Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dafy
14. mar 2009

u nas mas vycerpane a teraz v čechach si platis vsetko?alebo ako nechapem

dafy
14. mar 2009

musis verit ze teraz ti to uz vyjde ked nasli kde je ta chyba a embrya su silne?

angel78
14. mar 2009

hej presne tak. na Slovensku sa hradia len 3 pokusy, takze tie uz mam vycerpane. Takze aj keby som isla na Slovensku tak si musim vsetko hradit. takze som sa rozhodla do Ciech. a predstav si, ze tam ma to ako samoplatcu vyjde len o nieco viac ako cez poistovnu tu na Slovensku. hlavne lieky su tam ovela lacnejsie.. sila, co?

dafy
14. mar 2009

to teda hej tak to je super.ja som pocula ze u nas ked uz vycerpas vsetky3pokusy tak ta to vyjde na vyše 100000sk ja este v korunach ha ha

angel78
14. mar 2009

hej ja som pocula ze az okolo 150.000. nas to vyslo zo vsetkym vsudy aj s vitaminami aj injekciami predlzenou kultivaciou, lepidielkom na embryjka do 70.000 Sk rozdiel, co?!?!?!

dafy
14. mar 2009

mna to teraz vyslo na 1000eur mam druhy pokus

angel78
14. mar 2009

no v Brne je zaklad ivf 26.000 CZK. bez injekcii.

angel78
14. mar 2009

vidim, ze si nasla SPLNacky 🙂 zdalo sa mi,z e mali temu 😀

dafy
14. mar 2009

hej hej nasla ja som tu este len zaciatocnicka tak hladam hladam ani s pc este mi to velmi nejde hi hi

angel78
14. mar 2009

🙂 no tu sa vselico najde 🙂 ja teraz ked doma oddychujem , tak len po internete beham aby som sa neunudila 😀

dafy
14. mar 2009

ved to ja ani neviem ako som sa tu dostala hi hi.a ake lieky teraz beries po ivf??

angel78
14. mar 2009

beriem utorgestan, prednison a medocriptine (na ten prolaktin). a este na 3 den po transfere som si pichala nejaku injekciu na sliznicu maternice, ale to si uz nepamatam..

dafy
14. mar 2009

angel78 ja beriem duphaston utrogestan a estrimax ale zvykne mi bit zle asi s tych liekov .nemavas take stavy a este aj bolest hlavy

deny3
14. mar 2009

ahoj dafy, vidím, že Hredzák dáva asi každej rovnáké lieky, to isté beriem aj ja, ale už bez estrimaxu, o jeho vysadení jemi lepšie, ale aj tak je možné, že tie lieky mi zhoršili pečeňové testy.

mayka
14. mar 2009

Caute nedockave cakatelky kolegyne,

Luly ja chodim Behunovej v GF a ty?

Baby inak aj ja nema skro ziadne priznaky akurat som sa za posledne dva dni riadne vyhadzala a bolia ma prsicka a su aj opuchnute.
Ale inak nic. Ale to je podla mna z utrosu a estrofemu. Ale napeta som riadne. V pondelok alebo zajtra testnem . Len musim kupit este test tak uvidim ci sa mi zajtra bude chciet ist kvoli tomu do BA a ked nie tak v pondelok kupim u nas. A to bude asi skor. Inak tie citlive testy co predavaju je jedno kedy nimi budem testovat, teda ci rano alebo pocas dna?

dafy
14. mar 2009

deny3 a ty uz si tehula?

deny3
14. mar 2009

áno, podarilo sa, ôsmy týždeň.

dafy
14. mar 2009

tak super gratulujem .a podarilo sa ti hned na prvy šup?

mayka
14. mar 2009

Deny ty si po IVF?
Mala si nejake tehu priznaky od ET do krvicky?

dafy
14. mar 2009

deny3myslis ze zväcsene prsia mozem mat aj z liekov???

deny3
14. mar 2009

predtým som mala 2xneúspešné IUI, teraz IVF na prvý krát, ale nemám nič odložené, takže musím to dotiahnuť do úspešného konca.
Testovala som po týždni, bola strašne slabá čiarka, ale bola, potom to už silnelo. A príznaky som mala a aj stále mám ako pred krámami, stále idem so strachom na WC, ale ako som tu čítala, aj iné dievčatá majú podobné problémy.

dafy
14. mar 2009

neviem co znamena IUI ten pocit ako pred kramami mam aj ja

deny3
14. mar 2009

inseminácia, ale tiež je to humus, som rok na hormónoch takmer v kuse.

dafy
14. mar 2009

deny3 a kvoli comu vlastne nevies otehotniet??

deny3
14. mar 2009

to nikto nevie, hormóny v poriadku, na laparoskopii nič nenašli, muž má skvelých bojovníkov a nešlo to. Neviem, v nemocnici vravel lekár, že možno sama zabíjam spermie, ale už to nikto neskúmal, keďže mám dosť vysoký vek, Hredzák zvolil dva pokusy IUI a potom IVF. NIekedy je to proste tak, ani sa nad tým nezamýšľam, nemá to zmysel, možno keby som mala o desať rokov menej, ale teraz už nie.

dafy
14. mar 2009

a ako si sa dostala k Hredzakovi,niekto ta k nemu odporucil??u toporcerovej si nahodou nebola?

deny3
14. mar 2009

kamoška bola pred rokmi u Hredzáka, má dvojičky na prvý krát, o Hermanovi som dobré reči nepočula. Tá Toporcerová je v Rastislavke? O nej som vtedy nevedela, ale počula som rôzne názory, známej známa na prvý krát u nej otehotnela.

dafy
14. mar 2009

o Hermanovi aj ja som pocula len zle a vraj je dost arogantny.hredzak je dobry vsade skoro o nom pisu ze je jeden z nauspesnejsich je taky tichy a vela sa od neho nedozvies ale vie co robi

deny3
14. mar 2009

Aj ja som to o ňom počula, ale neviem, ťažko povedať, keď čítam skúsenosti iných, koľko pokusov a nič. ale tichý je až veľmi, o to ukecanejšia sestrička.

dafy
14. mar 2009

presne tak sestricka mele aj za neho je velmi zlata vie povzbudit.ja som stale bola pred hredzakom taka vystresovana neviem preco.a ked nieco vravel tak som musela usi natrcat aby som aspon nieco pochopila vsetko co vravel tak doktorsky nie laicky ako pacientke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre