aj jeho.
A dakujem za päste..ja tak isto tebe a všetkým babenkám držím všetky palce ( aj na nohách) 😀
Bojovať treba..pokial sa dá... 😉

camelco
13. jan 2012

@jajka1980 aj toho môjho to položilo, ale ideme ďalej 😉

jajka1980
13. jan 2012

@camelco ..aj 5 rokov je dosť..ale netreba sa vzdávať..Držím palce.. 😉

jajka1980
13. jan 2012

@camelco Verím..je to dosť bolestivé, ked pár začne veriť a dúfať a nakoniec negatívne. Kto túži po bábätku, prežíva to nejak inak ako ten pár, ktorý s tým nemá žiadny problém...

camelco
13. jan 2012

@jajka1980 ďakujem, nevzdávam aj tebe a všetkým babám, ktoré sa snažia držím palčeky, všetkých 20

camelco
13. jan 2012

@jajka1980 ja som sa teraz rozhodla, že idem do toho len s pozitívnymi myšlienkami ....... nič negatívne si nejdem pripúšťať, tak dúfam, že mi to vydrží

jajka1980
13. jan 2012

@camelco Aj ja ti dakujem... 😉 Budem ich potrebovať..žiadosť do pisťovne som zaslala, tak teraz už čakáme na odpoved.... 🙂

camelco
13. jan 2012

@jajka1980 kedy si posielala, my sme čakali asi mesiac a pol

jajka1980
13. jan 2012

@camelco Presne ja tak isto..Teraz idem len s pozitívnymi myšlienkami .Po prvom IVF som mala zmiešané pocity a myšlienky všelijaké..no sestrička mi vtedy po oznámení výsledku povedala, že niečo sa tam dialo, žiaľ odišlo, tak teraz budem len oddychovať a myslieť len pozitívne. Papiere som posielala včera, lenže ked som posielala prvý krát (pri prvom IVF)..odpoved došla behom 2 týždnoch..Ja mám všeobecnú zdrav. poisťovňu

camelco
13. jan 2012

@jajka1980 ja mám tiež všeobecnú, ale to mohlo byť aj sviatkami, a ešte k tomu mi z centra poslali nejaký papier potrebný k žiadosti tak ten som bola dávať potvrdzovať u svojho gynekológa, tak preto sa to zdržalo ....... takže naladené na pozitívne myslenie 😉

jajka1980
13. jan 2012

@camelco Môže byť, že to trvalo dlhšie kvôli sviatkom..Lebo ja som fakt čakal presne 2 týždne..
Super myslenie..s tým pozitívnym myslením..je to dôležité.. 😉
Prajem dobrú noc..idem do sprchy a spať, lebo som zničená ( prerábame kuchynu) 😀
Zajtra sa ozvem.. 😵

camelco
13. jan 2012

@jajka1980 tak ti prajem dobrú noc 😀

jajka1980
14. jan 2012

Prajem pekný deň... 😵

sycyla
14. jan 2012

@camelco tak, to ako sa stratili papiere uz nieje otazka pre mna 🙂 ....bolo tazke sa dostat do centra

sycyla
14. jan 2012

@annamary27 😀 ja mam doma DVD pilates a prvy krat ked som to cvicila vydrzala som 15 minut....dalsi pokus asi 30 minut a potom som mala taku svalovku, ze som toi nemohla rozchodit 😀 teraz stoji na policke 😉

sycyla
14. jan 2012

@jajka1980 vidim , ze to mas tiez pestre....drzim prsty...na tych nasich IVF je najhorsie to, ze aj napriek tomu, ze nas na zaciatku upozornuju ze sanca je 50 na 50, stale tajne dufame, ze budeme v polovici, ktora ma stastie....ja sa uz tiez niekedy zamyslam nad tym,, ci mi to tam vobec vlozili 😒

jajka1980
14. jan 2012

@sycyla Ahoj..Aj som mala pocit pri prvom IVF, či tam niečo dali, ale ked mi povedala sestrička v centre, po odbere krvi na 14 deň že sa tam niečo dialo ,žiaľ odišlo, až vtedy som si uvedomovala, že niečo tam bolo vložené.
Tak teraz na dalšom pokuse sa budem šetriť a oddychovať ..tak snád tam niečo ostane.. 😅

jajka1980
14. jan 2012

@sycyla Môžem sa ťa opýtať, kde je u vás chyba? Zistili vám príčinu, prečo sa vám nedarí? 🤐

sycyla
14. jan 2012

@jajka1980 ahoj,

my sme tu najprv absolvovali cely kolotoc vysetreni...2 roky....a kvoli manzelovym pomalym spermiam, a jednemu mojmu zuzenemu vajickovodu, nam oznamili ze prirodzene to nepojde...
preto nas poslali na ICSI....a potom stratili papiere....prekvapilo ma , ze tebe povedali po 14 dnoch ze sa nieco dialo....mne po vlozeni embrya bolo povedane, aby som si 2 tyzdne urcite nerobila tehotensky test, pretoze bude kladny...ale len preto, ze v tele som mala stale hormony....po dvoch tyzdnoch v ten den ked som si mala robit tehotensky test, prislo silne krvacanie....a v cetre mi zobrali krv, s negativnym vysledkom ( myslim na tehotenstvo) ..a povedali mi , ze nikto nevie, co sa stalo, ci sa embryo prijalo a potom nevydrzalo, alebo odumrelo hned po vlozeni....preto som prekvapena, z toho co povedali tebe....

sycyla
14. jan 2012

@jajka1980 a drzim ti prsty samozrejme 🙂

jajka1980
14. jan 2012

@sycyla Ahoj..tak ja som sa tiež divila..no nejak ma to aj potešilo, že bola tam nejaká nádej..
Výšku HCG som mala 3,75..to je málo na tehu..a tak mi sestrička povedala na 14 den od IVF, že sa niečo dialo, žiaľ odišlo..
Takže preto si dávam aspoň malinkú nádej..že snád teraz sa to podarí..ked sa budem šetriť, oddychovať a myslieť len pozitívne..
Prepáč, že píšem tak neskoro, no teraz mi vyšiel čas prísť nakuknúť..

jajka1980
14. jan 2012

@sycyla Vdaka..budem ich potrebovať.. 😉
Samozrejme aj ja držím tebe a všetkým z MK..

jajka1980
14. jan 2012

@sycyla ..aspoň, že viete, kde je u vás chyba..my nevieme..kedže mám nezistenú príčinu..Bola som aj na laparoskopií..no všetko v poriadku..tak nevieme kde je chyba..čo nám bráni k otehotneniu.. ☹

jajka1980
14. jan 2012

My z MK to máme ťažké..no nevzdávame sa...a bojujeme, hoci to niekedy trvá dlho..

gaganka81
15. jan 2012

@jajka1980 ja som mala HCG 13 a nič... ☹ , na druhý pokus som mala HCG 17 a zase nič... tiež mi po prvej krvičke povedali, že tam niečo je a ja celá pretešená.....na druhá krv bola negatívna, pritom MS niekde

annamary27
15. jan 2012

@gaganka81
@jajka1980 ahojte....aj ja som mala raz krv 11hcg a druhá nič a potom som mala hcg 48,vtedy mi sestrička povedala do telofonu,že ste tehotná,ale pri druhej krvi to kleslo na 8,takže sme sa tešili len pár dní.

gaganka81
15. jan 2012

@annamary27 hrozné, nechápem prečo u tom vyššom HCG 48 ti to kleslo? toto bolo aspoň pre mňa väčšie sklamanie ako keď som dostala krámy....

sycyla
15. jan 2012

@jajka1980 🙂
no....to hej...ale vlastne nam je to rovnako na figu ako Vam...ze vieme.... ☹

sycyla
15. jan 2012

@jajka1980

teraz sa to na 100 percent podari, uvidis 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre