Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
1. mar 2012

@zojaaa moja, nic nemusis citit..absolutne..hlavne bud v klude...ja ked som ostala po ET tehotna s dvojkami a tiez po PK, tak som necitila vobec nic....vobec som "nebola tehotna" 😀 a potom som na teste uvidela //, tak som neverila vlastnym ociam...a krvicka to uz iba potvrdila 😀 takze nestresuj, tym stresom si iba zbytocne skodis 😉 😝

bique
1. mar 2012

@stastenka42 hihi...tak vitaj medzi marcovymi KEŤačkami 😀 😀 😀

bique
1. mar 2012

@jajka1980 jeeej, tak super, ze mas hned volat, aspon sa mi potvrdilo, ze nebudu mat dovolenku, lebo mne sestricka hovorila, nech si pre istotu kym ku nim dojdem, este zavolam 😠 ci tam bude pan doktor...tak ked ty mas prist, tak tam bude...ja mam dostat okolo 7.3 plus minus jeden den 😲 uz som mala obavy, ze moje babulky budu mrznut dalsi mesiac ale nie nie nie 😀 oni pojdu pekne do teplucka do bruska 😀

jajka1980
1. mar 2012

@bique Tak dúfam, že tam budú,. Sestrička nič nespomýnala. A aj sa ma pýtala, ktorý deň cyklu som bola..
Vizerá to tak, že bude nás viac po čakačke..budeme všetky písať príznaky, bolesti...
Bublinky tvoje sa rozmrazia už čoskoro a potom sa pekne zavrtajú..a nepustia.. 😉
No musíme veriť pozitívne..podarí sa to nám všetkým..uvidíš.. 😀

camelco
1. mar 2012

@zojaaa urite je všetko v poriadku, mysli na drobca čo je brušku a ako mu je dobre 😉

zojaaa
1. mar 2012

@bique
🙂 tak si ta berem za vzor 🙂
a kedy si si robila test??kolky den po transfery??? 😨

silvinnka
1. mar 2012

@zojaaa nie kazda ma priznaky.....napriklad mne nebolo vobecnic,ziadne bolesti v podbrusko,ziadne napatie v prsnikoch,unava ,chute........nic....akurat ma na 5ty den bolela hlava,na 9ty den som testikovala a boli tam //
takze pekne oddychuj,moc sa nesleduj .....vsetko je tak ako ma byt 😉 drzim paste,nech test je pozitivny ....

viktoria1975
1. mar 2012

@zojaaa ja som bola v nedelu a tiez nic necitim, ale vraj je to OK...tak snad sa nam pekne hniezdia...

viktoria1975
1. mar 2012

@bukvickaaa @zojaaa tusim sme tu teraz tri cakatelky po ET... 🙂

zojaaa
1. mar 2012

@viktoria1975
@bukvickaaa
tak to je parada, ze sme tri 😀 😀 😀
viki a ty sa kedy chystas urobit test???aj ty si mala PK???

viktoria1975
1. mar 2012

@zojaaa mala som PK, vkladali mi jedno a 100 a jedno 50 bunkove, tak snad sa aspon jedno uchuti. Ja sa nechystam robit si testy....musim vydrzat, zatial som vzdy vydrzala, tak snad aj teraz. A vy sa kedy chystate a ako sa citite? Do ktoreho CARu chodite?

bique
1. mar 2012

@zojaaa ja uz 6ty, ale kazdy mi hovoril, ze to je velmi skoro, ze moze byt falosny...na ten 6ty tam bol len taky slabulinky duch, ale potom to uz len silnelo 🙂 niekomu vsak neukaze este ani na 12ty den a krv je nakoniec pozitivna..zalezi aj od toho, ako rychlo rastie hodnota hcg a to je u kazdeho ine...ale ked urobis na 9-10 den, uz by malo ukazat nieco 😉 drzim silno silno palce 🙂 😉 😉

jajka1980
1. mar 2012

@silvinnka Ahoj,..ako sa máš ty a dvojičky? Všetko v poriadku? Pohlavie bábätiek ešte nevieš?
Hoci verím, že je to jedno, či to budú chlapci, dievčatká alebo pár..hlavne nech sú zdravučké.. 😉 😉 😉

jajka1980
1. mar 2012

@camelco Ahoj moja..ako sa máš? Všetko v poriadku?

camelco
1. mar 2012

@jajka1980 som v štádiu, kedy ani neviem .......... od stredy som v robote, takže aspoň vtedy na to nemyslím, a uvidíme, čo navrhne doky v pondelok

jajka1980
1. mar 2012

@camelco Tak musíš len veriť..a všetko dobre dopadne.
Tak držííím palce..a nemysli na negatíva.. 😉

bique
1. mar 2012

@camelco tak tak...nemysli na negativa 🙂 vsetko bude ok, uvidis 🙂 myslim na teba 😉

camelco
1. mar 2012

@jajka1980 @bique baby ďakujem

zuzanka.h
1. mar 2012

@bique och tak to mi je strašne ľúto.Teraz to už jednoducho musí prísť!!!

Inak ja som mala celé tehu tiež rizikové. Do 15teho týždňa som krvácala. A v 27 tt mi začalo tvrdnúť brucho. To som ležala v nemocnici 3 týždne no a nakoniec ľadvinová kolika v 36tt .

zuzanka.h
1. mar 2012

inak baby mne vložili 11. marca embryo a 13. (to bol piatok) nasnežilo. Išla som venčiť psa a šmykla som sa a spadla na schodoch pred domom. To bola taká šupa rovno na r.ť. tak som sa strašne bála, že čo sa bude diať. Potom som 18.teho začala špiniť a to som mame plakala do telefónu, že všetko bolo zbytočné a 19. na Jozefa mi večer muž kúpil test nech to skúsim a bol pozitívny 🙂 takže nádej umiera posledná!!!

silvinnka
1. mar 2012

@jajka1980 ahoj,mame sa dobre,akurat tym,ze su dve tak sa mi rychlo natahuje maternica a to dost boli....akoby som mala stale dostat mrsku.....beriem uz aj magne b6 a je lepsie......jaj rychlo to leti....dievcatko mame uz potvrdene a dr. sa v utorok asi trosku prekecol,ze druhe je chalan....vpondelok mi to upresni ked tam budem mat aj manzela 🙂 vy ako pokracujete?

jajka1980
1. mar 2012

@camelco Nemáš zač..ved my sme tu ako taká rodina..všetky ideme za rovnakým cieľom... 😉
A ako som už písala..držím strašne moc palce.. 😉 Tak sa držte -obaja 🙂

jajka1980
1. mar 2012

@silvinnka Tak to je faj, že sa máte dobre..a pekne ti to vychádza, kedže asi to bude párik..presne ako kočka manulik..ona tiež čaká dvojky a pár..
No ako som písala, nech sú len zdravučké..a čoskoro ich budeš mať oboch v náruči..čas letí..
My čakáme na mršku, druhý deň ms mám isť na utz a začneme s papaním hormonov..a potom šup do boja..
Hádam sa konečne podarí..a myslíme len pozitívne..

silvinnka
1. mar 2012

@jajka1980 musi sa podarit,verim tomu a strasne moc to vsetkym kockam prajem 🙂 ano,viem ,ze caka parik,sem tam popiseme 🙂 idem k telke,mrnuskovia kopu,asi chcu aby som si isla lahnut a netlacila ich pri sedeni 😉

jajka1980
1. mar 2012

@silvinnka Vdaka za podporu..veľa to pre mňa znamená...
Chod lahnúť, aby sa bábätka upokojili ..Tak prajem dobrú noc.. 😉

ikuska
1. mar 2012

Ahojte, prosim potrebovala by som vediet kolko jednotkove embryjka vam vkladali (jednotkove, dvojkove myslim). Dakujem.

zojaaa
2. mar 2012

@viktoria1975
my sme boli v brne v repromede, je to 5. ivf 🙄
ja sa chystam testovat bud v nedelu, pondelok alebo utorok rano.......no uvidim ako dlho s tou zvedavostou dokazem bojovat....... 😀 😀 😀

zojaaa
2. mar 2012

@bique
dakujeeeem , teraz to proste musi vyjst 😵 😵 😵

bobi3
2. mar 2012

@silvinnka ahoj silvinka, tak ako pokračujete? už viete čo to bude? ja na amnio nakoniec asi nepôjdem, výsledky boli zatiaľ v poriadku a docent zatiaľ nič nepsomínal, tak snáď ani nebude 😅
Pozdravujem všetky snažilky a čakateľky po ET, držím palčeky 😉

viktoria1975
2. mar 2012

@zojaaa my chodime do Iscaru v BA. Je to 2.IVF, ale s tym, ze pri prvom nemohli urobit ET, lebo som mala OHSS a male endometrium a potom nasledovali 2 KETy a teraz 2. IVF, kedy bol ET prvy krat z cerstvych, tak verim, ze sa podari...co ine nam "cakatelkam" aj ostava, len zakazdym verit, ze tentokrat to vyjde....Tak vyjde! Cize vy ste uz samoplatcovia, kolko to vychadza, ked si vsetko sama platis...?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre