Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
23. mar 2012

@jajka1980 ahoj moja...budem drzat silno silno palce 😉 takze ste dali PK, ked bude vklad v pondelok vsak? drzim prsty, nech sa drobci vyvijaju a do pondelka nech pekne cakaju na tvoje brusko 😀 a vkladate vsetky 3?

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 uz som sa poucila, Jaji 🙂 beriem to tak, ze mam doma tri dokazy, ze ano, tak si pockam, na hlavny dokaz v pondelok 🙂 ako sa dnes mas?

chmurkaxy
23. mar 2012

@bique to je ake super, tak lez aspon prvych 5 dni, nech si v klude 🙂) zakusnu sa, urcite nam budes referovat, ze mas // 🙂 a nech sa doma o teba staraju... v takyto krasny den to predsa nemoze nevyjst :*

bella1303
23. mar 2012

@sidlo ale kolegina to urcite robi rada..teda ak vie preco si doma.Moje kolegine tiez musia tahat bezomna ale drzia mi veeelmi palce a povedali ze to neako zvladnu...a ja ani nemam zle svedomie.prvorade su moje fazulky 🙂 😉

bella1303
23. mar 2012

@sidlo ak kolegina vie preco si doma tak to urcite chape a rada robi za teba 🙂 za mna uz robia kolegine mesiac a este si musia 2 tyzdne pockat kym sa do prace vratim.Ale su zlate a nestresuju 😉 kedy chces ist spät do prace?az po teste,alebo skor?

jajka1980
23. mar 2012

@bique Tak silno silno držím palce..nech len pekne kuskajú..a nepustia sa už.. 😉
Tak sa šetri a oddychuj, no hlavne mysli pozitívne.. 😀

jajka1980
23. mar 2012

@bique Tak asi dáme vložiť len 2..no tešíme sa..na pondelok..
No aj vy sa držte..všetci traja..aby bola na konci krásna fotečka s // na teste.. 🙂 😀

bique
23. mar 2012

@jajka1980 jojo...aj tvoje budu pekne kuskat 😉 😀 a vy ste PK? ci ako? a nie je podstatne kolko ich je, lebo vidis, my sme mali plno a z toho iba 5 pouzitelnych nakoniec...spolu ET a 2xKET...v pondelok budem siiiilno drzat prsty 😉 🙂

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy To som rada..už nerob hlúposti..a netestuj každý deň..len sa zbytočne stresuješ, čo neprospieva bábätku..
Ja sa mám fajn a veľmi sa teším na pondelok, ked mi vložia 2 bábätka.. 🙂

bique
23. mar 2012

@jajka1980 si viem predstavit, ako sa tesis 😀 ja som sa na dnes tak tesila, ze som vcera uz ani zaspat nevedela, xixi 😀 😀 😀 ale dnes som to uz pocas dna dohnala 😕

jajka1980
23. mar 2012

@bique Tak nehovorili sme o PK, no navrhol, že vkladať budeme v pondelok..Takže sa moc moc tešíme..
A máš pravdu, nieje podstatné, koľko ich je, ale aby sa ujeli a riadne zahrýzli..a nepustili sa .. 🙂

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Tak sa som pevne rozhodnutá, že budem len ležať..akurát WC a sprcha..A to celé 2 týždne..
A verím pevne, že sa zahrýznu silno.. 🙂

bique
23. mar 2012

@jajka1980 a doki vam kolko odporucal? lebo mne stale odporucal dve, aj v januari, ale ja som tvrdohlavo trvala na jednom 😖 tak teraz som uz dala na jeho radu 🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 dalsie dvojicky buduuuu 🙂)) takze ich mate na PK?

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 akurat citam, ze budu PK. to je neskutocne super 🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@chmurkaxy a ja som dala sprchu az po 5 dnoch najskor. esteze tu nemam muza, aspon som mu nekazila "vonu domova" :D

bique
23. mar 2012

@jajka1980 ja som tiez rozhodnuta lezat...a pripadne chvilku sediet 😀 dnes som uz uspesne lezanie zahajila 😀 vonku na lehatku 😀 cerstvy vzduch, slniecko= trosku mi pripieklo tvaricku 😀 samozrejme, ziadne prehananie.., a som knizkovy maniak, tak uz mam zasoby knih, to mi super ide cas a pri tom sa da cely cas lezat 😀

bique
23. mar 2012

@chmurkaxy ja mam muza doma, tak tu sprchu nemozem vypustit 😀 😀 😀 😀 😀

jajka1980
23. mar 2012

@bique Tak pri prvom IVF odporúčal 2 a aj včera povedal, že dáme vložiť tiež 2..tak som rada, lebo je to istejšie, že sa aspoň 1.uchytí..No nevadilo by nám, keby sa chytili obe.
😀

bique
23. mar 2012

@jajka1980 no ale to budete vkladat 5ty den od OPU, takze to mas PK 😉 🙂 supkoooo...zvysuje sancu na uspech 😉 😀

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Tak nehovorili sme o PK..len povedal, že vkladať budeme v pondelok...Tak veríme, že to bude pozitívne.. 🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@bique tak to je jasneee :D akoze, ved umyvat som sa umyvala, no bala som sa este vtedy tolko stat, nech si ho nevytrasiem :D a ako sa citis teraz vecer?

jajka1980
23. mar 2012

@bique Len tak pekne pokračuj..Ja mánm tiež nakúpené rôzne krížovky..takže budem len lúštiť.. 🙂

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 urcite bude pozitivne. a aj dva tyzdne po z krvi 🙂 inak, aj tebe hovorili, ze po ET sa chvilku nema chodit na WC?

bique
23. mar 2012

@jajka1980 ani nam by to nevadilo, keby ze sa chytia obidve...u mna to len bude potom v tehu trosku vacsi stres, hlavne od toho 25tt ☹ ale sme na to v pripade pripraveni 🙂 a moj drahy by dvojky aj hned bral 🙂 😀 obskakuje ma ako penovu princeznu 😀

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Tak nehovorili sme o PK..len povedal, že vkladať budeme v pondelok...Tak veríme, že to bude pozitívne..

jajka1980
23. mar 2012

@chmurkaxy Nehovorili mi, že nesmiem chodiť na WC po ET..No budem tam ležať 20 minút na koze..po transfere..

jajka1980
23. mar 2012

@bique Tak to má byť..aj ten môj na mňa už teraz kričí, ked niečo robím..vraj ked príde z práce, všetko porobí on..
A to je fajn, ked ste aj za dvojky...aj my.. 😀

bique
23. mar 2012

@chmurkaxy ja sa citim rozne, ako na drogach by som povedala, mam nejaku vzletovu naladu 😀 ze by som sa zo vsetkeho tesila a smiala 😀 tak dufam, ze mi to dllllho takto vydrzi 😀 inak nic mimoriadne, trosku citim podbrusko, ale to uz od KET, dnes som to nejak moc citila az niekde pod pupkom a trosku som aj spinila, ale to len taka kvapocka hned po a od vtedy uz ok...a to ti hovorili, ze nemas ist na wc hned po ET? mne nic take nehovorili, ale preventivne som hodinu po nebola 😀 😀 😀

chmurkaxy
23. mar 2012

@jajka1980 nam v Gyn Five povedali, ze asi hodku po nemame ist cikat a ak neskor treba na vecko, ok, ale netlacit prvy den 🙂 to su take kvazi kuriozne rady, ale mozno to ma nejaky zmysel 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre