Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
13. feb 2012

@84matulik Samozrejme..jak oči..ale čo už..treba aj fajnotky sem tam papať... 😀 😀 😀 😀

gaganka81
13. feb 2012

@annamary27 som rada, že si takto pozitívne naladená, držím päste pri snažilkovaní...

annamary27
13. feb 2012

@gaganka81 dík 😀 😀 😀 homeopat ma pochválil,že som sa polepšila,takže teraz po kontrole mi bude stačiť menej liečikov,len manžela mám viac napájať čajíkmi,aby sa mu polepšili obličky a tie riadia veľa vecí v tele,tak sú dôležité 😉

jajka1980
14. feb 2012

Ahojte kočky..Prajem krásneho a romantického Valentína.... 😀 😀 😀 😀 😀 😵

ursula5
14. feb 2012

@jajka1980 aj Tebe 😀

jajka1980
14. feb 2012

@ursula5 Vdaka.. 😉 😝 😀 😀 😀

jajka1980
14. feb 2012

@ursula5 Samozrejme aj tebe... 😉

jajka1980
14. feb 2012

@ursula5 Ahoj..Tak ako dopadla dnes poradňa? Všetko v poriadku??? Verím, že áno.. 😉 😉 😉 😉

camelco
14. feb 2012

ahojte ............ prajem vám krásneho valentína 😀 😀 😀 ............. takže som v štádiu čakania po včerajšom ET 😉

84matulik
14. feb 2012

@jajka1980 to je super.....neboj za chvíľu budeš pociťovať rovnaké pohyby...🙂)))

jajka1980
14. feb 2012

@84matulik Tak to berem..to by som bola najšťastnejšia na svete...a to nielen ja,ale aj moja polovička a rodina.. 😉

jajka1980
14. feb 2012

@camelco Samozrejme aj vám dvom / tebe a maličkému v brušku..ale aj tvojej polovičke
😉

84matulik
14. feb 2012

@jajka1980 neboj, "trpezlivosť ruže prináša"🙂)) je to otrepané, ale je to tak...a čo robkáš???

camelco
14. feb 2012

@jajka1980 😉 😉 😉

jajka1980
14. feb 2012

@84matulik Presne ako píšeš--trpezlivosť ruže prináša..
Práve sme dokrmili zvieratka, tak vegetíme. Trocha sme porobili poriadok v kuchyni a teraz ideme pozrieť nejaký film.. 😉 😀 😀

jajka1980
14. feb 2012

@camelco 😉 😀 😉

ursula5
15. feb 2012

@jajka1980 poradňa dopadla super, všetko v poriadku, krvné výsledky ukážkové, mám si ale rozmyslieť amniocentézu 😒 no tak neviem uvidím ešte 2 týždne do ďalších výsledkov, ale skôr túto možnosť zamietam zatiaľ 🙂

mabumi
15. feb 2012

ahojte, môzem sa opat pridat? som v stimulacii pred druhym IVF, mam kratky protokol.
dievcata, aj pri stimulacii sa asi treba setrit fyzicky, vsak? uz som zabudla, ale akosi ani nic nevladzem, hned ma boli brucho 😒

jajka1980
15. feb 2012

@ursula5 Tak to som rada, že všetko dopadlo dobre..Písala som ti, že verím, že bude všetko v poriadku. 😉 😉

jajka1980
15. feb 2012

@mabumi Ahoj..Tak každá sme iná. Jednej prospieva ak sa šetrí, inej zasa, ked robí všetko ako do posiaľ..Ak máš bolesti bruška..skús ležať a šetriť sa..Moja známa pred IVF ležala ,aj po IVF ležala a dnes má v brušku bábätko..No neviem či som ti poradila..Každopádne držím palce. 😉

mabumi
15. feb 2012

@jajka1980 dakujem 🙂 . ja som pri prvom IVF bola PN aj pocas stimulky aj po ET. a nevyslo. pri KET som si po vklade vzala dovolenku a tiez nevyslo.
teraz zatial pracujem, ale citim sa ovela horsie ako minule. mam aj dvakrat taku davku ako minule a u mna je riziko OHSS. tak pijem 5 litrov vody denne a potom vacsinu dna travim na WC 😅
uz mi je trochu lepsie ako rano tak uvidime.

a ty si po transfere? kolky den?

jajka1980
15. feb 2012

@mabumi Tak ja niesom po transere ešte..Už mesiac čakáme na odpoved z poisťovne..No ideme na 2.IVF..Takže až budúci cyklus..Držím palce, aby ti to konečne vyšlo..Ja som pri 1.IVF robila všetko ako predtým a nevyšlo nám to, tak teraz chcem skúsiť metodu ležania a šetriť sa...My nemáme ani mrazáčikov, takže všetko absolvujeme od znova..Dúfame, že sa konečne podarí..Nejak myslíme pozitívne..no nechcem nič zakríknuť..
Tak drž sa a mysli pozitívne a hlavne sa šetri, ak máš tie bolesti bruška.. 😉

mabumi
15. feb 2012

@jajka1980 a aky mate problem?
tak nech rychlo schvalia tu ziadost, aby ste sa do toho mohli cim skôr pustit. budes mat kratk protokol alebo dlhy?

jajka1980
15. feb 2012

@mabumi Ja mám nezistenú príčinu neplodnosti..a ty?
Začneme po schválení injekciami a liekmi a potom vklad.. 😉

mabumi
15. feb 2012

@jajka1980 no ja mam toho viac 🙄 . endometrioza najvyssieho stupna s nepriechodnymi vajcovodmi a zrastenou celou malou panvou, PCO a manzel ma protilatky proti vlastnym spermiam
pre nas ina sanca ako IVF - ICSI nie je 😒

jajka1980
15. feb 2012

@mabumi Aha..a máte darované vajíčka a spermie? Alebo vaše..
Ono je to tak..ani ja neviem kde je presná príčina..Bola som na laparke a vraj všetko v najlepšom poriadku..No vajka a spermie máme vlastné. Partner má vraj ukážkový spermiogram..Takže je to tak... 😝

mirkakn1
15. feb 2012

ahojte, baby, ja som 5 den po ET a som strasne nedockava, ako to dopadne. mne sa po prvom ivf oplodnili len 2 vajicka, tak mi ich doktor hned aj vlozil, tak keby mi to nevyslo, musela by som cele stimulovanie podstupit znova, ale ja dufam, ze to vyslo a vy ako? 😵

jajka1980
15. feb 2012

@mirkakn1 Ahoj. Tak držím palce.. 😉

mabumi
15. feb 2012

@jajka1980 mame svoje. teda este nemame, este len stimulujem.
a vy ked ste taky ukazkovy par, ako dlho sa uz snazite? boli ste na vysetreni imunologie a hematologie?

ursula5
15. feb 2012

@mirkakn1 držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre