Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

depa
19. feb 2012

babenky takže radim sa medyi vas ktore čakaju začiatkom februara mi robili vklad lenže po 11dnoch mi vyšli negativne vysledka doky v KE mi povedal že o mesiac čiže v marci mi urobi dalši vklad leže teraz krvacam a je to dost silno mysliteže to je skoro si dat začiatkom marca urobit vklad ked tak krvacam a ozaj je to normalne tak silno ...

bettypo
19. feb 2012

@depa ja som mala vklad 3 x za sebou. Je to hrozný zaberák. Pochybujem, že sa nájde ešte jedno centrum, kde to takto robia

jajka1980
19. feb 2012

@ursula5 Tak to si vyskúšam.. 😉

camelco
19. feb 2012

@depa ja by som asi počkala, predsa len toľko hormónov, možno by som to skúsila až v apríli alebo v máji veď uvidíš ako sa budeš cítiť 😉

84matulik
20. feb 2012

@jajka1980 no sa tešíme veľmi moc🙂)))) už máme doma kočár🙂)))))))))))))))))))) tak som tu s ním cez víkend "šachovala"🙂)) hih....

84matulik
20. feb 2012

@ursula5 ďakujem...aj my sa moc tešíme....v brušku robia "kolotoče"...hih...je to sranda...a zatiaľ je to veľmi príjemné.... 😀 😀 😀 😀 a ty ako????

jajka1980
20. feb 2012

@84matulik Tak to musíš mať teda veľkú radosť..teším sa s tebou... 😀

84matulik
20. feb 2012

@jajka1980 no to veru áno...a ty nič nové?

silvinnka
20. feb 2012

@84matulik ahooooj,aky kociar (znacku) si nakoniec kupila?sedenie za sebou,ci vedla seba ? 🙂

84matulik
20. feb 2012

@silvinnka ahojky, tak ABC design zoom 2012, za sebou...je perfišný, furt by som ho okukávala...heh....A ty si ako rozhodnutá, či ešte nie? ako sa máte?

silvinnka
20. feb 2012

@84matulik kamoska ho ma,pre mna bol nemotorny 😒 a strasne dlhy....my sme ostali pri tom blumbliderie indie twin 2012 .....mame sa celkom fajn,vcera ma dost bolelo podbrusko,tak snad je to o.k,neviem......inak pohodicka ,dakujem 🙂

jajka1980
20. feb 2012

@84matulik Tak teraz som volala do SPLN-u, žiaľ ešte nedošla odpoved..takže čakáme dalej...ale vraj je to schválené, lebo sestrička volala do poisťovne, no papier ešte nedošiel..Mám volať v stredu.. dúfam, že do stredy príde papier..

84matulik
20. feb 2012

@silvinnka jasné, veď 100 ľudí, 100 chutí...hih....a kedy ho budete objednávať? alebo chcete jazdenku? mňa tiež bolievalo bruško....teraz je to už za nami.....ja sa len trošinku bojím, lebo dievčatko má niečo s obličkou, ale že to nemusí nič znamenať....vraj sa to môže do pôrodu upraviť, alebo po pôrode....uvidíme, verím že to tak bude.....vy kedy idete na ultrazvuk?

84matulik
20. feb 2012

@jajka1980 jaj jaj....no tak keď príde, ako ďalej, idete hned na vec🙂)))))))

jajka1980
20. feb 2012

@84matulik Tak samozrejme..len nech dôjde schválená žiadosť a hned začneme s injekciami a liekmi..a po ních hor sa do toho...už sa aj nejak teším...neviem prečo, no nejak verím, že sa to teraz podarí.. 😀

silvinnka
20. feb 2012

@84matulik v aprili chcem objednat funglac,novy.....neboj,urcite to bude o.k a bablka bude zdravucka.....na sono idem 5.3,sa tesim,sa dozviem druhe pohlavie 😉

jajka1980
20. feb 2012

@84matulik Mimochodom..krásny kočiarik..teraz som pozrela na nete..fakt špicový.. 😀 😀 😀 😀 😵

bique
20. feb 2012

@camelco tak to mozu byt zacinajuce tehotenske priznaky 😉 skus testnut, uz by mohol nieco ukazat...drzim silno silno palce

84matulik
20. feb 2012

@jajka1980 podarí, uvidíš 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

84matulik
20. feb 2012

@jajka1980 hih..pridám aj foto z domu....

84matulik
20. feb 2012

@silvinnka jasné...super....nový je nový....že??? hih...no verím že to tak bude🙂))) tak daj potom vedieť....my ideme budúci týždeň ešte na 4D tak sa tešíme...pôjdeš aj ty?

jajka1980
20. feb 2012

@84matulik Tak to by ma veľmi, veľmi potešilo..ved by bolo na čase.. 😉

jajka1980
20. feb 2012

@84matulik Pridaj foto..pozriem si rada.. 😀

bique
20. feb 2012

@depa zalezi od toho, ako sa budes citit....ja som tiez po neuspesnom KET vo februari a my sme sa rozhodli, ze ideme v marci...ja som zasa krvacala strasne strasne slabo ked som vysadila lieky...hcg z krvi bolo hlboko negativne ☹ inak by som si myslela, ze to predsa len vyslo 😒 ja sa citim ok, ani mesiac by som necakala 😀 je to individualne...kazdy reaguje inak aj na stimulku..a ty si po ET alebo KET? lebo aj to je dost dolezite aku pauzu si dat...pri ET je fakt to telo nabombovane hormnonmi...

silvinnka
20. feb 2012

@84matulik ja sa chystam na 3D v 23-24tt ,uvidim co mi povie doktorek 😉 idemsi este na chvilku lahnut,drzte sa a davaj na seba pozor,papa 🙂

84matulik
20. feb 2012

@silvinnka ty tiež si dávaj pozor na seba, Vás🙂))))

84matulik
20. feb 2012

@jajka1980 už mám, kuk🙂)))

jajka1980
20. feb 2012

@84matulik Tak je nádherný...fakt..špicový.. 😉 😵 😨

jajka1980
20. feb 2012

@camelco Ahoj..ako sa dnes cítiš? Všetko v poriadku? 😉

camelco
20. feb 2012

@bique ešte počkám s tým testovaním 😉 ............ mám tak troch strach
@jajka1980 cítim sa fajn, dnes už som v robote 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre