Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majka2309
11. mar 2009

moj lekar kt. mi robil prenos mi vravel zobrat 4 tabletky duphastonu naraz a potom na ultrazvuk k nemu az o 3 tyzdne..bojim sa

ixi
11. mar 2009

a vie ze spinis? o 3 tyzdne? 😠

katy2
11. mar 2009

majka, uetekaj na pohotovost... radsej zbytocne, akoby si si mala nieco vycitat..... 🤐 ja som tiez lezala v nemocnici s krvacanim a spinenim..... neriskuj.....

ixi
11. mar 2009

katy mi vysvetli ze comu za 3 tyzdne?majka ved ti mal dat daco proti krvacaniu prosim chod koli mne nechcem aby si prezila to co ja

majka2309
11. mar 2009

ano dnes som mu volala a toto mi povedal,ze az ku koncu mesiaca mam prist na ultr.....jak keby sa nechumelilo☹

katy2
11. mar 2009

majka, nesed doma, ale chod do nemocky.....!!!!!!

majka2309
11. mar 2009

ja neviem baby co mam robit....placem lebo som zufala☹

ixi
11. mar 2009

raz dva ze ides 😲

katy2
11. mar 2009

v nemocke ti daju injekcie proti krvacaniu a budu ta sledovat....

ixi
11. mar 2009

tak on je dobri po telefone riesit takuto vec 😠

majka2309
11. mar 2009

ja som v praci o chvilku koncim...idem asi domkov a uvidim ako to tam dole vyzera a asi pojdem volakde ,lebo sa bojim

majka2309
11. mar 2009

ja som za nim chcela zajtra zajst ale vravel ze to nic nieje

katy2
11. mar 2009

drzim palce 🤐

ixi
11. mar 2009

ty spinis a si v praci? majka neblazni okamzite chod ja som musela hned lezat mohla som ist iby na wc a to som neskoncila v nemocnici

majka2309
11. mar 2009

no hej pracujem☹....a ty si tiez mala taky problem???

ixi
11. mar 2009

ak ti to malicke stvorenie stoji zato tak radsej sa chod ukazat.budem na teba silno mysliet

majka2309
11. mar 2009

aj ked to spinenie je len slabucke???

majkabb
11. mar 2009

Majka ,,ak je to velmi tak bez radsej na pohotovost ...........a hlavne klud,,nemusi to nic znamenat...

ixi
11. mar 2009

ja som tiez zacala spinit a spinilasom a spinila a nakoniec to mimis vzdal ☹ ale ja som mala od zaciatku nizke hcg a tak sa to potom vlieklo

majka2309
11. mar 2009

majkabb...nie velmi...dokonca dnes len trosku bolo na toaletaku☹joj ja neviem☹

ixi
11. mar 2009

nemysli na zle veci a neni si v case ked by si mala mat ms? aj to moze byt

majka2309
11. mar 2009

mne ani hcg nepovedal ale po vysledku krvi mi vravel objednat sa az o 3 tyzdne

ixi
11. mar 2009

ja som mala hcg len 46 a test som mala pozit az neviem kedy 😒

janula13
11. mar 2009

majka, nechcem to zlahcovat ale co som tu citala v tehu sa casto spini, hlavne ze nekrvacas..ak sa teda nevyberies na pohotovost, tak aspon smykaj domov, lahnut, hore nohy a klud a ber tie lieky co ti dal, tie su na udrzanie tehu..ja sice taku skusenost nemam, ale ak sa bojis sup na pohotovost aj keby ti brblali, radsej nech ta pozru, ono to nic znamenat nemusi, ale aj moze..ako babule pisali, daju ti aspon nejaku infuzku...

majkabb
11. mar 2009

ja neviem ale urcite bez domov a nic nerob ak by sa to zhorsilo tak bezpodmienecna na pohotovost

majka2309
11. mar 2009

ixi ..aj na to som myslela...ale moja M bola stale nepravidelna..takze ja ani neviem

ixi
11. mar 2009

na pohotovosti ti daju mozno dajaku injekciuu ja som pri spineni brala askorutin kanavit aj pambu a tiez som spinila len tak ked om sa utrela po wc

majka2309
11. mar 2009

ano prasim domov a este k tomu mi je aj zle z toho vsetkeho...a laham hned....ak bude zle slubujem ze pojdem na pohotovost

ixi
11. mar 2009

ako myslis ja by som sla je to na tebedr sa

majkabb
11. mar 2009

Majka budem sa za teba a mimco modlit ,,hlavne lez a odpocivaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre